Indeling jeugdteams 2014/2015

8 Juli 2014 / Hoofd Jeugd Opleiding / Jeugd

Op basis van beoordelingen door en gesprekken tussen trainers, coördinatoren, interne scouts en het Hoofd Jeugd Opleiding is gekomen tot de onderstaande VOORLOPIGE indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2014-2015. 

Er kunnen zich de komende weken uiteraard nog mutaties voordoen door bv. opzeggingen en aanmeldingen. Bij diverse jeugdteams zijn er nog functies van trainer, coach en/of leider vacant.

Wij zijn dan ook driftig op zoek naar mensen die wat voor de voetballende jeugd bij VVOG willen betekenen. Je kunt je hiervoor aanmelden bij de betreffende coördinatoren. Dit zijn voor de:

De indeling van de meisjes junioren B en C wordt apart op de site geplaatst.

Het trainingsschema wordt later deze maand bekend gemaakt.

 

Met sportieve groet,

Gerrit Hup
Hoofd Jeugd Opleiding

 

A junioren

A1
Achaibi, Abdelilah
Avci, Tarik
Basnet, Prabesh
Beek, Ton van
Cardinaal, Mauro
Dekker, Joost
Faber, Tim
Fadili, Zakaria
Groen, Karel
Heikamp, Wouter
Hoonakker, Philippe
Kalkan, Moustafa
Meijering, Titus
Mermer, Bekir
Ngiri, William
Overweg, Sam
Schmidt, Jorik
Severein, Rick
Steenbergen, Patrick
Straaten, Rob van
Wels, Nathan

Trainer/coach: Sander Goosensen
Ass. trainer : Sieds Severein
Ass. trainer : Tjerk Severein
Ass. scheids. : Robert Prudon
Leider: vacant

Er worden nog 3 spelers van A1 ingedeeld in A2.

 
A2
Avci, Fewzi
Brink, van de Bas
Dekker, Koen
Dondorp, Samuel
Fliert, Simon van de
Hagendoorn, Lex
Lenting, Collin
Nijboer, Thom
Overberg, Justin
Polhoud, Wouter
Tombal, Jeffrey
Turgut, Kadir
Verzijl, Daan
Visscher, David
Wijhe, Giovanni van
Woltman, Aron
Yuksel, Mustafa

Trainer: Theo Jansen
Leider: Maarten van de Fliert
Leider: vacant

B junioren

Voorlopige B junioren selectie (B1/B2)
Asrouti, Raid el Heere, Elmar Nieuwhof, Sander
Boom, Peter Hoek, Wouter van der Oeloff, Tom
Bruin, Christiaan de Holstege. Milan Pruim, Sander
Comte, Yannick le Hove, Evert Jan ten Reenen, Jens van
Dijk, Benjamin van Karadavut, Ismail Righolt, Chendo
Dijk, van Dani Karssen, Kars Sahan, Orhan
Foppen, Mickey Krop, Casper Steenwijk, Joeri
Foppen, Daan Leneman, Marc Straten, Tijmen van
Ginkel, Rob van Lipplaa, Misha Verbrugge, Maarten
Goudberg, Dion Masurel, Nick Zeijts, van Mees
Hartingsveldt, Jelle van Mohan, Sem  
Haygrullah, Tekin Moral, Danny  
Trainer / coach B1: Ramazan Pinarbasi
Trainer / coach B2: Bertus Hagen
Ass.trainer B1: Wale Bankole
Leider B1: vacant
Leider B2: vacant

De B selectie zal medio augustus worden teruggebracht tot 31 spelers waarna de B1 en B2 indeling bekend wordt gemaakt.

 

B3
Baumer, Daan
Bouwmeester, Arjen
Bronsgeest, Pablo
Bunte, Reint Jan van de
Dragstra, Jesse
Kaya, Mustafa
Kelderman, Pim
Meeuwesse, Leon
Mots, Machiel de
Overberg, Misja
Smit, Dennis
Vivas, Milan
Wandawi, Feraz al
Windt, Giovanni van der

Trainer: Ernst van der Windt
Trainer: Bob Meeuwesse
Leider: Antonio Vivas

 
B4
Andalousi, Zakaria
Dalen, van Thom
Everts, Daan
Gönc, Ilkay
Haas, Niels de
Hagendoorn, Frank
Hummel, Roeland
Ilgar, Ali
Jong, Thijs de
Karaaslan, Mustafa
Koornwinder, Tim
Kruidhof, Jurian
Logt, Edward van der
Pastoor, Quinten
Sebtaoui, Anass
Veen, Jesse van de
Warner, Damian
Wiertz, Timon

Trainer: vacant
Leider: dhr. Karaaslan

C junioren

C1
Avci, Samed
Beers, Marc
Dekker, Daan
Drunen, Joran van
Erciyas, Ismael
Ginkel, Victor van
Heere, Ervin
Ibis, Muhsin
Jansen, Max
Kolk, Iwan van de
Kusters, Lars
Leth, van Lars
Masurel, Roy
Noorman, Daniel
Wever, Hugo

Trainer/coach: Stephan de Bruin
Leider: Hartger Jansen

 
C2
Azzouz, Elyes
Bäumer, Sjoerd
Besselsen, Rick
Beumer, Steven
Dekker, Jarno
Diepeveen, Eyob
Etakpofe, Enoch
Foppen, Yannick
Haverkamp, Clint
Hoeve, Bart
Klaassen, Dion
Overweg, Luuk
Schuurkamp, Stan
Tekeli, Tarik
Visser, Rick-Jelle

Trainer: Wale Bankole
Leider: Herman Dekker

     
C3
Achaibi, Oualid
Barneveld, Eef
Bosch, Patrick uit de
Comte, Jesse le
Eggink, Fons
Everts, Mick
Ginkel, Willard van
Hamberg, Thomas
Keijzer, Johno
Nielsen, Rune
Rhijn, Bas van
Rosse, Dani van
Steede, Levi
Vugt, Bas van
Zomer, Joris

Trainer: vacant
Leider: Harold van Ginkel

 
C4
Bollee, Matthijs
Dekker, Ruben
Diermen, Jonathan van
Gerards, Diederick
Groothedde, Niels
Kampman, Sander
Krop, Maarten
Maas, Brian
Moll, Job
Reijerse, Dave
Salman, Mustafa
Schonagen, Daan
Smits, Max
Soldaat, Luuk
Wijk, Dani

Trainer: Peter Krop
Leider: meerdere ouders

     
C5
Beeten, Julian van de
Berg, Lex van den
Bertram, Kelvin
Bijl, Stephan van de
Brinkman, Leander
Goosensen, Martijn
Goosensen, Siemen
Gören, Ibrahim
Houffanesh, Ismael
Huther, Rick
Kampman, Coen
Knol, Jasper
Schneider, Christiaan
Sinci, Furkan
Spoelder, Matteo
Tetzlaff, Tycho
Yasbah, Abdallah

Trainer/leider: Marcel van de Beeten
Trainer/leider: Madelon de Rooij

 
C6
Avci, Ibrahim
Boven, Jelmer van
Deinum, Damian
Gijsbertsen, Niels
Mennen, Raphael
Mulder, Lucas
Ploeg, Thomas
Prudon, Stefano
Reijersen, Joost
Tahiri, Imad
Tukker, Robin
Vandermaelen, Jasper
Veen, Roan van der
Weeghel, Dennis van
Zandbergen, Danick

Trainer: Richard Versteeg
Leider: Burns Deinum
Leider: Robert Prudon

     
C7
Ahmed Said, Moham
Dijken, Daniel van
Karssen, Odin
Kranen, Jordi
Luijtjes, Micha
Mierlo, Kevin van
Mierlo, Nick van
Onur Ashkan, Mehmed
Ouamari, el Oualid
Reijmink, Wilco
Ritmeester, Auke
Schneider, Marvick
Schoen, Bryan
Szuk, Kuba
Talayhan, Enes
Verhoef, Sander
Vermanen, Alesandro
Zijlstra, Antonie

