Dean van Ooijen knoopt er nog een jaar aan vast

7 Januari 2022 / Algemeen

Ook Dean van Ooijen (28) heeft de TC laten weten zijn contract te willen verlengen. De Nunspeter ‘uit het Westland’ gaat daarmee zijn 4e seizoen in bij VVOG.

De lange en snelle aanvaller staat de laatste wedstrijden op de linkervleugel en sticht met zijn snelheid en loopacties veel gevaar. Dean is typisch zo’n speler die onder de categorie ‘multi-functioneel’ valt, want regelmatig duikt hij op in de spits en soms ook als nr. 10 met veel aanvalsdrang en diepgang. Naast een aantal assists pikt Dean ook regelmatig zijn goaltjes mee, zo scoorde hij deze competitie ook al 2 x, waaronder een belangrijke treffer tegen Stedoco (2-1 winst). In zijn tijd bij Excelsior Maassluis werd hij gekscherend al eens een “9 ½” genoemd. 

De TC is blij dat Dean zijn verblijf op De Strokel heeft verlengd en heeft het gevoel dat we nog een hoop plezier aan deze rappe aanvaller gaan beleven.

(Foto: Jaap Hop) 

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief