Ook een manier om met roken te stoppen

19 December 2012 / Redactie / Algemeen

Stel je wilt met roken stoppen ?. Sluit je toch een weddenschap af dat je team met meer dan 10-0 wint. Gaat toch niet gebeuren, denk je dan !.

De trainer/coach (evenals 2 meiden van het team) van de meiden MB1 had enkele weken geleden aan de meiden beloofd dat wanneer ze met 10-0 of meer van Zwolsche Boy’s zouden winnen zij zouden stoppen met roken.

Zie hier het resultaat, 11-0 gewonnen en direct na de wedstrijd, ritueel hun pakje shag op de middenstip van het veld in de container gegooid.

Misschien een alternatieve manier om anderen ook over te halen om aan dit gezonde initiatief mee te doen..
 

Klik hier voor verslag en foto’s van de wedstrijd.


 

 

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief