2 Maart 2022 / Algemeen
VVOG en FC Lisse steunen Support Casper
Aanstaande zaterdag is het weer zover. We reizen dan af naar bollenstreek om te spelen tegen FC Lisse. We gaan er strijden voor de drie punten.
Het is een ontmoeting tussen twee verenigingen die sportiviteit en respect hoog in het vaandel hebben. Er is nog een belangrijke overeenkomst, zowel VVOG als FC Lisse dragen het logo van Support Casper op het shirt. Hiermee steunen we de belangrijke stichting van Casper van Eijck van het Erasmus MC die baanbrekend onderzoek doet naar alvleesklier kanker. Bekende ambassadeurs van deze stichting zijn Ronald Koeman en Hans van Breukelen. Hans verloor zijn vrouw aan deze vreselijke ziekte. De ziekte is de tweede meest dodelijke vorm van kanker in ons land. De opbrengst van de veiling die we dit jaar weer organiseren zal weer voor een deel naar Support Casper gaan.
Kijk voor uitgebreide informatie over de stichting eens op https://www.supportcasper.nl. Hoe de punten zaterdag ook worden verdeeld de grootste winst is dat we samen met FC Lisse een heel belangrijk onderzoek steunen.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee