VVOG strikt oud-doelman Fabian Bouwman

13 December 2021 / Algemeen

Fabian Bouwman (47) wordt vanaf komend seizoen keeperstrainer bij VVOG. Daarmee neemt hij het stokje over van Arjan Leichtenberg, die recent aangaf dat zijn tiende seizoen ook zijn laatste seizoen als keeperstrainer van VVOG zou zijn.

 

Fabian is een bekend gezicht op De Strokel, want in de periode 98/99 tot en met 10/11 stond hij maar liefst 12 seizoenen onder de lat bij VVOG. In totaal kwam hij tot 339 wedstrijden, slecht 19 minder dan recordhouder Sieds Severein. Na zijn actieve keepersloopbaan heeft Fabian de keepers van Sparta Nijkerk en NSC onder zijn hoede gehad. Fabian over zijn komst naar VVOG: “Ik ben lang actief geweest op De Strokel, het voelt voor mij een beetje als thuis komen. Ik heb er veel zin in.”

(Foto: Ronald Bonestroo) 

Lees bericht

Save the date: het Allinq Jeugdtoernooi komt terug!

16-04-2025

Op zaterdag 23 augustus 2025 starten we het nieuwe voetbalseizoen met de tweede editie van het Allinq jeugdtoernooi bij VVOG Harderwijk.

Lees bericht

Ruben Caldenhoven naar VVOG Harderwijk

16-04-2025

VVOG heeft Ruben Caldenhoven vastgelegd als versterking voor het komende seizoen. De 20-jarige middenvelder uit Lelystad maakt de overstap van Sparta Nijkerk naar De Strokel.

Lees bericht

Hulp gezocht bij Walibi Cup op 4 mei en 8 juni

15-04-2025

We zijn voor de Walibi Cup dringend opzoek naar hulp voor achter de bar en in de keuken op zondag 4 mei en op zondag 8 juni.

Nieuwsoverzicht Archief