Voorlopige indeling jeugdteams 2018-2019

4 Juni 2018 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2018/2019. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden.

Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Gerrit Hup, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

Jeugd onder 19

JO19-1
Achraf Agarmaoine
Marc Beers
Mark Bottenheft
Jona de Bruin
Fons Eggink
Sander van der Groef (k)
Ervin Heere
Muhsin Ibis
Max Jansen
Iwan van de Kolk
Lars Kusters
Daniël Noorman
Nasredinne Sealiti

Begeleiding
Gert-Jan Piksen (trainer)
Ton van de Kolk (ass. trainer)
JO19-2
Mohammed Agarmaoine
Elyes Azzouz
Daan Dekker
Jarno Dekker
Eyob Diepeveen
Joran van Drunen
Enoch Etakpofe
Timothy de Haan
Bart Hoeve
Sander Kampman
Dion Klaassen
Bjorn Kniknie
Christopher Kranenborg
Lars van Leth
Espen Mast
Roy Masurel
Dave Reijerse (k)
Stan Schuurkamp
Max Smits
Hugo Wever

Begeleiding
Wale Bankole (trainer)
Adam Kasperaszek (ass. trainer)
 
JO19-3
Max van Alst
Eef Barneveld
Leander Brinkman
Damian Deinum
Mick Everts
Yannick Foppen
Jörn IJzerman
Raphael Mennen
Jamie van der Roest
Dani van Rosse
Alexander Versteijne (k)
Dani Wijk
 
JO19-4
Sjoerd Baumer
Rick Besselsen
Steven Beumer
Mike de Boer (k)
Jasper Bosschart
Niek van den Engel
Yassine Fadili (k)
Willard van Ginkel
Bram van Hartingsveldt
Johno Keijzer
Thomas Molenberg
Lucas Mulder
Ruben Ooms
Teije Smit
Roan van de Veen
Dennis van Weeghel
Cedric Westhuis

Jeugd onder 17

JO17-1
Milan van Beekhuizen
Loek Bockting
Amine Doumaz
Thijs Eggink (k)
Daniel Hermus
Taoufik Khotour
Max Kusters
Niels Landwaard
Stijn van Leth
Chris Pfrommer
Erwin Pruim
Job Schultink
Richard Schweitz (k)
Quinn Vos
Jochem van Weeghel
Bunyamin Yazir

Begeleiding
Stephan de Bruin (trainer)
Ed van Briemen (ass. trainer)

Er gaat nog 1 keeper naar JO17-2.

JO17-2
Lucas Berg (k)
Joost de Boer
Marc Bosman
Hichem El Meloudi
Jasper Goosensen
Muammer Ibis
Walid el Idrissi
Valentijn Karssen
Wesley Kroezen
Lars van Kuijen
Orlando Ngiri
Diko Oolbekkink
Bram Risseeuw
Jan Schoonenberg
Jesse Tromp
Daniek Wels
Tiemo Wijk

Begeleiding
Gerwin Tromp (trainer)
 
JO17-3
Joost van den Berg
Conner Bernal (k)
Patrick Bos
Marouane Boutachkourt
Aron van Breugelen
Thomas Broos
David van Dam
Clint Haverkamp
Thomas Jansen
Lukas Kisjes
Sebastiaan Klarenbeek (k)
Beau Knol
Ruben van der Meij
Mitchel van de Os
Delano Tielrooy
Jesse Wiertz

Jeugd onder 15

JO15-1
Marien Brandsen
Tijmen Bronkhorst
Pamir Corbeth
Milan Foppen (k)
Mark van Ginkel
Bram Hakvoort
Kenzo Jansen
Matz van der Kaap
Ryan Kwint
Jasper Landwaard
Twan van Nijhuis
Joris Reinink
Bilal Said Sahin
Filip Schultink
Daan van der Sloot
Jarno van der Vegt
Jurgen van de Wetering
Binc Zwart

Begeleiding
Willem Spiegelenberg (trainer)
Marcel Foppen (leider)

Er gaan nog 3 spelers naar JO15-2.

JO15-2
Kelwin Silvestre Calado
Simeon Cousin
Jasper Driest
Sem Everts
Reza Haidari (k)
Rens Hakvoort
Tim Heres
Floris 't Jong
Levi Lampe
Engin Mermer
Ruben Oostendorp
Rick Schweitz
Bas Smit
Marijn Smit
Maurits de Wolf

Begeleiding
Thijmen Molenberg (trainer)

Er worden 3 spelers toegevoegd van JO15-1 en er gaan nog 3 spelers naar JO15-3

 
JO15-3
Bam Beltman
Tim van den Bosch
Manuel Bravo
Koen Everts
Boris Kusters (k)
Luuk Loef
Luca Ovinge
Joost Rijsdijk
Daan Slot
Boet Veld
Jop Veldman
Danisch de Vries

Begeleiding
Manuel Bravo (trainer)
Ron Everts (leider)
 
JO15-4
Nour Belga
David van den Berg
Riley Boeree
Jorik Kampen
Jelte Kleen
Tigo Molenberg
Damian Moraczynski
Samm Pelser
Aidan Postma
Thomas Sironi
Preyansu Tamang
Jan Joshua Verboom
Stijn Visser
Tim Zuiddam
Keo van Zwamen (k)
 
JO15-5
Raafat Alzubaidi
Gido Engelgeer
Nathaniël Fonge
Thomas Gijsbertsen
Ahmet Kalkan
Mart Kroon
Chris Padding
Sören Petersen
Mats Petersen
Maik Ruijter
Tom Schafthuizen
Jasper Schipper
Thomas Vedder
Jim Vlaming (k)
Robin Zaar

Begeleiding
Edwin Petersen (trainer)
Timo Kroon (ass. trainer)
Dennis Schafthuizen (leider)
JO15-6
Brend Baars
Floris van Beekhuizen
Lars Dirksen
Tom van den Engel (k)
Yestin de Fluiter
Brent Hoeve
Victor Klaassen
Rohan Kowlesar
Mees Reijersen
Thijs van Schoten
Bas Sijmons
Ruben Timmer
Quincy Vliek
Jasper Zijl
 
 
JO15-7
Karen Abdollahi
Tim Bil
Dave van den Brink
Stijn Buizer
Marnix Buizer
Yousri El Battiui
Jair Kijkuit
Sander Maas
Mathijs Nagelmaeker
Anouar Raoudi
Didier Westhuis
Fenno Woortman
Yakub Yagbasan

Jeugd onder 13

JO13-1
Maurits Bruijn
Bas Dijkhuizen
Thom Gulden (k)
Enes Gundogdu
Marijn Haze
Kian ten Hove
Bengt Kooistra
Bas Noltes
Muhammed Pinarbasi
Milan Reyerse
Tomas Schut
Tristan de Vries
Gino de Wild
Scott Woltering
Harun Eren Yazir

Begeleiding
Laurens Labots (trainer)
Milan Holstege (ass. trainer)
JO13-2
Fouad Allioui
Senna van Ark
Stijn Beumer
Yannick uit de Bosch
Sebastian Bosters
Nassim Bouysakkane
Jan van der Burgh (k)
Bas Haagswoud
Steven Havekes
Wesley Klappers
Mees Lammers
Thijs van de Mars
Mees Moolenaar
Mike Schaaphok
Niek Tigelaar
Joas Torn

Begeleiding
Max Jansen (trainer)
Eliza Umans (trainster)
 
JO13-3
Matthijs Baars
Twan van Dam (k)
Marijn Dooijeweerd
Mohamed Amine El Mouhouti
Wessel van der Heijden
Robin van de Kamp
Guido Lucas
Mano Peetoom
Maël Ruitenberg
Hilbert Strohmaier

Begeleiding
Maarten Bockting (trainer)
Annemarie Lucas (leidster)
 
JO13-4
Eyup Akkaya
Jordan Busscher
Tijmen Coppoolse
Jelle van Dijke
Imram El Ousrouti
Gerben Hannessen
Levi Ketelaar
Joran Kowlesar
Bilal Labbari
Milan Oskam
Sem Petersen
Pleun Pouw
Robin Teune (k)
Finn Timmer

Begeleiding
Rene Coppoolse (leider)
Klaas-Willem van Dijke (leider)

Jeugd onder 12

JO12-1
Yilmaz Dulda
Lucas Hoen
Jens Hoeve
Joshua van Hulst
Sem Jansen (k)
Milan Kruidhof
Tijn Meppelink
Quinten Plijter
Musabmelih Polat
Rayan van der Sloot

Begeleiding
Jasper Brouwer (trainer)
Stijn van Merkestein (trainer)
JO12-2
Mike van Bijsteren
Merijn Bos
Martijn van den Bosch
Kyano Eikelboom
Sem Hendriks
Youri Jansen
Cumali Kalkan (k)
Mehmet Karaaslan
Hugo Lucas
Ruben Martens

Begeleiding
Richard Bos (leider)
 
JO12-3
Taha Hansu
Rutger Hop
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Sander van der Linden
Luna van de Mheen
Sam van Rijn
Xenvieve Tielrooy
Stef Veenendaal
Lise van Voorst

Begeleiding
Martin Kluinhaar (leider)

Jeugd onder 11

JO11-1
Cagri Akca
Luka Bakker
Ricardo van Briemen
Reinoud Bruijn
Lieke Kelderman
Jesse Kurpershoek
Tycho van Pijkeren (k)
Levi Spijkerboer
Koen Visser
Lisa Zaar

Begeleiding
Casper Krop (trainer)
Mees van Zeijts (trainer)
JO11-2
Jayden Beek
Elijah Bosgra
Gijs Houtman
Sem Kappers
Nino Petersen
Jair Poel
Luuk Schaftenaar
Ruben Steenmeyer
Fernando Timmer
Sil Woerdeman
 
JO11-3
Peer Brouns
Zein Eibesh
Hannah Gulden
Nick Jansen
Valentijn Leene
Indy Mohan

Begeleiding
Ellis Goedvree (leidster)

Jeugd onder 10

JO10-1
Julian Blom
Jesper Brands
Aaron Bronkhorst
Sam Kniknie
Bob Mulder
Sep van Nijhuis (k)
Kieran Postma
Cas Vink
Sander Vlieg

Begeleiding
Peter Blom (trainer)
Sander van Nijhuis (leider)
JO10-2
Michiel Burgers
Auke van Dijke
Daniel Kok
Sietse Mazier (k)
Jasper Oostendorp
Thomas Ruiter
Christiaan Sloot
Jelle Visscher
Joab Vogelaar

Begeleiding
Steven Oostendorp (leider)
 
JO10-3
Bowen Ashtari
Kaj Bregman
Tim Luijtjes
Julian Meerveld
Senn Michelsen
Danley Rekers (k)
Abel Schultink
Mart Schut

Begeleiding
Bernard Rekers (trainer)
Patrick Schultink (leider)
Hendo Schut (leider)
 
JO10-4
Daan van Beem
Bram Bijker
Dinand Kockmann
Sander Korevaar
Bram Martens
Sam Melgers
Kasper Priem
Amber Zijdeman

Begeleiding
Cor Jan Korevaar (leider)
Jeroen Melgers (trainer)
 
JO10-5
Sepp Brugman
Alieke Heijboer
Kaya van de Kamp
Jort van Keeken
Stan van de Kuilen
Nick Lammerts van Bueren
Jurre Woortman
Max van Zwieten

Begeleiding
John van Keeken (leider)
Ashwin van Leth (trainer)
Sylvia Woortman (leidster)
JO10-6
Samuel van de Berg
Efe Kaan Duruca
Omer Esad Hansu
Valentijn Klarenbeek
Bram Neuhuys
Hazam Saouiki

Jeugd onder 9

JO9-1
Teun Agterberg
Anis Belga
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Yigit Ceyhan
Reda Doumaz
Bartosz Kuczmaszewski
Stef Seijbel

Begeleiding
Mikey Foppen (trainer)
Sander Kampman (trainer)
Johan Agterberg (leider)
JO9-2
Joost Blom
Daan Feikens
Thom Groenen
Max van der Horn
Aharon Jansen (k)
Liam Klompenhouwer
Jur Lammers
Sander Tel

Begeleiding
Ron Jansen (trainer)
Wilco Blom (leider)
Remco Klompenhouwer (leider)
 
JO9-3
Emnes el Battioui
Hidde Beijersbergen van henegouwen
Boaz van Drunen
Liam Eikelboom
Liam Goudsmid
Damian Pap
Sven Tijsseling
Niels Verheijen
Simon Wemes

Begeleiding
Edwin Verheijen (trainer)
 
JO9-4
Jonathan Bakker
Roby van den Bor
Garnik Hovakimyan
Niels van der Linden
Levi Meerman
Pelle Pelzer
Joshua van Room
Niek van Voorst
Thijs Vugteveen

Jeugd onder 8

JO8-1
William Beelen
Mees Bijker
Jorik Blom
Philip IJzerman
Tom Koerhuis
Mats Stoffer
Kaan Yuksel
Simon de Zwaan

Begeleiding
Rik Jansma (trainer)
JO8-2
Zenna Jansen
Mehmet Efe Koc
Arnoud Kockmann
Roan van Middendorp
Thijmen Pfundt
Jort van der Vlies
Derek Westland
Kacper Wylaz
 
JO8-3
Matthias Bakkenes
Jens Kiers
Twan Mons
Eden Nobel
Reda El Ouaamari
Yaron van Soolingen
Görkem Yazir
Thomas Zijdeman
 
JO8-4
Stef Bunnik
Finn Donck
Mees Falentijn
Yusuf Kalkan
Ruben van der Meulen
Mehmet Emre Ozbunar
Nathan Petersen
A.S. Sahinturk
 
JO8-5
Matthis Bökkerink
Mees Boudewijns
Jip Burgstede
Steffen Deuring
Jesse Jansen
Timo de Keyzer
Olivier Schouten van der Velden
Mees Smit
JO8-6
Yasine El Battioui
Joey Ietswaard
Dani Mons
Tristan Oosting
Alper Sahan
Jahvanchello Schoobaar
Manisha de Vries
Alan Wylaz

Meiden teams

MO19-1
Kaylee Besselsen
Tatum van Boven
Melissa van den Brink
Tessa van Deenen
Amy Dondorp
Julia Everts
Lilia Janssens
Roos Keune
Tessa Olde Engberink
Simone Olde Engberink
Michelle van Putten
Laetitia Robertson
Julie Rook
Anky Scholten
Ilse Smit
Tinka Soldaat
Sharona Steenwijk
Lianne Wels
MO17-1
Oumaima Agarmaoine
Eva van Alst
Kira van Bijsteren
Dilara Celen
Sonja Chen
Ivana Corba
Lianne Drost
Manal El Hajiaoui
Bo de Graaf
Kirsten de Haan
Luna Karssen
Mirthe Mulder
Lonneke Nieuwenhuis
 
MO15-1
Mila Besselsen
Anne-Márel Foppen
Lynn de Graaf
Sanne Honing
Karlijn IJzer
Julia Klaassen
Laura Korevaar
Simone de Lange
Melissa Luytjes
Luca Mennen
Mirre Mohan
Lune Noorman
Noa Peetoom
Liva Sahan
Nada Saouiki
Melanie Stuurman
Marleen Vos

Begeleiding
Marcel Besselsen (trainer)
Lees bericht

Hulp gezocht in het sponsorhome

13-08-2018

Voor het sponsorhome zoeken we dames/heren die tijdens de thuiswedstrijden van VVOG 1 willen assisteren. De werkzaamheden bestaan uit het serveren van koffie, het bedienen van de bar etc.

Lees bericht

Oefenwedstrijd VVOG - IJsselmeervogels

13-08-2018

Op dinsdag 14 augustus speelt VVOG een oefenwedstrijd tegen IJsselmeervogels. De wedstrijd begint om 20.00 uur.

Lees bericht

Kennismaken met ..... Jeroen Buitenhuis

09-08-2018

De volgende nieuweling in de serie kennismaken met.... is Jeroen Buitenhuis.

Nieuwsoverzicht Archief