Introductie wedstrijd informatie boekje

9 November 2015 / Jeugdcommissie / Jeugd

Succes begint met een vriendelijk ontvangst en duidelijke afspraken. Uiteraard geven wij zelf het goede voorbeeld.

Afgelopen weekend is het door VVOG ontworpen wedstrijdinformatieboekje in gebruik genomen. Vanaf nu ontvangen onze gastteams een informatieboekje waarin o.a. enkele huisregels en de gedragscode van onze vereniging staan vermeld. Hierop wordt ook het speelveld, kleedkamer, kluisnummer en uitleg over “Shake Hands” vermeld.

Wij benadrukken dat het initiatief voor de uitvoering van deze uiting van sportiviteit bij de leiders, scheidsrechter en aanvoerders ligt. Mensen die de ontwikkeling rondom het voetbal en onze vereniging volgen  weten dat we hier niet vaak genoeg aandacht voor kunnen vragen.

Het boekje is mogelijk gemaakt door Van Zeijl – Bijl – Aartsen – Advocaten, onze Respect & Fairplay sponsor.

Lees bericht

Verkoop en inleveren boekjes nieuwbouwloterij

13-02-2020

Doe mee en maak ook kans op mooie prijzen. Steun je vereniging voor de realisatie van de nieuwbouw.

Lees bericht

Ook eens een mooie voetbalreis maken? Kijk bij Equipo!

13-02-2020

Equipo is een van de meeste ervaren organisatie voor de mooiste voetbalreizen.

Lees bericht

Yannick Bouw speelgerechtigd

12-02-2020

Vanaf aanstaande zaterdag mag Yannick Bouw de groen-witte kleuren verdedigen. De KNVB heeft zijn dispensatieverzoek ivm zijn werkomstandigheden goedgekeurd. 

Nieuwsoverzicht Archief