Trainer: Patrick van Mierlo
Leider: Arjen Verhoef
Leider: Peter van Dijken

   
     

D pupillen

D1
Bockting, Loek
Doumaz, Amine
Eggink, Thijs
Erciyas, Mahmut
Hermus, Daniel
Kusters, Max
Landwaard, Niels
Leth, van Stijn
Pfrommer, Chris
Pruim, Erwin
Schoonenberg, Jan
Schultink, Job
Vos, Tycho
Weeghel, Jochem van
Wels, Daniek

Trainer / coach: Kevin van de Vlag
Trainer / coach: Theo van de Vlag
Leider: Henk van Buerink
Leider: Peter Pruim
Leider: Mehmet Erciyas

 
D2
Bosman, Marc
Boven, Tatum van(m)
Goosensen, Jasper
Ibis, Muammer
Karssen, Valentijn
Kuilen, Joran van de
Lodder, Levi
Lodder, Tijn
Meloudi, Hichem el
Ngiri, Orlando
Schweitz, Richard
Vegt, Noah van der
Veldman, Niek
Vos, Quinn
Westhuis, Cedric
Yazir, Bunjamin

Trainer: Jordi Roelofsen
Ass. trainer: Gerard Goosensen
Leider: Jan-Peter Bosman
Leider: Hessel Lodder
Ass. scheidsrechter: Erik Vos

     
D3
Akca, Tuncay
Boer, Joost de
Broos, Thomas
Cetinkaya, Ibrahim
Engel, Niek van den
Fluiter, Jamie de
Jansen, Isabella (m)
Loo, Jesse van der
Moll, Benjamin
Til, Theo
Verbaan, Marieke (m)
Verhoeven, Sander
Wiertz, Jesse
Wijk, Thiemo
Woltering, Mac

Trainer: Maarten Bockting
Leider: Arno van den Engel
Leider : Jack de Fluiter

 
D4
Berg, Lucas
Bosschart, Jasper
Goren, Mehmet Ali
Heres, Daan
Kranen, Ben
Meekeren, Brett van
Mete, Ilhan
Molenberg, Thomas
Muntingh, Victor
Ooms, Ruben
Paauw, Bryan de
Rhee, Calvin van
Valk, Daniel van der
Vossebelt, Rick
Willems, Milan

Trainer: Jan Willems
Trainer/coach: Heino van Meekeren
Leider: Harold Vossebelt

     
D5
Alzubaidi, Rami
Belhadj, Issam
Fadili, Yassine
Goren, Omar
Gören, Achmet
Jansen, Thomas
Janssens, Lilia (m)
Kara, Ali
Kisjes, Lukas
Kroezen, Wesley
Meij, Ruben van der
Nielsen, Melle
Risseeuw, Bram
Rook, Julie (m)

Trainer: vacant
Leider: vacant

 
D6
Ahmed Said, Mazin
Beermann, Dimitri
Belga, Nidal
Berg, Chris van den
Boonen, Martijn
Bos, Patrick
Bosman, Mika
Bouw, Rowan
Hashemi, Elias
Oolkbekkink, Diko
Martin, Dyami
Oulhaj, Bilal
Putten, Justin van
Shahin, Mustafa
Zanden, Niels van der

Trainer: vacant
Leider: vacant

     
D7
Avci, Emirhan
Avci, Mevlid
Berg, Joost van den
Breugelen, Aron van
Brink, Bo Jesse van den
Deveci, Hazar
Dilek, Batuhan
Elbattiui, Redouan
Knol, Beau
Oeloff, Joost
Os, Mitchel van den
Parasiz, Talha
Steijnis, Rowan
Turgut, Ibrahim
Woerdeman, Max

Trainer: vacant
Leider: vacant

   

 

E pupillen

E1
Brandsen, Marien
Bronkhorst, Tijmen
Corbeth, Pamir
Hakvoort, Bram
Kaap, Matz van der
Kooij, Roan van
Nijhuis, Twan van
Sahin, Bilal
Schultink, Filip

Trainer/coach: Eric Jansen
Trainer/coach: Stijn van Merkestein
Leider: Sander van Nijhuis

 
E2
Bil, Tim
Bravo, Manuel
Everts, Sem
Goedhart, Julius
Hakvoort, Rens
Lampe, Levi
Reinink, Joris
Jong, Floris 't
Wolf, Maurtis de

Trainer/coach: Jasper Brouwer
Trainer/coach: Remco Höster
Leider: vacant

     
E3
Cousin, Simeon
Foppen, Milan
Ginkel, Mark van
Heres, Tim
Jansen, Kenzo
Landwaard, Jasper
Sloot, Daan van der
Smit, Marijn
Zwart, Binck
 

Trainer: Marc Leneman
Trainer: Bekir Mermer

Leider: Esther van Ginkel
Leider: Ton van Ginkel
Leider: Marco Landwaard

 
E4
Acigoz, Adem
Alzubaidi, Raafat
Berg, David van de
Haidari, Reza
Deveci, Mirac
Mermer, Engin
Oostendorp, Ruben
Schweitz, Rick
Vlaming, Jim

Trainer: Marc Leneman
Trainer: Bekir Mermer
Leider: Shahram Haidari

     
E5
Beekhuizen, Floris
Beltman, Bam
Driest, Jasper
Everts, Koen
Kooij, Tristan van
Reinbergen, Tom
Rijsdijk, Joost
Slot, Daan
Westhuis, Didier

Trainer/coach: Manuel Bravo
Leider: Ben van Kooij
Leider: Ron Everts
Leider: Dhr. Reinbergen

 
E6
Hollander, Marten den
Kleen, Jelte
Kuilen, Jurjan van de
Ovinge, Luca
Sironi, Thomas
Smit, Bas
Tamang, Pteyansu
Zaar, Robin
Zuidam, Tim

Trainer/coach: vacant
Leider: vacant

     
E7
Ekinci, Akif
Gijsbertsen, Thomas
Kocyigit, Rasit
Labbari, Imran
Schafthuizen, Tom
Schipper, Jasper
Verhoef, Giel
Visser, Stijn

Trainer/coach: Mark Gijsbertsen
Leider: Dennis Schafthuizen

 
E8
Buizer, Marnix
Dirksen, Lars
Klaassen, Victor
Kusters, Boris
Mennen, Luca
Molenberg, Tycho
Reijersen, Mees
Sijmons, Bas
Vos, Marleen

Trainer/coach: vacant
Leider: vacant

     
E9
Brink, Dave van de
Dag, Metin
Engelgeer, Gido
Kamp, Mick van de
Loef, Luuk
Schoten, Thijs van
Timmer, Ruben
Veldman, Jop
Vliek, Quincy

Trainer/coach: vacant
Leider: vacant

 
E10
Acikgoz, Emirhan
Belhadj, Youssef
Besselsen, Mila
Foppen, Anne-Marel
Hoeve, Brent
Kowlesar, Rohan
Luytjes, Melissa
Peetoom, Noa
Ruijter, Maik

Trainer: Marcel Foppen
Leider: Rachel Sjoerdsma
Leider: Willem Hoeve

     
E11
Ayaz, Emre
Buizer, Stijn
Calado, Silvestre
Havekes, Steven
Kiziler, Keremcan
Kroon, Mart
Raoudi, Anouar
Ruitenbeek, Mael
Stevenhagen, Daan
Yazir, Jasin

Trainer: Khamis el Mouhouti
Leider: vacant

 
E12
Battoui, Yousri El
Ganzevles, Yoran
Gören, Mohammed
Jobse, Julian
Jongeneel, Veerle
Kampen, Jorik
Mohan, Mirre
Pruim, Anouk
Rombeek, Hidde

Trainer: Mohammed el Ousrouti
Leider: Khamis el Mouhouti

 

F pupillen

F1
Burg, Jan van den
Everts, Jort
Klappers, Wesley
Kooistra, Bengt
Peetoom, Mano
Pinarbasi, Mohammed Emin
Schut, Tomas
Woltering, Scott
Yazir, Harun Eren

Trainer: Cor Klaassen
Leider: Dick Kooistra

 
F2
Allioui, Fouad
Ark, Senna van
Dijkhuizen, Bas
Jansen, Sem
Meppelink, Tijn
Noltes, Bas
Plijter, Quinten
Praag, Ilja
Vlieg, Jasper

Trainer: Shrinath Praag
Leider: Ben Jansen
Leider: Wim Meppelink

     
F3
Aken, Reinout van
Baars, Matthijs
Dam, Twan van
Dijkstra, Giel
Dooijeweerd, Marijn
Heijden, Wessel van der
Kaftari, Shayan
Kalkan, Berkay
Reyerse, Milan

Trainer: Eibert Reyersen
Leider: Alfred Dooijeweerd (ovb)
Leider: Pieter Baars (ovb)
Leider: Ivo Dijkstra (ovb)
Leider: Gijs van der Heijden (ovb)

 
F4
Avic, Enes
Beumer, Stijn
Bosters, Sebastian
Kamp, Robin van de
Kruithof, Milan
Lammers, Mees
Mars de, Thijs
Mohammad, Mahd
Schaaphonk, Mike

Trainer: vacant
Leider: Dick de Mars (ovb)
Leider: Arjen Kriudhof (ovb)

     
F5
Bruijn, Maurits
Coppoolse, Tijmen
El Mouhouti, Mohamed Amine
El Ousrouti, Imran
Kamp, Luca van de
Plet, Jamie
Pouw, Pleun
Teune, Robin
Tigelaar, Niek

Trainer: vacant
Leider: vacant

 
F6
Ceyhan, Talha
Dulda, Yilmaz
Hop, Rutger
Mete, Berkan
Polat, Musab
Quallaf, Mousa
Sloot, Rayan van der
Vries, Tristan de
Werf, Max van de

Trainer: vacant
Leider: Jeroen de Vries

     
F7
Briemen, Ricardo van
Dag, Hamdi
Dijke, Jelle
El Ouaamari, Rayan
Köklu, Suleyman
Leeuwen, Jayden van
Lucas, Hugo
Orakci, Ahmed
Pruis, Levi

Trainer: vacant
Leider: vacant

   

Dolfijntjes en F-League

Bij de Dolfijntjes en F-League hebben we geen namen weergegeven. De reden is dat dit constant wijzigt door mutaties van aanmeldingen, verschuivingen van Dolfijntjes naar F-League en van F league naar de F teams.

De huidige trainers van de dolfijntjes en F-League zijn Peter Blom en Kasper Sloot. Zij zoeken nog versterking van 2 trainers.  

G-jeugd

GJ1
Frank Schrauwen
Julian Petersen
Daan v.d. Berg
Gino Haverkamp
Cas Snoei
Stephan Ansink
Phillip Ritmeester
Jeffrey v.d Brink
Gerco Boeve

Trainer/coach: Aart Schrauwen
Trainer/coach: Peter Petersen
Trainer/coach: Willem Jansen

 
GJ2
Tygo Gebbinck
Michel Verhoeven
Tobias Hoekstra
Marciano Smitshoek
Remco Jacobs
Jordy Jaspers
Tim van Meerveld
Dennis van Lienden
Jeffrey van Lienden
Daan Vossen

Trainer/coach: John van Lienden
Leider: Marja Hoekstra

 
Lees bericht

De introductie van de nieuwe sponsor pakketten 2019 – 2020

22-09-2019

Een team sponsoren kan nu nog sneller en eenvoudiger

Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Lees bericht

Webshop kleding actie

19-09-2019

Speciale aanbieding voor leden!

Nieuwsoverzicht Archief