Feestelijke loting Zuiderzeecup 2013

9 Juni 2013 / Redactie / Nieuws van het eerste

Prachtig weer, een mooie ambiance en gedreven en enthousiaste mensen. Dat waren de ingrediënten voor de loting van de Zuiderzeecup 2013.

Er was één klein probleem. De wisselbeker was zoek en zat in één van die zestien dozen bij Huizen.  Gelukkig werd het kleinood net vóór de loting gevonden en kon voorzitter Reijer Roelofsen opgelucht adem halen. De voorzitters en bestuursleden van Urk, Go Ahead Kampen en Huizen waren goed gemutst naar Harderwijk gekomen want ze wisten dat ze weer gastvrij zouden worden onthaald op de werf van VELUVIA en dat was ook zo.Want behalve het gemoedelijke officiële gedeelte werd het gezelschap getracteerd op een onderhoudend boottripje langs de toekomstige rivièra van Harderwijk in die prachtig gerestaureerde boot van Reijer die -hoe kan het ook anders- Jacoba van Reijer heette.

En dan de loting voor de openingswedstrijden op woensdag 14 augustus.U ziet het hieronder.

Onze razende verslaggever van VVOG TV legde het allemaal vast op de gevoelige plaat


Loting Zuiderzeecup

Scheepswerf Veluvia Harderwijk, 8 juni 2013

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief