15 Juli 2017 / ZAVO / ZAVO
Jong en oud hebben de vragen beantwoord en er deden liefst 70 mensen mee aan de actie.
Het betsuur van de ZAVO is hier erg blij mee.
De punten zijn geteld en dus is de winnaar bekend.
De winnaar van het door Bram van Polen gesigneerde shirt is: Peter Krop. Hij zal uit handen van een ZAVO bestuurslid het gesigneerde shirt ontvangen.
Jos Poot werd keurig 2e en krijgt de JAPAS bon.
En dan de winnaar van de VVOG sjaal. Er waren een hoop goede inzendingen. Liefst acht mensen hadden deze vraag goed.
Het bestuur van de ZAVO heeft besloten om al de acht de deelnemers een VVOG sjaal te geven.
De winnaars van de VVOG sjaal zijn: Cor Klaassen, Jos Poot, Yasin, Goossen Luytjes, Ruben Dekker, Willem Jansen, Peter van Uffelen en Maarten Krop.
Met alle prijswinnaars zal contact worden opgenomen om af te spreken waar en wanneer de prijs afgehaald kan worden.
Het bestuur van de ZAVO bedankt JAPAS voor de bon die we mochten ontvangen.
Ook PEC Zwolle, en met name Bram van Polen natuurlijk, bedanken we voor het gesigneerde shirt.
Het ZAVO bestuur bedankt ook alle deelnemers. Komend seizoen hopen we weer een Voorspel en Win actie te organiseren.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee