Ook Brink en Leichtenberg gaan door!

20 Mei 2017 / Technische Commissie / Nieuws van het eerste

Henri Brink en Arjan Leichtenberg zullen ook komend seizoen de trainersstaf van VVOG completeren.

Voor Arjan Leichtenberg wordt het alweer het 7e seizoen dat hij de keepers onder zijn hoede neemt. In deze periode heeft de Drontenaar de opgang van VVOG van de 1e klasse naar de 3e divisie als staflid van VVOG meegemaakt. En dat mag best uniek genoemd worden. 

Ook assistent-trainer Henri Brink gaat door. De oud-speler en voormalig aanvoerder van VVOG (1987/88 tm 1995/96) knoopt er nog een jaar aan vast. Hoewel het zijn tweede achtereenvolgende seizoen is dat hij de functie van assistent-trainer bij VVOG bekleedt, was hij al eerder actief in een vergelijkbare functie in samenwerking met Dwight Lodeweges en - voor een kortere periode - met Marco Roelofsen. Ook loodste hij VVOG een keer samen met Bert Hoeve door de nacompetitie (handhaving in hoofdklasse). Het mag best eens genoemd worden dat Henri een op en top clubman is waar de vereniging zeer trots op is!

Bestuur en TC zijn beide heren zeer erkentelijk voor hun werk en zijn blij dat zij hun werkzaamheden voor VVOG voortzetten.

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief