Uitnodiging FLYNTH ontbijtsessies

9 Oktober 2014 / Sponsorcommissie / Algemeen

Speciaal voor de zakelijke VVOG relaties maar ook voor andere ondernemers met personeel nodigt zilversponsor FLYNTH  u uit voor 2 ontbijtsessies in het VVOG Businesshome

Regelmatig lees ondernemend Nederland dat de werkkostenregeling er nu toch aan gaat komen en de vrije ruimte per 2015 naar 1,2% van de bruto loonsom gaat. Veel werkgevers kunnen nog niet goed overzien wat daar de gevolgen van zullen zijn.

Volgens topfiscalist Nick van Bemmel van FLYNTH heeft dit ingrijpende consequenties. Samen met adviseur Arbeidszaken Pauline Bouwmeester gaan zij dit in de ontspannen omgeving van het VVOG Businesshome haarfijn uit de doeken doen.

FLYNTH organiseert speciaal voor haar klanten, VVOG zakelijke relaties met personeel maar ook andere geïnteresseerde ondernemers twee ontbijtsessies in het VVOG Businesshome.

De eerste sessie vindt plaats op vrijdag 31 oktober, de tweede gelegenheid is er op vrijdag 7 november.

Het programma ziet er als volgt uit:
07.45 - 08.15 uur Ontvangst
08.15 - 08.45 uur Wijzigingen arbeidszaken door Pauline Bouwmeister - Adviseur Arbeidszaken Flynth
08.45 - 09.15 uur  Werkkostenregeling door Nick van Bemmel-Top fiscalist bij Flynth

Als u gebruik wilt maken van deze interessante ontbijtsessies dan kunt u dat uiterlijk tot 17 oktober doorgeven via Harderwijk@flynth.nl of telefonisch via telefoon (0341) 41 36 66.

 

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief