"Train de Trainer" instructieavond jeugdafdeling met PEC Zwolle

26 November 2017 / Jeugdcommissie / Jeugd

De datum voor deze avond staat al een poosje op onze site maar dinsdag is het eindelijk weer zover. We gaan er met elkaar weer een mooie en bovenal gezellige avond van maken. Alle trainers van onze jeugdafdeling worden bij deze bijeenkomst verwacht maar ook jeugdleiders zijn van harte uitgenodigd. Als club voelen wij ons niet alleen verplicht onze onmisbare vrijwilligers theoretische en praktische ondersteuning te bieden maar zien deze avonden ook als een belangrijk middel het niveau naar een hoger plan te brengen. Trainers en leiders hebben de meeste invloed op de ontwikkeling van onze spelers. Bovendien verrijkt het kennis en betrokkenheid aan de club. 

We zijn er  in geslaagd een mooi programma samen te stellen waarbij we ook naar buiten gaan. Er zal een interessante presentatie worden gegeven door Jacco van Olst, fysiektrainer en trainer JO12 bij PEC Zwolle. 

Het onderwerp van deze avond is: Het toepassen van fysieke leerlijnen binnen de jeugdopleiding.

Tijdens de presentatie zal de gehele fysieke leerlijn (voor de onder- en bovenbouw) binnen de PEC Zwolle voetbalacademie worden uiteengezet met praktijkvoorbeelden op het veld en de mogelijke toepassing bij amateurclubs.

Op het veld zullen tijdens de training aan JO11-1 wat oefenvormen worden getoond die binnen de voetbalacademie van PEC Zwolle worden gebruikt die in het teken staan van veelzijdig bewegen.

De avond ziet er als volgt uit:

19.00 uur Inloop 

19.15 uur Opening en start training JO11-1 

20.00 uur Einde training

20.00 uur Pauze

20.15 uur Start presentatie

21.00 uur Einde presentatie en sluiting

Tot dinsdag!!

Gerrit Hup hoofd jeugdopleiding

De jeugdcommissie

 

Lees bericht

Vuurwerkbeleid vanuit de KNVB

22-09-2019

Let op de forse boetes.....

Lees bericht

De introductie van de nieuwe sponsor pakketten 2019 – 2020

22-09-2019

Een team sponsoren kan nu nog sneller en eenvoudiger

Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Nieuwsoverzicht Archief