Aanstaande vrijdag is de succesvolle cabaretier, schrijver en acteur Leo Alkemade aanwezig op de veiling.

6 Maart 2019 / Nieuwbouw

Leo Alkemade is woonachtige Tilburg, getrouwd en vader van 4 kinderen. Na 1 jaar Musicalopleiding aan de Tilburgse Dans- en Muziekschool maakt Leo de overstap naar ‘de kleinkunst opleiding'.

In 2001 studeert hij af aan de De Konings Theateracademie in Den Bosch.

Leo heeft in ontelbaar veel producties gewerkt, in veel theater producties gezeten en TV werk gedaan. Hij is o.a. bekend van de De Sluipschutter, Er Komt Een Man Bij De Dokter, Expeditie Robinson, het consumentenprogramma Kanniewaarzijn, maar speelde ook in Goede Tijden Slechte tijden en deed mee aan het Quizprogramma De Slimste Mens enz. In 2017 speelde Leo de hoofdrol in de film “Tuintje in mijn hart". Hij was onder andere te zien In Shouf Shouf Habibi, Smeris, Missie Aarde, Popoz, Huisvrouwen bestaan niet, Rare Jongens en het, mede door hem geschreven, comedyprogramma Sluipschutters.

De man die bekend staat om zijn vele sketches is sportief aangelegd. Leo is een fervent windsurfer en fietst graag. Leo leeft gezond maar loopt, anders dan verwacht, niet hard voor het carnaval. “Ik ben er niet zo van”, vertelde Leo in de voorbereiding voor aanstaande vrijdag.   

Wij verheugen ons enorm op zijn komst en zijn vereerd Leo vrijdag in onze kantine te mogen ontvangen.  

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief