Competitiegegevens

0519 Mannen Zondag reserve 3e klasse 4

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Voorwaarts T 4 20 17 0 3 51 87-27 +60
2 VVOG Harderwijk 2 18 11 5 2 38 47-24 +23
3 Lemelerveld 3 20 11 3 6 36 63-32 +31
4 SV Schalkhaar 3 20 8 7 5 31 51-46 +5
5 Columbia 3 19 9 3 7 30 50-46 +4
6 SC Klarenbeek 2 20 9 3 8 30 33-37 -4
7 Albatross 3 20 9 2 9 29 51-60 -9
8 Voorwaarts T 5 20 6 1 13 19 36-62 -26
9 Victoria Boys 2 19 4 6 9 18 31-54 -23
10 AZC 3 20 4 3 13 15 32-62 -30
11 Activia 2 20 2 3 15 9 30-61 -31

Uitslagen

09 juni 2024
10:30 VVOG Harderwijk 2 Voorwaarts T 4 4 - 2
02 juni 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 Columbia 3 Afgelast
26 mei 2024
15:00 Voorwaarts T 5 VVOG Harderwijk 2 1 - 5
23 mei 2024
19:00 Victoria Boys 2 Albatross 3 2 - 5
20 mei 2024
11:30 Voorwaarts T 5 Columbia 3 6 - 5
11:00 Activia 2 AZC 3 2 - 2
10:30 SV Schalkhaar 3 SC Klarenbeek 2 2 - 4
09:30 Voorwaarts T 4 Lemelerveld 3 3 - 0
16 mei 2024
20:00 AZC 3 Victoria Boys 2 0 - 0
12 mei 2024
11:00 SC Klarenbeek 2 Voorwaarts T 5 1 - 1
10:30 Columbia 3 Activia 2 5 - 0
10:00 Lemelerveld 3 SV Schalkhaar 3 2 - 2
05 mei 2024
11:30 Voorwaarts T 5 Victoria Boys 2 3 - 2
10:30 Columbia 3 VVOG Harderwijk 2 1 - 2
02 mei 2024
20:00 Albatross 3 SV Schalkhaar 3 0 - 3
28 april 2024
11:00 Activia 2 Columbia 3 2 - 3
23 april 2024
20:00 AZC 3 Voorwaarts T 5 3 - 0
21 april 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 Victoria Boys 2
11:30 Voorwaarts T 5 SV Schalkhaar 3 0 - 1
11:00 SC Klarenbeek 2 Voorwaarts T 4 0 - 2
11:00 AZC 3 Columbia 3 1 - 4
10:00 Albatross 3 Activia 2 2 - 2
18 april 2024
20:00 Voorwaarts T 5 Voorwaarts T 4 1 - 2
14 april 2024
11:30 Victoria Boys 2 Lemelerveld 3 0 - 4
11:00 Activia 2 VVOG Harderwijk 2 3 - 3
10:30 Columbia 3 Albatross 3 3 - 2
07 april 2024
11:00 SC Klarenbeek 2 Victoria Boys 2 0 - 0
10:30 VVOG Harderwijk 2 Columbia 3 0 - 0
10:00 Albatross 3 AZC 3 2 - 4
10:00 Lemelerveld 3 Activia 2 4 - 2
09:30 Voorwaarts T 4 SV Schalkhaar 3 9 - 0
01 april 2024
11:30 Victoria Boys 2 VVOG Harderwijk 2 1 - 1
10:30 Columbia 3 Voorwaarts T 5 2 - 5
28 maart 2024
20:00 Albatross 3 Voorwaarts T 5 3 - 2
24 maart 2024
11:30 Victoria Boys 2 SV Schalkhaar 3 3 - 3
11:00 AZC 3 VVOG Harderwijk 2 0 - 2
11:00 Activia 2 SC Klarenbeek 2 1 - 5
10:30 Columbia 3 Lemelerveld 3 3 - 0
17 maart 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 Albatross 3 4 - 1
11:00 SC Klarenbeek 2 Columbia 3 3 - 3
10:30 SV Schalkhaar 3 Activia 2 1 - 4
10:00 Lemelerveld 3 AZC 3 7 - 2
09:30 Voorwaarts T 4 Victoria Boys 2 6 - 2
10 maart 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 Voorwaarts T 5 4 - 1
11:00 Activia 2 Voorwaarts T 4 0 - 3
11:00 AZC 3 SC Klarenbeek 2 2 - 4
10:30 Columbia 3 SV Schalkhaar 3 1 - 1
07 maart 2024
20:00 Albatross 3 Lemelerveld 3 0 - 9
03 maart 2024
11:00 SC Klarenbeek 2 Albatross 3 3 - 2
10:30 SV Schalkhaar 3 AZC 3 6 - 1
10:00 Lemelerveld 3 VVOG Harderwijk 2 0 - 0
09:30 Voorwaarts T 4 Columbia 3 6 - 0
25 februari 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 SC Klarenbeek 2 2 - 0
11:00 AZC 3 Voorwaarts T 4 1 - 4
11:00 Activia 2 Victoria Boys 2 2 - 3
10:00 Lemelerveld 3 Voorwaarts T 5 1 - 4
18 februari 2024
10:00 Lemelerveld 3 Columbia 3 4 - 0
04 februari 2024
11:30 Victoria Boys 2 Columbia 3 1 - 4
11:30 Voorwaarts T 5 Activia 2 4 - 0
11:00 SC Klarenbeek 2 Lemelerveld 3 0 - 3
10:30 SV Schalkhaar 3 VVOG Harderwijk 2 0 - 0
09:30 Voorwaarts T 4 Albatross 3 8 - 0
28 januari 2024
12:30 VVOG Harderwijk 2 Activia 2 3 - 2
11:30 Voorwaarts T 5 AZC 3 3 - 2
10:30 SV Schalkhaar 3 Voorwaarts T 4 2 - 4
10:00 Lemelerveld 3 Victoria Boys 2 5 - 1
10:00 Albatross 3 Columbia 3 2 - 2
21 januari 2024
11:30 Voorwaarts T 5 SC Klarenbeek 2 0 - 3
17 december 2023
10:00 Lemelerveld 3 Voorwaarts T 4 3 - 5
14 december 2023
20:00 Albatross 3 Victoria Boys 2 6 - 0
10 december 2023
09:30 Victoria Boys 2 AZC 3 0 - 0
09:30 SV Schalkhaar 3 Lemelerveld 3 2 - 2
09:00 Voorwaarts T 4 VVOG Harderwijk 2 6 - 1
03 december 2023
11:00 SC Klarenbeek 2 SV Schalkhaar 3 2 - 1
09:00 AZC 3 Activia 2 2 - 0
26 november 2023
11:00 Activia 2 Albatross 3 1 - 2
10:30 Columbia 3 AZC 3 5 - 3
10:30 SV Schalkhaar 3 Voorwaarts T 5 5 - 1
09:30 Voorwaarts T 4 SC Klarenbeek 2 4 - 1
12 november 2023
11:45 AZC 3 Albatross 3 2 - 4
11:30 Victoria Boys 2 SC Klarenbeek 2 0 - 1
11:00 Activia 2 Lemelerveld 3 0 - 5
10:30 Columbia 3 VVOG Harderwijk 2
09:30 Voorwaarts T 4 Voorwaarts T 5 7 - 1
05 november 2023
12:30 VVOG Harderwijk 2 AZC 3 8 - 0
11:30 Voorwaarts T 5 Albatross 3 0 - 4
11:00 SC Klarenbeek 2 Activia 2 3 - 1
10:30 SV Schalkhaar 3 Victoria Boys 2 2 - 2
29 oktober 2023
11:30 Victoria Boys 2 Voorwaarts T 4 6 - 5
11:00 AZC 3 Lemelerveld 3 1 - 5
11:00 Activia 2 SV Schalkhaar 3 4 - 5
10:30 Columbia 3 SC Klarenbeek 2 2 - 0
10:00 Albatross 3 VVOG Harderwijk 2 4 - 2
15 oktober 2023
11:00 SC Klarenbeek 2 AZC 3 3 - 2
10:30 SV Schalkhaar 3 Columbia 3 5 - 2
10:00 Lemelerveld 3 Albatross 3 3 - 5
09:30 Voorwaarts T 4 Activia 2 4 - 0
08 oktober 2023
12:30 VVOG Harderwijk 2 Lemelerveld 3 1 - 0
11:30 Victoria Boys 2 Voorwaarts T 5 5 - 2
11:00 AZC 3 SV Schalkhaar 3 1 - 3
10:30 Columbia 3 Voorwaarts T 4 1 - 2
10:00 Albatross 3 SC Klarenbeek 2 4 - 0
01 oktober 2023
11:30 Victoria Boys 2 Activia 2 2 - 1
11:30 Voorwaarts T 5 Lemelerveld 3 1 - 4
11:00 SC Klarenbeek 2 VVOG Harderwijk 2 0 - 3
10:30 SV Schalkhaar 3 Albatross 3 5 - 2
09:30 Voorwaarts T 4 AZC 3 0 - 3
24 september 2023
12:30 VVOG Harderwijk 2 SV Schalkhaar 3 2 - 2
11:00 Activia 2 Voorwaarts T 5 3 - 0
10:30 Columbia 3 Victoria Boys 2 4 - 1
10:00 Lemelerveld 3 SC Klarenbeek 2 2 - 0
10:00 Albatross 3 Voorwaarts T 4 1 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:45.

Mannen beker reserve zondag 2e ronde Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 1 2e KO Ronde

Uitslagen

28 januari 2024
11:00 Unitas '28 2 ONA '53 3 1 - 0
17 december 2023
12:30 VVOG Harderwijk 2 FC Ulu Spor 2 1 - 4
12:00 FC Winterswijk 5 VIOD 4 5 - 1
12:00 DVOL 4 DCS 3 2 - 4
12:00 Orion 8 DDV '23 2 1 - 4
11:30 Turkse Kracht 4 Columbia 3 5 - 2
11:15 Markelo 3 De Zweef 2 3 - 1
11:15 Bentelo 3 VV Lettele 2 6 - 4
11:00 Union 2 Krayenhoff 2 3 - 4
10:30 Dalfsen 3 EMMS 2 4 - 2
10:30 Sp Rekken 2 Gendringen 2 2 - 3
10:30 SC Bemmel 4 PSC 2 3 - 1
10:00 DVC'26 4 zon Elsweide 2 2 - 1
10:00 HC '03 2 AZC 4 5 - 2
09:30 Reutum 2 La Première 3 3 - 0
09:30 VIOS B. 2 SP Lochem 2 3 - 1
09:30 RKZVC 3 Concordia-W 3 3 - 2
09:00 Stevo 4 S.V. Losser 2 3 - 0
14 december 2023
20:15 SDOL 2 Sallandia 3 3 - 3 (5 - 4)

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:45.

Mannen beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 1e KO Ronde

Uitslagen

22 oktober 2023
12:00 Orion 8 Blauw Wit 2 2 - 2 (4 - 3)
12:00 Gendringen 2 FC Trias 3 6 - 3 (0 - 0)
12:00 Heino 6 SDOL 2 0 - 4
12:00 DDV '23 2 Juliana '31 3 0 - 0 (5 - 3)
12:00 UHC 3 DVOL 4 2 - 4
11:30 WSV 3 Columbia 3 2 - 4
11:30 Sallandia 3 SV Schalkhaar 4 4 - 1
11:15 Markelo 3 v.v. Twenthe 3 4 - 0
11:00 Delden 2 LSV 2 3 - 4
11:00 Union 2 SCP 3 3 - 2
11:00 AZC 4 Warnsveldse Boys 3 3 - 1
11:00 VVOG Harderwijk 2 SV Vaassen 2 3 - 1
11:00 EMMS 2 Lemelerveld 5 4 - 1
11:00 ONA '53 3 FC Jeugd 2 5 - 3
11:00 Unitas '28 2 UHC 2 1 - 0
10:45 Krayenhoff 2 SC Millingen 3 4 - 2
10:45 S.V. Losser 2 RSC 3 3 - 3 (4 - 3)
10:30 Sp Rekken 2 UDI 2 7 - 2
10:30 SC Bemmel 4 De Bataven 4 1 - 0
10:30 RKZVC 3 FC Winterswijk 3 1 - 1 (5 - 4)
10:30 Dalfsen 3 Heino 4 1 - 0
10:30 Elsweide 2 MASV 2 3 - 2
10:30 VV Lettele 2 Sc. Overwetering 4 5 - 0
10:30 Concordia-W 3 FC Dinxperlo 3 5 - 0
10:30 SP Lochem 2 Keijenburgse Boys 2 6 - 1
10:15 Bentelo 3 Victoria '28 2 5 - 0
10:00 ST Ulftse Boys/SDOUC 3 FC Winterswijk 5 3 - 5
10:00 Lemelerveld 3 FC Ulu Spor 2 2 - 5
10:00 ATC '65 2 TVO 2 4 - 4 (3 - 1)
10:00 Veluwezoom 2 DCS 3 2 - 2 (3 - 4)
10:00 S.V. Vasse 2 Reutum 2 3 - 4
10:00 VIOD 4 S.V. Kilder 2 1 - 0
10:00 DVC'26 4 zon SC Doesburg 3 4 - 1
10:00 De Zweef 2 Holten 9 12 - 1
10:00 PSC 2 Sc Westervoort 3 6 - 3
10:00 HC '03 2 VIOD 3 4 - 2
09:30 Voorwaarts T 4 Turkse Kracht 4 4 - 4 (7 - 8)
09:15 FC Eibergen 3 VIOS B. 2 2 - 9
09:00 De Tukkers 2 Stevo 4 1 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.

Mannen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 73

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk 2 2 1 1 0 4 11-2 +9
2 Emst 2 2 1 1 0 4 6-3 +3
3 Batavia '90 5 2 0 0 2 0 1-13 -12

Uitslagen

17 september 2023
10:00 Emst 2 VVOG Harderwijk 2 2 - 2
10 september 2023
11:00 Batavia '90 5 VVOG Harderwijk 2 0 - 9
03 september 2023
12:30 VVOG Harderwijk 2 Batavia '90 3
10:00 Emst 2 Batavia '90 5 4 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 20:41.