Prijsuitreiking beste loten verkopers

12 Maart 2019 / Algemeen

Afgelopen zaterdag, tijdens de rust van VVOG 1 – Jong FC Groningen, hebben de beste lotenverkopers hun welverdiende prijs in ontvangst genomen.

Helaas was onze topverkoper Luna van de Mheen niet aanwezig maar zij heeft inmiddels haar prijs ook ontvangen. Zij heeft 2 kaarten gewonnen voor een wedstrijd van PEC en ze krijgt toegang tot het spelershome.

Sietse Mazier en Steffen Deuring delen de 2e en 3e plek en ook zij hebben 2 kaartjes voor een wedstrijd van PEC gewonnen.

Het beste team met de meest verkochte loten is de JO8-5. Zij mochten bij aanvang van de wedstrijd met de vlaggen op het veld de spelers van VVOG en Jong FC Groningen ontvangen. Daarnaast mogen ze met het hele team gaan klimmen en klauteren in het klimbos in Garderen. 

Jullie hebben het top gedaan en we wensen jullie heel veel plezier met jullie gewonnen prijs!

Uitreiking prijzen beste loten verkopers

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief