25 Augustus 2022 / Jeugdcommissie / Algemeen
We gaan weer van start met de trainingen van de allerjongsten van VVOG.
De Dolfijntjes (4 en 5 jaar) en de Orka’s (6 en 7 jaar) gaan a.s. zaterdag 27 augustus weer beginnen met hun voetbaltrainingen.
De training is van 10.00-11.00 uur op het hoofdveld van VVOG.
Belangrijk om te weten voor de trainingen starten:
Natuurlijk kan uw zoon of dochter altijd vrijblijvend een keer op zaterdag mee komen trainen, dit kan door een mail te sturen naar voetbalschooldolfijn@vvog.nl.
Wij kijken uit naar sportief nieuw voetbalseizoen!
Met sportieve groet,
Robin en Maarten (Hoofdtrainers)
Valery de Vente – Prudon (Coördinator VVOG voetbalschool Dolfijn)
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.
De prijzen van de Grote Clubactie zijn al even bekend en Rezah Carrera & de JO11-1 hebben ze al opgehaald!
Ligt jouw (team-)prijs er nog? Haal die dan zaterdag aanstaande 8 februari tussen 9:30uur - 11:30u op!
Na 2 seizoenen zal Floris Mulder aan het eind van het seizoen vertrekken bij VVOG Harderwijk. De centrale verdediger heeft de technische commissie laten weten dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij de club.