Voorlopige teamindeling jeugdteams

2 Juni 2020 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2020/2021. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor (toekomstige) leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden. Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Carlo Dengerink, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

JO19 JO17/MO17 JO15 JO14 JO13 JO12 JO11 JO10 JO9 JO8

 

Jeugd onder 19

JO19-1
Rami Alzubaidi
Matthias in 't Anker
Milan van Beekhuizen
Jesper Beelen
Loek Bockting
Joost de Boer
Amine Doumaz
Thijs Eggink
Daniel Hermus
Valentijn Karssen
Niels Landwaard
Stijn van Leth
Niels Meijer
Orlando Ngiri
Chris Pfrommer

Begeleiding
Michel Kakisina (trainer/coach)
Willem Spiegelenberg (ass.-trainer/coach)
JO19-2
Patrick Bos
Amin Bousselham Hamido
Emre Destanli
Lars Dirksen
Brent Hoeve
Thomas Jansen
Lukas Kisjes
Victor Klaassen
Sebastiaan Klarenbeek
Abdulrahman Mlaies
Mitchel van de Os
Mees Reijersen
Sam Rippen
Thijs van Schoten
Bas Sijmons
Delano Tielrooy
Fenno Woortman

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 17

JO17-1
Marien Brandsen
Manuel Bravo
Tijmen Bronkhorst
Kelwin Silvestre Calado
Mark van Ginkel
Bram Hakvoort
Kenzo Jansen
Matz van der Kaap
Roan van Kooij
Levi Lampe
Jasper Landwaard
Twan van Nijhuis
Ruben Oostendorp
Joris Reinink
Filip Schultink
Daan Slot
Jarno van der Vegt
Jurgen van de Wetering

Begeleiding
Sigi Carrera (trainer/coach)
Mikey Foppen (ass.-trainer/coach)

Er zullen nog 3 spelers afvallen en gaan spelen in JO17-2.

JO17-2
Bam Beltman
Jasper Driest
Koen Everts
Sem Everts
Reza Haidari
Tristan van Kooij
Engin Mermer
Luca Ovinge
Daan van der Sloot
Marijn Smit
Maurits de Wolf
Binc Zwart

Begeleiding
Manuel Bravo (trainer/coach)
Nasir Bamouh (ass.-trainer/coach)
 
JO17-3
Obay Al Ahmad
Raafat Alzubaidi
Bilal Benichou
David van den Berg
Riley Boeree
Abdalrahim Izz Eddin
Levi Jansen
Jorik Kampen
Jelte Kleen
Fadi Saleh
Rick Schweitz
Preyansu Tamang
Boet Veld
Keo van Zwamen

Begeleiding
Romhild Kampen (leider)
 
JO17-4
Tim van den Bosch
Stijn Buizer
Simeon Cousin
Tom van den Engel
Gido Engelgeer
Maarten Karssen
Ja?r Kijkuit
Jesse Klaassen
Mats Petersen
Sören Petersen
Aidan Postma
Maik Ruijter
Tom Schafthuizen
Jasper Schipper
Jim Vlaming
Robin Zaar

Begeleiding
John Klaassen (trainer/coach)
Edwin Petersen (trainer/coach)
Beert Karssen (trainer)
Dennis Schafthuizen (leider)
MO17-1
Zeynep Alic
Mila Besselsen
Marit Bredewold
Lianne Drost
Lynn de Graaf
Karlijn IJzer
Laura Korevaar
Sophia van Loo
Luca Mennen
Mirre Mohan
Lune Noorman
Evy Rodenburg
Liva Sahan
Melanie Stuurman

Begeleiding
Marchel Besselsen (trainer/coach)
Kaylee Besselsen (ass.-trainer/coach)
Monique Mennen (leider)

Jeugd onder 15

JO15-1
Sebastian Bosters
Maurits Bruijn
Dinand Burggraaff
Jan van der Burgh
Jordan Busscher
Bas Dijkhuizen
Gerard Foppen
Thom Gulden
Marijn Haze
Bengt Kooistra
Muhammed Pinarbasi
Milan Reyerse
Tomas Schut
Mart Schuurman
Tristan de Vries
Harun Eren Yazir

Begeleiding
Laurens Labots (trainer/coach)
Jaap Umans (ass.-trainer/coach)
Gerard Foppen (leider)
Marinus Haze (leider)
JO15-2
Matthijs Baars
Yannick uit de Bosch
Nassim Bouysakkane
Steven Havekes
Thijs van de Mars
Mohammed Mahdi Mohammad
Bas Noltes
Mike Schaaphok
Niek Tigelaar
Gino de Wild

Begeleiding
Johan Havekes (leider)
 
JO15-3
Jesse Bartels
Tijmen Coppoolse
Twan van Dam
Jelle van Dijke
Marijn Dooijeweerd
Imram El Ousrouti
Gerben Hannessen
Wessel van der Heijden
Matteo Hummelen
Robin van de Kamp
Wesley Klappers
Mees Lammers
Guido Lucas
Mees Moolenaar
Jasper Vlieg

Begeleiding
Gijs van der Heijden (leider)
Paul van de Kamp (leider)
 
JO15-4
Stan van der Horst
Joran Kowlesar
Damian Laman
Milan Oskam
Mano Peetoom
Jamie Plet
Pleun Pouw
Abdulla Saleh
Xander Samsom
Finn Timmer

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 14

JO14-1
Mike van Bijsteren
Martijn van den Bosch
Yilmaz Dulda
Kyano Eikelboom
Jort Everts
Lucas Hoen
Jens Hoeve
Rutger Hop
Joshua van Hulst
Sem Jansen
Mehmet Karaaslan
Lieke Kelderman
Milan Kruidhof
Sander van der Linden
Tijn Meppelink
Jochem Nauta
Quinten Plijter

Begeleiding
Niels Schreuder (trainer)
Dave de Vries (ass.-trainer/coach)
Willem Hoeve (leider)
JO14-2
Merijn Bos
Teun Eleveld
Jari van Emous
Youri Jansen
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Marijn Los
Ruben Martens
Ibrahim Mohammad
Sam van Rijn
Jochem Verhage
Max van de Werff

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 13

JO13-1
Julian Aartsen
Ricardo van Briemen
Reynard Brouwer
Reinoud Bruijn
Michiel Burgers
Evi Hotsma
Kayan Kabukale
Jente Lachenal
Rico Moossdorff
Musabmelih Polat
Sjuul Schuurman
Rayan van der Sloot
Koen Visser
Sander Vlieg
Lisa Zaar

Begeleiding
Mikey Foppen (trainer)
JO13-2
Cagri Akca
Julian Blom
Jesper Brands
Aaron Bronkhorst
Auke van Dijke
Kaya van de Kamp
Sam Kniknie
Daniel Kok
Sep van Nijhuis
Jasper Oostendorp
Kieran Postma
Thomas Ruiter
Milan Stevens
Cas Vink
Jelle Visscher
Joab Vogelaar
Sil Woerdeman

Begeleiding
Mees van Zeijts (trainer)
Peter Blom (leider)
Klaas-Willem van Dijke (leider)
Sander van Nijhuis (leider)
 
JO13-3
Kaj Bakker
Luka Bakker
Jayden Beek
Elijah Bosgra
Gijs Houtman
Sem Kappers
Valentijn Leene
Samuel van der Lelie
Tycho van Pijkeren
Jair Poel
Luuk Schaftenaar
Ruben Steenmeyer
Fernando Timmer
Jim Wery

Begeleiding
Armijn Beek (leider)
Rob Steenmeyer (leider)
 
JO13-4
Babette Balvert
Dinand van den Brink
Desta Dekker
Nathan Diemel
Zein Eibesh
Hannah Gulden
Nick Jansen
Marijn Los
Jamie van der Meer
Xavier Meijer
Indy Mohan
Levi van Twillert

Begeleiding
Hans Balvert (trainer/coach)
 
JO13-5
Sofia Aguiar - Keizer
Sven Beelen
Stijn Drost
Yaman Hassan
Jayden Kok
Mees Maneschijn
Robbin Meijer
Luna van de Mheen
Alejandro Velasco Perea

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 12

JO12-1
Kaj Bregman
Mats Dikkeboom
Tim Feikens
Stan van de Kuilen
Tim Luijtjes
Julian Meerveld
Senn Michelsen
Danley Rekers
Mart Schut

Begeleiding
Mark van Wijk (leider)
JO12-2
Bowen Ashtari
Semih Aslan
Daan van Beem
Bram Bijker
Efe Kaan Duruca
Dinand Kockmann
Bram Martens
Sietse Mazier
Sam Melgers
Kasper Priem
Hamza Saouiki
Abel Schultink
Christiaan Sloot

Begeleiding
Jeroen Priem (trainer)
Richard Kockmann (leider)
 
JO12-3
Wiljan Bredewold
Alieke Heijboer
Jort van Keeken
Valentijn Klarenbeek
Sander Korevaar
Kai Noltes
Jurre Woortman
Amber Zijdeman
Max van Zwieten

Begeleiding
Nicole Durr (leider)
 
JO12-4
Ahmed Alkefaji
Samuël van den Berg
Jonah Bökkerink
Sara Dib
Valerie Douma
Parham Fatollahey
Job Gulden
Noortje Jongeneel
Romee Oortgiesen
Romée Pars
Wesley Smit

Begeleiding
Fouad Dib (trainer/coach)
Willem Smit (leider)
 
JO12-5
Bedirhan Avci
Roan Diertens
Tajm Hassan
Stella Heeringa
Aziz Saleh
Bastiaan Scholten
Tim Schuttelaar
Joshua Vos
Job van Zuthem

Begeleiding
Ralph Diertens (leider)
Hanny Scholten (leider)

Jeugd onder 11

JO11-1/JO11-2
Teun Agterberg
Jonathan Bakker
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Anis Belga
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Shane Bosch
Yigit Ceyhan
Valerie Douma
Reda Doumaz
Daan Feikens
Thom Groenen
Max van der Horn
Bas Houtman
Liam Klompenhouwer
Bartosz Kuczmaszewski
Jur Lammers
Niels van der Linden
Stef Seijbel
Sander Tel

Begeleiding JO11-1
Eliza Umans (trainer/coach)

Begeleiding JO11-2
Vacant

De verdeling JO11-1 en JO11-2 wordt later bepaald

JO11-3
Daniël Bos
Boaz van Drunen
Liam Eikelboom
Anas El Battioui
Liam Goudsmid
Mauk Jansen
Damian Pap
Jayvie van Praag
Joshua van Room
Sven Tijsseling
Niels Verheijen

Begeleiding
Harmen van Drunen (trainer)
Henk Pap (leider)
 
JO11-4
Jordy Dijkstra
Mees Eisenberger
Joel van Garderen
Matteo Groos
Garnik Hovakimyan
Delilah Nauta
Thomas Nijmeijer
Pelle Pelzer
Damian Tinge
Niek van Voorst

Begeleiding
Vacant
 
JO11-5
Ruben Aerts
Nick Beelen
Roby van den Bor
Mark Brouwer
Jonathan Grift
Nathan Havekes
A?den Karssen
Sverre Pars
Adam Smeink
Britt van Toorn

Begeleiding
Jochem Bakker (trainer)
Patrick van der Bor (trainer)
Cees Beelen (leider)
David Grift (leider)
 
JO11-6
Jo-Jo Bakker
Damin El Ouaamari
Lyaad Hamane
Simon Palsgraaf

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 10

JO10-1/JO10-2
William Beelen
Mees Bijker
Jorik Blom
Jesse Heldoorn
Philip IJzerman
Zenna Jansen
Pepijn Karsten
Mick Klompenhouwer
Arnoud Kockmann
Tom Koerhuis
Mats Stoffer
Maxime Thomassen
Derek Westland
Kacper Wylaz
Kaan Yuksel
Simon de Zwaan

Begeleiding JO10-1
Mark Bottenheft (trainer/coach)

Begeleiding JO10-2
Vacant

De verdeling JO10-1 en JO10-2 wordt later bepaald

JO10-3
Tom van Elten
Mehmet Efe Koc
Roan van Middendorp
Twan Mons
Tristan Oosting
Thijmen Pfundt
Jort van der Vlies
Thomas Zijdeman

Begeleiding
John van Middendorp (trainer)
Cor Oosting-Klock (leider)
Quincy Pfundt (leider)
 
JO10-4
Matthis Bökkerink
Jip Burgstede
Steffen Deuring
Jesse Jansen
Timo de Keyzer
Daniël Meijer
Mehmet Emre Ozbunar
Olivier Schouten van der Velden
Mees Smit

Begeleiding
Frans Deuring (trainer)
Sebastiaan Burgstede (leider)
Ruud Deuring (leider)
 
JO10-5
Daan van As
Finn Donck
David Hop
Ruben van der Meulen
Dani Mons
Eden Nobel
Reda El Ouaamari
Jack van Renselaar

Begeleiding
Giljaam van der Meulen (trainer)
André Mons (trainer)
 
JO10-6
Rida Al Ahmar
Daan van de Bunte
Yasine El Battioui
Daley van Emous
Sebastién Goris
Andrii Kulyk
Alper Sahan
Moos Zoeteweij

Begeleiding
Mehmet Sahan (trainer/coach)
Serita Timmer (leider)
Gerjo Tornij (leider)
JO10-7
Rifat Efe Avci
Julian van der Horst
Bas Kleen
Maarten Luijer
Luca Maessen
Wolf Termaat
Bram Vledder
Rob Vledder

Begeleiding
Erik Luijer (trainer/coach)
 
JO10-8
Joey van den Brink
Ali Mohammad
Basaam Mohammed Hussein
Tim van den Os
Hazem Saleh
Jahvanchello Schoobaar
Yaron van Soolingen

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 9

JO9-1
Jarne Fokkens
Levi van Garderen
Boaz Huisman
Major Jansen
Luuk van den Os
Adriano Sarov
Lars van de Wiel
Joost Woestenburg

Begeleiding
Rik Jansma (trainer/coach)
Jeroen van de Wiel (ass.-trainer/coach)
Frank Woestenburg (leider)
JO9-2
Mohamed Belhadj
Rodi Brands
Sidrit Capari
Sasha-Noël Deneer
Niels Petersen
Viggo Poel
Nathalie Rekers
Marten Severein

Begeleiding
Jeroen Brands (trainer/coach)
Bert Poel (trainer)
Berry Poel (leider)
 
JO9-3
Joel Bankole
Guilliano Doppenberg
Bram Eisen
Tim Kicken
Luca Lof
Daan Meijer
Finn Stavorinus
Chris Verbeek

Begeleiding
Jeroen Lof (trainer)
Paul Verbeek (leider)
 
JO9-4
Corné Doppenberg
Steyn Hoveling
Jelle Luijer
Kian Olthof
Luuk van Ommen
Thijs Wallet
Daan van der Werff
Vida van Wincoop
Adam Yahiaoui

Begeleiding
Leroy Olthof (trainer)
 
JO9-5
Liam van den Berg
Dylano van der Deure
Ovar Foppen
Jesse de Haan
Lucas den Herder
Björn Hoekert
Safwan Raoudi
Lorenzo Sheikmoesti
Kayn Stefan Westerhof

Begeleiding
Martijn Foppen (trainer)
Chris Hoekert (trainer)
JO9-6
Aron Boer
Stijn Brunt
Colin Deleij
Emir Gökhan
Victor Lagerwij
Justin Oortgiesen
Twan Verheijen
Yason Yonas Tecle

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 8

JO8-1
Mason Bok
Joah Eestermans
Kawa Hasan
Hille Heeringa
Sebas Plieger
Tim Reijerse
Sven van der Velde
Reinout Westland

Begeleiding
Wijnand Reijerse (trainer/coach)
Jaap Bok (leider)
JO8-2
Madyan Hamane
Guyliam Hendriks
Emrullah Korucu
Venjamin Kriekjes
Sven van der Meulen
Ravi van Praag
Jahnoah Sarakini
Dean Veenendaal

Begeleiding
Shrinath van Praag (trainer)
 
JO8-3
Benjamin de Bruijne
Xavi Goosensen
Luca Guljé
Stijn Kanters
Tim Kroondijk
Roan Rekers
Thom Sluis
Lars Stam
Fedde Vos

Begeleiding
Vacant
 
Lees bericht

VVOG zoekt stagiaires

10-07-2020

De VVOG Voetbalschool zoekt voor de vrijdagmiddag stagiaires.

Lees bericht

Kantine aanstaande zaterdag ook weer open!

09-07-2020

Kom zaterdag weer voor een gezellige middag naar de kantine.

Lees bericht

VVOG gaat met nieuw elan seizoen 2020/2021 in

02-07-2020

Zoals iedere voetbalvereniging snakt ook VVOG naar het begin van een nieuw seizoen. Het afgelopen seizoen maar gauw vergeten en op naar een nieuwe uitdaging in het komende seizoen.

Nieuwsoverzicht Archief