Competitiegegevens

0519 Mannen Zondag reserve 4e klasse 12

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Columbia 3 3 2 1 0 7 12-6 +6
2 KCVO 3 3 1 2 0 5 7-4 +3
3 SC Klarenbeek 2 2 1 1 0 4 4-0 +4
4 SV CCW '16 2 2 1 1 0 4 8-5 +3
5 VVOG 2 2 1 1 0 4 5-4 +1
6 SV Vaassen 2 4 1 1 2 4 5-9 -4
7 Terwolde 2 2 1 0 1 3 3-5 -2
8 sv Orderbos 2 3 1 0 2 3 5-10 -5
9 Voorwaarts T 6 3 0 2 1 2 5-6 -1
10 V en L 2 4 0 2 2 2 8-11 -3
11 Epe 3 2 0 1 1 1 5-7 -2

Programma

31 oktober 2021
10:00 KCVO 3 sv Orderbos 2
10:30 SV Vaassen 2 Epe 3
11:15 SC Klarenbeek 2 V en L 2
11:30 Columbia 3 Terwolde 2
12:30 VVOG 2 SV CCW '16 2
07 november 2021
10:00 Epe 3 SC Klarenbeek 2
10:00 V en L 2 KCVO 3
10:30 sv Orderbos 2 VVOG 2
11:00 SV CCW '16 2 Voorwaarts T 6
11:30 Terwolde 2 SV Vaassen 2
14 november 2021
10:00 Epe 3 Voorwaarts T 6
11:00 SV CCW '16 2 Columbia 3
11:30 Terwolde 2 V en L 2
11:30 SC Klarenbeek 2 VVOG 2
21 november 2021
10:00 KCVO 3 Terwolde 2
10:30 sv Orderbos 2 Epe 3
10:30 SV Vaassen 2 Voorwaarts T 6
11:30 SC Klarenbeek 2 SV CCW '16 2
12:30 VVOG 2 Columbia 3
28 november 2021
10:00 Epe 3 KCVO 3
11:00 SV CCW '16 2 sv Orderbos 2
11:30 Voorwaarts T 6 VVOG 2
11:30 Columbia 3 SV Vaassen 2
05 december 2021
10:00 KCVO 3 Columbia 3
10:00 V en L 2 SV CCW '16 2
10:30 sv Orderbos 2 Terwolde 2
11:30 SC Klarenbeek 2 Voorwaarts T 6
12:30 VVOG 2 Epe 3
12 december 2021
10:00 Epe 3 V en L 2
11:00 SV CCW '16 2 SV Vaassen 2
11:30 Terwolde 2 VVOG 2
11:30 Columbia 3 SC Klarenbeek 2
11:30 Voorwaarts T 6 sv Orderbos 2
30 januari 2022
10:00 KCVO 3 SV CCW '16 2
10:00 V en L 2 sv Orderbos 2
10:30 SV Vaassen 2 SC Klarenbeek 2
11:30 Columbia 3 Voorwaarts T 6
11:30 Terwolde 2 Epe 3
06 februari 2022
10:30 sv Orderbos 2 Columbia 3
10:30 SV Vaassen 2 VVOG 2
11:00 SV CCW '16 2 Terwolde 2
11:30 SC Klarenbeek 2 KCVO 3
11:30 Voorwaarts T 6 V en L 2
13 februari 2022
10:00 Epe 3 sv Orderbos 2
10:00 KCVO 3 Voorwaarts T 6
10:00 V en L 2 SV Vaassen 2
11:30 Columbia 3 SV CCW '16 2
12:30 VVOG 2 SC Klarenbeek 2
06 maart 2022
10:30 SV Vaassen 2 Columbia 3
10:30 sv Orderbos 2 KCVO 3
11:00 SV CCW '16 2 VVOG 2
11:30 SC Klarenbeek 2 Terwolde 2
11:30 Voorwaarts T 6 Epe 3
13 maart 2022
10:00 Epe 3 SV CCW '16 2
10:00 KCVO 3 SV Vaassen 2
10:00 V en L 2 SC Klarenbeek 2
11:30 Terwolde 2 Voorwaarts T 6
12:30 VVOG 2 sv Orderbos 2
20 maart 2022
10:00 Epe 3 Terwolde 2
10:30 sv Orderbos 2 V en L 2
11:00 SV CCW '16 2 KCVO 3
11:30 Voorwaarts T 6 Columbia 3
11:30 SC Klarenbeek 2 SV Vaassen 2
27 maart 2022
10:00 KCVO 3 Epe 3
10:30 SV Vaassen 2 sv Orderbos 2
11:30 Columbia 3 V en L 2
11:30 Voorwaarts T 6 SV CCW '16 2
12:30 VVOG 2 Terwolde 2
03 april 2022
10:00 Epe 3 Columbia 3
10:00 V en L 2 VVOG 2
10:30 sv Orderbos 2 Voorwaarts T 6
11:00 SV CCW '16 2 SC Klarenbeek 2
11:30 Terwolde 2 KCVO 3
10 april 2022
10:00 V en L 2 Terwolde 2
10:30 SV Vaassen 2 SV CCW '16 2
11:30 SC Klarenbeek 2 Epe 3
11:30 Columbia 3 KCVO 3
12:30 VVOG 2 Voorwaarts T 6
24 april 2022
10:00 Epe 3 VVOG 2
10:30 sv Orderbos 2 SC Klarenbeek 2
11:00 SV CCW '16 2 V en L 2
11:30 Voorwaarts T 6 SV Vaassen 2
11:30 Terwolde 2 Columbia 3
15 mei 2022
12:30 VVOG 2 KCVO 3
22 mei 2022
11:30 Columbia 3 VVOG 2

Uitslagen

24 oktober 2021
12:30 VVOG 2 SV Vaassen 2 1 - 1
11:30 Terwolde 2 SV CCW '16 2 1 - 4
10:00 KCVO 3 SC Klarenbeek 2 0 - 0
10:00 V en L 2 Columbia 3 3 - 3
10 oktober 2021
11:30 Columbia 3 sv Orderbos 2 6 - 2
11:30 Voorwaarts T 6 KCVO 3 3 - 3
11:00 SV CCW '16 2 Epe 3 4 - 4
10:30 SV Vaassen 2 V en L 2 3 - 1
03 oktober 2021
11:30 Terwolde 2 SC Klarenbeek 2 Afgelast
10:30 sv Orderbos 2 SV Vaassen 2 3 - 0
10:00 V en L 2 Voorwaarts T 6 1 - 1
10:00 Epe 3 WSV 2
10:00 KCVO 3 VVOG 2
26 september 2021
12:30 VVOG 2 V en L 2 4 - 3
11:30 Columbia 3 Epe 3 3 - 1
11:30 Voorwaarts T 6 Terwolde 2 1 - 2
11:30 SC Klarenbeek 2 sv Orderbos 2 4 - 0
11:00 WSV 2 SV CCW '16 2
10:30 SV Vaassen 2 KCVO 3 1 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 15:45.

Mannen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 63

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG 2 2 1 1 0 4 4-3 +1
2 Emst 2 2 0 2 0 2 3-3 0
3 Epe 2 2 0 1 1 1 2-3 -1

Uitslagen

19 september 2021
12:30 VVOG 2 Emst 2 2 - 2
12 september 2021
12:30 VVOG 2 ZVV '56 2
10:00 Emst 2 Epe 2 1 - 1
05 september 2021
10:00 Epe 2 VVOG 2 1 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 15:45.

Mannen beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01

Programma

29 oktober 2021
20:00 FC Winterswijk 5 SV De Lutte 3

Uitslagen

19 oktober 2021
20:00 Juliana '31 4 OSC 3 3 - 3 (4 - 3)
17 oktober 2021
20:00 BVC '12 2 Orion 6
14:00 SV Waalstad 3 DSZ 2 2 - 0
13:00 Doetinchem 4 SC Meddo 2 1 - 7
12:00 Barbaros 2 DTC '07 2 1 - 0
11:45 Wijhe '92 3 SV Vaassen 2 2 - 1
11:30 Grol 4 Bentelo 4 4 - 3
11:30 Columbia 3 Sportclub Deventer 3 8 - 0
11:30 Turkse Kracht 2 Sc. Overwetering 4 6 - 4
11:30 SV Nieuw Heeten 2 Rood Zwart 3 0 - 2
11:15 Juventa '12 2 Bentelo 3 1 - 4
11:00 OSC 2 SVHA 2 3 - 3 (3 - 4)
11:00 FC Ulu Spor 2 Columbia 4 1 - 4
10:45 LSV 2 Holten 4 3 - 3 (1 - 3)
10:45 TVC '28 5 UD W. 3 2 - 4
10:45 Losser 4 Enter 3 7 - 0
10:30 SP Lochem 3 MEC 2 6 - 4
10:30 AZC 3 Alexandria 2 6 - 3
10:30 SV Zwolle 2 V en L 2 0 - 1
10:30 Rietmolen 2 SC Enschede 2 1 - 4
10:15 WVW 2 SC Millingen 3 1 - 4
10:00 Voorst 2 VVOG 2 6 - 0
10:00 Heino 5 Schalkhaar 6 3 - 0
10:00 Veluwezoom 2 SC Bemmel 4 5 - 4
10:00 Victoria '28 3 VIOS B. 3 2 - 4
10:00 Sc Westervoort 3 Doetinchem 2 4 - 3
10:00 MASV 6 Keijenburgse Boys 2 3 - 1
10:00 GWVV 2 Grol 7 1 - 3
10:00 Vosseveld 2 DVV 4 1 - 6
10:00 SCE 2 UHC 2 3 - 4
10:00 VDZ 4 Sprinkhanen 2 2 - 4
10:00 Concordia-W 4 Longa '30 5 1 - 6
10:00 Epe 3 Dalfsen 2 0 - 3
10:00 GVA 3 ONA '53 2 4 - 0
10:00 De Zweef 2 Almelo 2 10 - 1
09:45 Brakkenstein 5 DIOSA 2 3 - 2
09:30 ATC '65 2 MVV '29 4 2 - 5
09:30 Rohda Raalte 4 SVBV 2 4 - 1
09:30 Eldenia 5 Juliana '31 2 2 - 0
14 oktober 2021
20:00 Achilles '12 3 Markelo 3 1 - 0
12 oktober 2021
20:15 FC Bergh 4 MASV 3 1 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 15:45.