18 Augustus 2014 / Redactie / Algemeen
Ons bereikte het droevige bericht dat afgelopen donderdag de vrouw van Jan Juffer op veel te jonge leeftijd is overleden.
Wie kent hem niet. Jan Juffer, voormalig 1e elftal speler en jarenlang ook de drijvende kracht bij ons 2e elftal. Eerst werden we opgeschrikt door het bericht dat Willie, zijn vrouw een hersenbloeding had gekregen en afgelopen donderdag is Willie naar wij horen overleden.
Vanavond is er van 19.00 tot 20.00 gelegenheid tot condoleance in het rouwcentrum van de nieuwe begraafplaats aan de Elzenhof (Walstein 99-101). De begrafenis zal dinsdag plaatsvinden vanaf de Elzenhof waar de dienst zal beginnen om 11.00 uur en aansluitend om ongeveer 12.15 de begrafenis zal plaatsvinden.
Vanaf deze plaats wenst de hele VVOG famlie Jan en zijn hele familie veel kracht en mooie herinneringen toe om dit grote verlies te dragen.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee