VVOG legioen is klaar voor periode titel

20 Februari 2016 / Redactie / Algemeen

Het VVOG legioen is klaar om als twaalfde man VVOG aan de periode titel te helpen. Het wordt een waar feest op de Strokel

Alle krachten zijn gemobiliseerd om er zaterdagmiddag een waar feest op De Strokel te van maken.

De jeugdcommissie heeft alle ouders, opa's en oma's , jeugdspelers en vrienden en vriendinnen van onze jeugdspelers opgeroepen om massaal de jongens van het eerste aan de overwinning tegen Staphorst te helpen.

Er is een pupil van de week, voor de sponsoren is er snert- en bruune bonensoep met wegge van topslagerij Jacob Uit de Bosch.

Speciaal voor deze middag heeft Goossen Luytjes vanuit het verre Oosten niemand minder DJ Appie ingevlogen die in de rust van de wedstrijd iedereen met Hollandse varsjes in de stemming zal brengen.

Na de wedstrijd is er tot 21.00 uur des avonds een doorlopend feest waarin Goossen wellicht ook nog de wedstrijdbal gaat verloten naast de u reeds overbekende verlotingen van de ZAVO.
 

Ook de ouderen laten zich niet ongemoeid. De vaste harde supporterskern is er in ieder geval onder aanvoering van onder meer Jaap Riepma.

Maar ook deze mannen zullen er zijn:

 

KORTOM LAAT JE HOREN VOOR VVOG, HELP DE JONGENS AAN DEZE PERIODE TITEL.

 

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief