Voorlopige jeugdselecties

7 Mei 2016 / Hoofd Jeugd Opleiding / Jeugd

De afgelopen weken is er in overleg met en tussen de jeugdselectietrainers, interne scouts, coördinatoren en het hoofd jeugd opleiding een zorgvuldig proces doorlopen om tot de VOORLOPIGE indelingen te komen van de jeugdselectieteams voor het seizoen 2016-2017.

VOORLOPIGE indelingen omdat er bijvoorbeeld door aanmeldingen of vertrek van talentvolle spelers er de komende weken nog de nodige wijzigingen kunnen plaatsvinden.

Ook VOORLOPIG omdat er nog bepaalde keuzes gemaakt moeten worden door een aantal jeugdselectietrainers zoals uit de indelingen blijkt. De eindverantwoordelijkheid van de indelingen ligt bij het hoofd jeugd opleiding.

De voorlopige indelingen van de overige jeugdteams zullen later in de maand mei via de site bekend worden gemaakt.

JO19 (voorheen A junioren)

JO19-1
Peter Boom
Benjamin van Dijk
Daan Foppen
Wouter van der Hoek
Yorick Hogetoorn
Casper Krop
Marc Leneman
Wouter Polhoud (k)
Orhan Sahan
Christiaan de Bruin
Sem Mohan (k)
Dani van Dijk
Evert Jan ten Hove
Mohammed Zekhnini
Hicham Zekhnini
Hayrullah Tekin
Erik Liibaan
Maikel Vermeulen

Trainer : R. Pinarbasi

 
JO19-2
Nick Masurel
Chendo Righolt
Mees van Zeijts
Jesse van de Veen
Milan Vivas
Mikey Foppen *)
Rob van Ginkel
Milan Holstege *)
Sander Nieuwhof *)
Joeri Steenwijk
Tom Oeloff
Jens van Reenen
Daan Baumer
Arjen Bouwmeester
Elmar Heere

Trainer : n.n.b.

Na de voorbereiding zullen 1 speler en 1 keeper van JO19-1 worden ingedeeld in JO19-2.

*) Trainen met JO19-1 mee.

JO17 (voorheen B junioren)

JO17-1
Lars Kusters
Lars van Leth
Samed Avci
Muhsin Ibis
Oualid Achaibi
Marc Beers
Max Jansen
Iwan van der Kolk
Tarik Tekeli
Hugo Wever
Fons Eggink
Luuk Overweg (k)
Victor van Ginkel (k)
Daniel Noorman
Ervin Heere
Jona de Bruin

Trainer : M. Hoffmann

 
JO17-2
Eyob Diepeveen
Joran van Drunen
Ismael Erciyas
Roy Masurel
Max Smits
Enoch Etakpofe
Stan Schuurkamp
Elyes Azzouz
Jarno Dekker
Bart Hoeve
Dion Klaassen
Daan Dekker
Steven Beumer
Jesse le Comte
Mick Everts

Trainer : W. Bankole

In de voorbereiding wordt bepaald wie 1e en 2e keeper is; de 2e keeper gaat naar JO17-2.

JO15 (voorheen C junioren)

JO15-1
Mahmut Erciyas
Daniel Hermus
Max Kusters
Erwin Pruim
Job Schultink
Loek Bockting
Jan Schoonenberg
Tycho Vos
Richard Schweitz (k)
Amine Doumaz
Thijs Eggink (k)
Niels Landwaard
Stijn van Leth
Chris Pfrommer
Jochem van Weeghel
Quinn Vos
Bunjamin Yazir
Yahia Chaibi

Trainer : J. Roelofsen

 
JO15-2
Joran van de Kuilen
Orlando Ngiri
Noah van der Vegt
Daniek Wels
Marc Bosman
Jasper Goosensen
Muammer Ibis
Valentijn Karssen
Tijn Lodder
Hichem el Meloudi
Bram Risseeuw
Mees van de Kuil

Trainer : T. Molenberg

In de voorbereiding wordt bepaald wie 1e en 2e keeper is; de 2e keeper gaat naar JO15-2.
Er gaan nog 3 spelers van JO15-1 naar JO15-2.

JO13 (voorheen D pupillen)

JO13-1
Twan van Nijhuis
Marien Brandsen
Tijmen Bronkhorst
Pamir Corbeth
Matz van der Kaap
Filip Schulting
Joris Reinink
Jurgen van Wetering
Daan Slot
Bram Hakvoort
Jasper Landwaard
Daan van der Sloot
Binck Zwart
Adem Acikgoz (k)
Reza Haidari (k)
Ruben Oostendorp

Trainer : M. Kramer

 
JO13-2
Manuel Bravo
Rens Hakvoort
Levi Lampe
Maurits de Wolf
Sem Everts
Floris 't Jong
Jasper Driest
Bas Smit
Kenzo Jansen
Tim Heres
Mark van Ginkel
Simeon Cousin
Rick Schweitz
Levi Loef

Trainer : L. Labots

In de voorbereiding wordt bepaald wie 1e en 2e keeper is; de 2e keeper gaat naar JO13-2.
Tim Bil en Thom Reinbergen (voorlopig JO13-3) trainen met JO13-2 mee.

JO11 (voorheen E pupillen)

JO11-1 en JO11-2
Bengt Kooistra
Tomas Schut
Scott Woltering
Jan van de Burgh (k)
Maurtis Bruijn
Enes Gundogdu
Tristan de Vries
Niek Tigelaar
Marijn Haze
Gino de Wild
Bas Dijkhuizen
Thom Gulden (k)
Mike Schaaphok
Milan Reyerse
Reinout van Aken
Jort Everts
Milan Kruidhof
Jens Hoeve
Daan Liibaan

Trainers JO11-1 : J. Brouwer en R. Höster

Trainers JO11-2 : B. Mermer en M. Holstege

 
JO11-3
Wesley Klappers
Mohammed Emin Pinarbasi
Harun Eren Yazir
Mano Peetoom
Senna van Ark
Bas Noltes
Thijs van de Mars
Fouad Allioui
Robin Teune (k)
Sebastian Bosters

Trainer : n.n.b.

 

JO11-4
Quinten Plijter
Sem Jansen (k)
Tijn Meppelink
Berkan Mete
Yilmaz Dulda
Lieke Kelderman
Joshua van Hulst
Martijn van den Bosch
Lila Nowicka

Trainer : M. Zekhnini

Eind mei wordt de indeling van JO11-1 en JO11-2 bekend gemaakt.

 

JO9 (voorheen F-pupillen)

JO9-1
Jesse Kurpershoek
Ricardo van Briemen
Rayan van der Sloot
Musab Polat
Cagri Akca
Luka Bakker
Sil Woerdeman
Reinoud Bruijn
Lisa Zaar

Trainer : P. Krop

 
JO9-2
Aaron Bronkhorst
Mats Dikkeboom
Sam Kniknie
Abel Schultink
Ihami Kandemir
Cas Vink
Sander Vlieg
Joab Vogelaar
Luuk Schaftenaar

Trainer : R. Jansma

JO9-3
Julian Blom
Sep van Nijhuis
Nino Petersen
Kieran Postma
Daniel Kok
Sietse Mazier
Jasper Oostendorp
Christiaan Sloot
Jayden Beek

Trainers : P. Blom en K. Sloot

 

 

 

 

Lees bericht

De introductie van de nieuwe sponsor pakketten 2019 – 2020

22-09-2019

Een team sponsoren kan nu nog sneller en eenvoudiger

Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Lees bericht

Webshop kleding actie

19-09-2019

Speciale aanbieding voor leden!

Nieuwsoverzicht Archief