Introductie wedstrijd informatie boekje

9 November 2015 / Jeugdcommissie / Jeugd

Succes begint met een vriendelijk ontvangst en duidelijke afspraken. Uiteraard geven wij zelf het goede voorbeeld.

Afgelopen weekend is het door VVOG ontworpen wedstrijdinformatieboekje in gebruik genomen. Vanaf nu ontvangen onze gastteams een informatieboekje waarin o.a. enkele huisregels en de gedragscode van onze vereniging staan vermeld. Hierop wordt ook het speelveld, kleedkamer, kluisnummer en uitleg over “Shake Hands” vermeld.

Wij benadrukken dat het initiatief voor de uitvoering van deze uiting van sportiviteit bij de leiders, scheidsrechter en aanvoerders ligt. Mensen die de ontwikkeling rondom het voetbal en onze vereniging volgen  weten dat we hier niet vaak genoeg aandacht voor kunnen vragen.

Het boekje is mogelijk gemaakt door Van Zeijl – Bijl – Aartsen – Advocaten, onze Respect & Fairplay sponsor.

Lees bericht

Vuurwerkbeleid vanuit de KNVB

22-09-2019

Let op de forse boetes.....

Lees bericht

De introductie van de nieuwe sponsor pakketten 2019 – 2020

22-09-2019

Een team sponsoren kan nu nog sneller en eenvoudiger

Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Nieuwsoverzicht Archief