Presentatie nieuwe VVOG shirts

25 Juli 2014 / Redactie / Algemeen

De westrijdshirts van de VVOG selectie voor het nieuwe seizoen 2014-2015 zijn klaar. We stellen ze aan u voor.

Laat de leeuw niet in zijn hempie staan, dat geldt ook voor het nieuwe seizoen bij VVOG. Op de voorkant zien we prominent de Leeuw van onze nieuwe hoofdsponsor ING. Op de achterkant van het shirt zien we het logo van de andere hoofdsponsoren EFMI Business school en de nieuwe hoofdsponsor CRH Structural.

De elftal- en spelersfoto's van de selectie zullen de binding van onze club met de Stad Harderwijk, de visserij en de Zuiderzee (cup) verstevigen. Woensdagavond 30 juli zal de fotosessie speciaal gaan plaatsvinden op een echte Harderwieker Botter in de Haven van ons mooie Harderwijk.

 

 

Lees bericht

Uitnodiging voor vrijwilligersavond op 6 juni

20-05-2025

Alle vrijwlligers zijn uitgenodigd voor een feestavond op vrijdag 6 juni.

Lees bericht

Vincent Derksen versterkt VVOG Harderwijk

18-05-2025

De TC heeft overeenstemming bereikt met Vincent Derksen over een overeenkomst van één seizoen met een optie tot twee bij VVOG Harderwijk.

Lees bericht

MO17-1 kampioen!

18-05-2025

MO17-01 kampioen geworden in de hoofdklasse.

Nieuwsoverzicht Archief