24 November 2012 / Redactie / Algemeen
De strijd om de ZAVO penaltybokaal bij de E1 was ongemeen spannend. Job Schultink won uiteindelijk ná vele goed genomen penalties.

De mannen van Jeroen Spoelstra en Domnique Denzel hadden er serieus op geoefend dat kon je zo zien. Er werd geconcentreerd en met precisie geschoten en keeper Dirk Roelofsen moest zich dan ook tot het uiterste inspannen om de ballen te keren. We hebben het op beeld vastgelegd. Job Schultink deed het uiteindelijk het beste en hij gaat dan ook door naar de finale. Job van harte gefeliciteerd. Hieronder nog een korte filmimpressie van de goed geschoten penalties.
Tijdens de laatste ALV heeft het bestuur van de Supportersvereniging ZAVO aangegeven met ingang van 1 juli 2027 af te treden.
VVOG Harderwijk voert een aantal wijzigingen door binnen de jeugdopleidng en neemt, in onderling overleg, onder andere afscheid van Eti Jansen
We kunnen dankzij onze sponoren weer drie gloednieuwe statafels aan ons terras toevoegen!