JO8 / JO9 clinic een groot succes

7 November 2017 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dinsdag 31 oktober stond de eerste clinic  voor onze VVOG jeugd op het programma. De spelers van het eerste hadden goede oefeningen voorbereid voor dit maal de spelers van de JO9 en JO8.

Met een opkomst van 55  deelnemers werd het een zeer goed bezochte  clinic. De spelers en speelsters werden in groepjes verdeeld waarbij het uitgangspunt was om samen met je teamgenoten de clinic te gaan doen. Eenmaal op het veld kreeg men een uitleg van de spelers van de eerste selectie en werden alle oefeningen enthousiast uitgevoerd.

Het was een mooie avond  vol leerzame momenten en vooral veel voetbal plezier. Plezier zowel bij de spelers van JO 9en JO 8, maar zeker ook bij onze enthousiaste eerste selectie.

Na de oefeningen en de gezamenlijke groepsfoto werd een ieder weer verwelkomt in de kantine. Daar werd de jeugd van JO 9 en JO 8 getrakteerd op een welverdiende versnapering. Al met al een zeer geslaagde avond voor onze VVOG-familie.

Deze voetbaljaargang volgen er nog 2 clinics. Een voor de JO11 en een voor de JO13. Datum en verdere info volgen later in het seizoen.

Met sportieve groet.

Ron Jansen
Coördinator clinics.

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief