12 Juni 2022 / Algemeen
Beste supporters,
wat een ontknoping hebben we mee mogen maken tegen vv Eemdijk.
We zijn nog volop in de race om onze plek in de derde divisie te behouden.
De komende week staat de finale tweeluik tegen SC Feyenoord op het programma.
Dinsdag spelen we een thuiswedstrijd en hopen we op uw support!
Zaterdag 18 juni volgt de return in Rotterdam.
Wij willen graag met zoveel mogelijk supporters naar Rotterdam, om onze jongens te ondersteunen.
De supportersvereniging ZAVO heeft daarom maandag overleg met de vervoerder, Marion Reizen, over de beschikbare capaciteit in de bus(sen).
Op dit ogenblik is nog niet duidelijk hoeveel supporters we mee kunnen nemen.
OPGEVEN VOOR DE BUSRIT IS VERPLICHT.
Opgeven kan komende dinsdagavond bij VVOG Harderwijk (voor de thuiswedstrijd).
Bestuurders van de ZAVO zullen om 19:00 uur aanwezig zijn om de inschrijving goed te laten verlopen.
De kosten voor de busrit: 15 euro p.p. Jeugdleden betalen 10 euro.
Betaling dient direct bij de inschrijving voldaan te worden.
Indien u dinsdag niet aanwezig kunt zijn, dan kunt u zich, na dinsdagvond nog aanmelden bij Heino van Meekeren.
Hij is het beste per telefoon/ app te bereiken op het volgende nummer: 06-39 65 74 35.
Graag contact opnemen na 17:00 uur.
De inschrijving voor de busrit sluit donderdag om 18:00 uur.
Groet namens het bestuur van de supportersvereniging ZAVO
ZAVO: voor elk groen wit doel.
De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.
De prijzen van de Grote Clubactie zijn al even bekend en Rezah Carrera & de JO11-1 hebben ze al opgehaald!
Ligt jouw (team-)prijs er nog? Haal die dan zaterdag aanstaande 8 februari tussen 9:30uur - 11:30u op!
Na 2 seizoenen zal Floris Mulder aan het eind van het seizoen vertrekken bij VVOG Harderwijk. De centrale verdediger heeft de technische commissie laten weten dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij de club.