Meedoen aan het obligatieproject

18 Augustus 2016 / Bestuur VVOG / Algemeen

Kan zomaar zijn dat u de komende weken/maanden door twee grijze mannen naar uw groen-witte hart wordt gevraagd. Schrikt u niet en sta hen vriendelijk te woord!

Ze doen het namens het bestuur van VVOG en zullen u vragen om deel te nemen aan ons nieuwe Obligatieproject om zo het project een groot succes te maken.

Het obligatieproject is bedoeld om de financiële positie van de vereniging te verbeteren en in overeenstemming te brengen met de sportieve ambities. Door de vereniging eenmalig 500 euro te lenen ontvangt u daarvan ongeveer 40%-50% in vijf jaarlijkse termijn terug via uw aangifte Inkomstenbelasting wanneer u de aflossingen aan de vereniging schenkt. Deze fiscaal gunstige schenkingsregeling voor de vereniging en voor u lichten zij graag persoonlijk toe.

Mocht u niet benaderd zijn/worden via mail, post of gewoon langs de lijn; u kunt de Obligatiemannen natuurlijk ook gewoon bellen om te vragen het project uit te leggen. Ze doen het graag voor u en voor onze mooie vereniging!

Hun telefoonnummers zijn;

Jan ter Steeg 0650692351

Hans Janssen 0653407451

Lees bericht

Wijzigingen binnen de jeugdopleiding van VVOG Harderwijk

11-07-2026

VVOG Harderwijk voert een aantal wijzigingen door binnen de jeugdopleidng en neemt, in onderling overleg, onder andere afscheid van Eti Jansen

Lees bericht

Nieuwe statafels op ons terras dankzij sponsoren

08-07-2026

We kunnen dankzij onze sponoren weer drie gloednieuwe statafels aan ons terras toevoegen!

Lees bericht

Programma voorbereiding VVOG Harderwijk 1

05-07-2026

Bekijk het programma van de voorbereiding in dit bericht.

Nieuwsoverzicht Archief