VVOG maakt ruim baan voor jeugdig talent

21 December 2019 / Algemeen

Bij de voorbereiding mochten vier VVOG-talenten stage lopen bij de A-selectie: Jona de Bruin, Mark Bottenheft, Milan Holstege en Max Jansen.  Alle vier hebben ze bewezen veel in hun mars te hebben en een plek in de A-selectie te verdienen. Mark, Milan en Jona hebben inmiddels hun officiële competitiedebuut al gemaakt en voor Max is het een kwestie van tijd voordat dit ook gaat gebeuren. De TC ziet veel potentie in deze vier talenten en is zeer verheugd te kunnen melden dat zij ook komende 2,5 jaar op de Strokel te bewonderen zijn.
 
De TC beschrijft de kwaliteiten van het jeugdige VVOG-kwartet als volgt:
 
·      Max Jansen: “Een jongen met een gouden linkerbeen. Sterk in de opbouw en sterk in de passing.”
 
·      Mark Bottenheft: “Enorme actieradius en diepgang. Heeft een grote motor en scoort makkelijk.”
 
·      Milan Holstege: “Fysiek sterke en goed voetballende centrale verdediger. Veel duelkracht, gaat voorop in de strijd.”
 
·      Jona de Bruin: “Watervlugge buitenspeler die veel op intuïtie voetbalt. Bezorgt iedere verdediger een lastige middag.”
 
Het bestuur en de technische commissie van VVOG wenst de heren de komende jaren veel voetbalplezier op de Strokel en is trots - met dank aan onze jeugdopleiding - op de snelle ontwikkeling van deze jeugdspelers.

 

Lees bericht

VVOG haalt talent Rafik Faid bij A-selectie

23-01-2026

De pas 19-jarige speler sluit na de zomerstop definitief aan bij de A-selectie.

Lees bericht

VVOG neemt afscheid van Fabian, Ruben en Farhad

22-01-2026

Fabian, Ruben en Farhad kiezen ervoor hun carrière ergens anders te vervolgen.

Lees bericht

Mats Zwart blijft nog een jaar bij zijn jeugdliefde

21-01-2026

Mats Zwart blijft bij VVOG - "VVOG voelt als thuis".

Nieuwsoverzicht Archief