Competitiegegevens

0289 Onder 11 (4e fase) 3e klasse (4e fase) 19

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Elspeet JO11-1 5 4 0 1 12 30-14 +16
2 Zeewolde JO11-5 5 4 0 1 12 26-21 +5
3 VVOG Harderwijk JO11-6JM 5 3 1 1 10 30-20 +10
4 Hierden JO11-2 5 2 0 3 6 18-22 -4
5 Nunspeet JO11-3JM 5 0 2 3 2 16-21 -5
6 DSV '61 JO11-3 5 0 1 4 1 15-37 -22

Uitslagen

25 mei 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Elspeet JO11-1 4 - 2
08:30 Zeewolde JO11-5 Nunspeet JO11-3JM 2 - 0
18 mei 2024
11:00 Elspeet JO11-1 Hierden JO11-2 7 - 1
10:00 DSV '61 JO11-3 VVOG Harderwijk JO11-6JM 2 - 11
14 mei 2024
18:15 Nunspeet JO11-3JM DSV '61 JO11-3 5 - 5
11 mei 2024
11:30 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-5 3 - 4
04 mei 2024
09:00 DSV '61 JO11-3 Zeewolde JO11-5 3 - 7
20 april 2024
09:00 Hierden JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-6JM 2 - 5
08:45 Nunspeet JO11-3JM Elspeet JO11-1 4 - 5
13 april 2024
09:00 Hierden JO11-2 DSV '61 JO11-3 7 - 3
09:00 Elspeet JO11-1 Zeewolde JO11-5 9 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Nunspeet JO11-3JM 4 - 4
06 april 2024
09:00 DSV '61 JO11-3 Elspeet JO11-1 2 - 7
08:45 Nunspeet JO11-3JM Hierden JO11-2 3 - 5
08:30 Zeewolde JO11-5 VVOG Harderwijk JO11-6JM 10 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0270 Onder 11 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO11-4 5 4 1 0 13 19-10 +9
2 Sparta Nijkerk JO11-3 5 4 0 1 12 39-8 +31
3 EFC '58 JO11-1 5 2 2 1 8 23-12 +11
4 Nunspeet JO11-3JM 6 2 2 2 8 14-25 -11
5 Elspeet JO11-1 6 2 1 3 7 19-31 -12
6 VVOG Harderwijk JO11-6JM 6 1 2 3 5 23-30 -7
7 FC Horst JO11-2 5 0 0 5 0 9-30 -21

Uitslagen

30 maart 2024
09:30 Sparta Nijkerk JO11-3 EFC '58 JO11-1 Afgelast
16 maart 2024
09:00 Elspeet JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-3 2 - 9
08:45 Nunspeet JO11-3JM Zeewolde JO11-4 2 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM FC Horst JO11-2 7 - 5
09 maart 2024
10:30 Zeewolde JO11-4 EFC '58 JO11-1 5 - 1
10:15 FC Horst JO11-2 Nunspeet JO11-3JM 2 - 3
08:30 Sparta Nijkerk JO11-3 VVOG Harderwijk JO11-6JM 9 - 2
02 maart 2024
09:30 EFC '58 JO11-1 FC Horst JO11-2 6 - 1
09:00 Elspeet JO11-1 Zeewolde JO11-4 3 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Nunspeet JO11-3JM 3 - 4
10 februari 2024
11:15 Zeewolde JO11-4 Sparta Nijkerk JO11-3 4 - 1
10:00 FC Horst JO11-2 Elspeet JO11-1 1 - 6
10:00 Nunspeet JO11-3JM EFC '58 JO11-1 1 - 1
03 februari 2024
09:00 Elspeet JO11-1 Nunspeet JO11-3JM 5 - 4
08:30 Sparta Nijkerk JO11-3 FC Horst JO11-2 8 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM EFC '58 JO11-1 5 - 5
27 januari 2024
10:30 Zeewolde JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-6JM 4 - 3
10:00 EFC '58 JO11-1 Elspeet JO11-1 10 - 0
08:45 Nunspeet JO11-3JM Sparta Nijkerk JO11-3 0 - 12
20 januari 2024
09:45 Sparta Nijkerk JO11-3 EFC '58 JO11-1
09:00 Elspeet JO11-1 VVOG Harderwijk JO11-6JM 3 - 3
08:30 Zeewolde JO11-4 FC Horst JO11-2 Afgelast

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0269 Onder 11 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO11-4 7 6 0 1 18 37-22 +15
2 Zeewolde JO11-4 7 5 0 2 15 50-25 +25
3 DVS'33 Ermelo JO11-3 7 5 0 2 15 24-19 +5
4 VVOG Harderwijk JO11-6JM 7 3 1 3 10 27-31 -4
5 EFC '58 JO11-1 6 3 0 3 9 23-24 -1
6 Elspeet JO11-1 7 1 2 4 5 21-32 -11
7 FC Horst JO11-2 5 1 0 4 3 14-19 -5
8 VVOG Harderwijk JO11-5 6 0 1 5 1 14-38 -24

Uitslagen

13 januari 2024
09:30 Unicum JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-6JM 4 - 2
16 december 2023
10:30 Zeewolde JO11-4 FC Horst JO11-2 5 - 0
10:00 EFC '58 JO11-1 VVOG Harderwijk JO11-6JM 4 - 6
09:45 Unicum JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-5 6 - 2
09:00 Elspeet JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-3 4 - 6
12 december 2023
18:30 Zeewolde JO11-4 Elspeet JO11-1 4 - 6
18:15 EFC '58 JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-3 1 - 0
09 december 2023
10:30 FC Horst JO11-2 Unicum JO11-4 2 - 5
09:00 Elspeet JO11-1 EFC '58 JO11-1 2 - 4
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-3 VVOG Harderwijk JO11-5 7 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zeewolde JO11-4 4 - 11
02 december 2023
08:30 VVOG Harderwijk JO11-5 FC Horst JO11-2 Afgelast
25 november 2023
10:30 FC Horst JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-3 0 - 4
09:15 EFC '58 JO11-1 Zeewolde JO11-4 4 - 7
09:00 Elspeet JO11-1 Unicum JO11-4 3 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM VVOG Harderwijk JO11-5 6 - 3
18 november 2023
10:00 FC Horst JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-6JM 3 - 4
09:45 Unicum JO11-4 EFC '58 JO11-1 6 - 4
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-3 Zeewolde JO11-4 4 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO11-5 Elspeet JO11-1 2 - 2
11 november 2023
10:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM DVS'33 Ermelo JO11-3 2 - 3
10:30 Zeewolde JO11-4 Unicum JO11-4 9 - 6
09:00 Elspeet JO11-1 FC Horst JO11-2 1 - 9
09:00 EFC '58 JO11-1 VVOG Harderwijk JO11-5 6 - 3
04 november 2023
10:00 FC Horst JO11-2 EFC '58 JO11-1 Afgelast
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-3 Unicum JO11-4 0 - 6
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Elspeet JO11-1 3 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO11-5 Zeewolde JO11-4 1 - 11

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 20

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO11-6JM 7 6 1 0 19 55-22 +33
2 FC Horst JO11-2 6 5 0 1 15 45-17 +28
3 VVOG Harderwijk JO11-4 7 4 1 2 13 46-31 +15
4 Hierden JO11-2 7 4 0 3 12 39-26 +13
5 Nunspeet JO11-3JM 7 3 0 4 9 50-26 +24
6 Zeewolde JO11-6 7 3 0 4 9 40-38 +2
7 Zwart Wit '63 JO11-2 7 1 0 6 3 22-73 -51
8 Zeewolde JO11-8JM 6 0 0 6 0 3-67 -64

Uitslagen

21 oktober 2023
09:00 Hierden JO11-2 FC Horst JO11-2 3 - 7
14 oktober 2023
10:00 VVOG Harderwijk JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-6JM 6 - 6
10:00 FC Horst JO11-2 Zeewolde JO11-8JM
09:00 Hierden JO11-2 Nunspeet JO11-3JM 4 - 3
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Zeewolde JO11-6 2 - 13
07 oktober 2023
08:45 Nunspeet JO11-3JM FC Horst JO11-2 3 - 6
08:30 Zeewolde JO11-8JM VVOG Harderwijk JO11-4 0 - 11
08:30 Zeewolde JO11-6 Hierden JO11-2 5 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zwart Wit '63 JO11-2 15 - 3
30 september 2023
10:30 FC Horst JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-4 8 - 1
10:15 Zeewolde JO11-6 Zeewolde JO11-8JM 10 - 1
09:00 Hierden JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-6JM 3 - 7
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Nunspeet JO11-3JM 4 - 15
23 september 2023
11:00 Zeewolde JO11-8JM Hierden JO11-2 0 - 9
08:45 Nunspeet JO11-3JM Zeewolde JO11-6 7 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM FC Horst JO11-2 7 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Zwart Wit '63 JO11-2 8 - 2
16 september 2023
10:30 FC Horst JO11-2 Zeewolde JO11-6 8 - 3
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Hierden JO11-2 1 - 10
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zeewolde JO11-8JM 11 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Nunspeet JO11-3JM 4 - 2
09 september 2023
10:15 Zeewolde JO11-6 VVOG Harderwijk JO11-4 7 - 13
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Zeewolde JO11-8JM 10 - 1
08:45 Nunspeet JO11-3JM VVOG Harderwijk JO11-6JM 4 - 6
02 september 2023
09:00 FC Horst JO11-2 Zwart Wit '63 JO11-2 11 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zeewolde JO11-6 3 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Hierden JO11-2 3 - 6
08:30 Zeewolde JO11-8JM Nunspeet JO11-3JM 1 - 16

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.