Competitiegegevens

0269 Onder 11 (2e fase) 5e klasse (2e fase) 22

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 asv Dronten MO11-1 6 6 0 0 18 41-5 +36
2 DVS'33 Ermelo JO11-4 7 5 0 2 15 47-22 +25
3 Zeewolde JO11-6 6 3 0 3 9 30-15 +15
4 Sparta Nijkerk JO11-7 6 3 0 3 9 20-35 -15
5 Nunspeet JO11-3 6 3 0 3 9 19-51 -32
6 VVOG JO11-6JM 7 3 0 4 9 21-28 -7
7 EFC '58 JO11-2 6 1 0 5 3 21-22 -1
8 VVOG JO11-5 6 1 0 5 3 14-35 -21

Uitslagen

10 december 2022
10:30 Zeewolde JO11-6 Nunspeet JO11-3 Afgelast
09:30 EFC '58 JO11-2 asv Dronten MO11-1 Afgelast
08:30 VVOG JO11-6JM DVS'33 Ermelo JO11-4 4 - 7
08:30 VVOG JO11-5 Sparta Nijkerk JO11-7 Afgelast
03 december 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 Zeewolde JO11-6 3 - 1
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 EFC '58 JO11-2 4 - 3
08:45 Nunspeet JO11-3 VVOG JO11-6JM 3 - 2
08:30 asv Dronten MO11-1 VVOG JO11-5 5 - 1
26 november 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 asv Dronten MO11-1 0 - 8
09:30 EFC '58 JO11-2 Nunspeet JO11-3 2 - 6
08:30 VVOG JO11-6JM Zeewolde JO11-6 4 - 3
08:30 VVOG JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-4 0 - 6
19 november 2022
10:30 Zeewolde JO11-6 asv Dronten MO11-1 2 - 3
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Sparta Nijkerk JO11-7 12 - 1
08:45 Nunspeet JO11-3 VVOG JO11-5 5 - 3
08:30 VVOG JO11-6JM EFC '58 JO11-2 3 - 2
12 november 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 Nunspeet JO11-3 12 - 4
09:30 EFC '58 JO11-2 Zeewolde JO11-6 2 - 3
08:30 asv Dronten MO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-4 3 - 0
08:30 VVOG JO11-5 VVOG JO11-6JM 4 - 5
07 november 2022
18:00 asv Dronten MO11-1 VVOG JO11-6JM 7 - 2
05 november 2022
09:30 EFC '58 JO11-2 VVOG JO11-5 3 - 4
08:45 Nunspeet JO11-3 asv Dronten MO11-1 0 - 15
08:30 VVOG JO11-6JM Sparta Nijkerk JO11-7 1 - 2
08:30 Zeewolde JO11-6 DVS'33 Ermelo JO11-4 10 - 1
29 oktober 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 EFC '58 JO11-2 2 - 9
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Nunspeet JO11-3 17 - 1
08:30 VVOG JO11-5 Zeewolde JO11-6 2 - 11

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 03-02-2023 om 07:11.

0270 Onder 11 (3e fase) 5e klasse (3e fase) 16

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO11-6JM 2 1 1 0 4 7-5 +2
2 Zeewolde JO11-6 1 1 0 0 3 5-1 +4
3 DVS'33 Ermelo JO11-4 2 1 0 1 3 8-5 +3
4 Nunspeet JO11-3 1 0 1 0 1 4-4 0
5 SDV Barneveld JO11-5 0 0 0 0 0 0-0 0
6 EFC '58 JO11-2 1 0 0 1 0 1-5 -4
7 Unicum JO11-5 1 0 0 1 0 2-7 -5

Programma

04 februari 2023
08:30 VVOG JO11-6JM Unicum JO11-5
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 EFC '58 JO11-2
10:30 Zeewolde JO11-6 SDV Barneveld JO11-5
11 februari 2023
08:45 Nunspeet JO11-3 Zeewolde JO11-6
09:30 EFC '58 JO11-2 Unicum JO11-5
09:45 SDV Barneveld JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-4
18 februari 2023
08:30 VVOG JO11-6JM EFC '58 JO11-2
04 maart 2023
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Nunspeet JO11-3
11:00 Unicum JO11-5 SDV Barneveld JO11-5
11 maart 2023
08:45 Nunspeet JO11-3 Unicum JO11-5
09:45 SDV Barneveld JO11-5 EFC '58 JO11-2
10:30 Zeewolde JO11-6 VVOG JO11-6JM
18 maart 2023
08:30 SDV Barneveld JO11-5 VVOG JO11-6JM
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Zeewolde JO11-6
09:30 EFC '58 JO11-2 Nunspeet JO11-3

Uitslagen

28 januari 2023
09:30 Unicum JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-4 2 - 7
09:00 EFC '58 JO11-2 Zeewolde JO11-6 1 - 5
08:45 Nunspeet JO11-3 VVOG JO11-6JM 4 - 4
21 januari 2023
10:30 Zeewolde JO11-6 Unicum JO11-5 Afgelast
09:45 VVOG JO11-6JM DVS'33 Ermelo JO11-4 3 - 1
08:45 Nunspeet JO11-3 SDV Barneveld JO11-5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 03-02-2023 om 07:11.

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 5e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02 (M)

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 BAS JO11-1 6 6 0 0 18 68-16 +52
2 Zeewolde JO11-7 6 5 1 0 16 46-12 +34
3 asv Dronten MO11-1 6 4 1 1 13 34-16 +18
4 ESC JO11-4 6 3 0 3 9 26-30 -4
5 VVOG JO11-6JM 6 3 0 3 9 32-46 -14
6 Nunspeet JO11-3 6 1 0 5 3 22-41 -19
7 Unicum JO11-5 6 1 0 5 3 18-57 -39
8 VSCO '61 JO11-3JM 6 0 0 6 0 16-44 -28

Uitslagen

15 oktober 2022
08:45 Nunspeet JO11-3 BAS JO11-1 2 - 11
08 oktober 2022
10:15 ESC JO11-4 Zeewolde JO11-7 2 - 7
09:00 Unicum JO11-5 asv Dronten MO11-1 0 - 11
08:30 VVOG JO11-6JM Nunspeet JO11-3 4 - 3
08:30 VSCO '61 JO11-3JM BAS JO11-1 0 - 8
01 oktober 2022
09:00 BAS JO11-1 ESC JO11-4 10 - 3
08:30 VSCO '61 JO11-3JM VVOG JO11-6JM 6 - 7
08:30 asv Dronten MO11-1 Nunspeet JO11-3 6 - 1
08:30 Zeewolde JO11-7 Unicum JO11-5 11 - 3
26 september 2022
18:00 asv Dronten MO11-1 VVOG JO11-6JM 4 - 1
24 september 2022
10:15 ESC JO11-4 asv Dronten MO11-1 1 - 4
08:45 Nunspeet JO11-3 Zeewolde JO11-7 3 - 8
08:30 Unicum JO11-5 VSCO '61 JO11-3JM 6 - 4
08:30 VVOG JO11-6JM BAS JO11-1 3 - 17
17 september 2022
10:15 Nunspeet JO11-3 ESC JO11-4 3 - 9
09:00 BAS JO11-1 Unicum JO11-5 11 - 1
08:30 Zeewolde JO11-7 VSCO '61 JO11-3JM 7 - 0
10 september 2022
09:45 Unicum JO11-5 ESC JO11-4 3 - 5
09:00 BAS JO11-1 asv Dronten MO11-1 11 - 7
08:30 VSCO '61 JO11-3JM Nunspeet JO11-3 3 - 10
08:30 Zeewolde JO11-7 VVOG JO11-6JM 11 - 2
03 september 2022
10:15 ESC JO11-4 VSCO '61 JO11-3JM 6 - 3
09:45 asv Dronten MO11-1 Zeewolde JO11-7 2 - 2
08:30 VVOG JO11-6JM Unicum JO11-5 15 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-11-2022 om 08:30.