Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:00 | Toernooi Hooglanderveen | VVOG Harderwijk JO8-5 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:15 | IJsselmeervogels JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:30 | AFC Quick 1890 JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | ||
10:00 | Toernooi SEH | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
09:00 | Toernooi SEH | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:00 | Toernooi Roda'46 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
09:00 | Toernooi SEH | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
09:00 | Toernooi Roda'46 | VVOG Harderwijk JO8-5 | ||
09:00 | toernooi Roda'46 | VVOG Harderwijk JO8-6 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | Smitshoek | 2 - 4 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Hooglanderveen JO15-1 | ||
10:00 | VV Hulshorst JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | ||
09:00 | Toernooi ASV Dronten | VVOG Harderwijk JO12-1JM | ||
09:00 | Toernooi vv Zeewolde | VVOG Harderwijk JO11-2 | ||
10:00 | Toernooi ASV Dronten | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
09:50 | VVOG Harderwijk JO8-1 | vv Hooglanderveen JO8-1 | ||
10:40 | VVOG Harderwijk JO8-1 | sc Genemuiden JO8-1 | ||
09:00 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Robur et Velocitas JO8-1 | ||
09:25 | VVOG Harderwijk JO8-2 | Robur et Velocitas JO8-2 | ||
11:05 | VVOG Harderwijk JO8-2 | sc Genemuiden JO8-2 | ||
10:15 | VVOG Harderwijk JO8-2 | vv Hooglanderveen JO8-2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | Smitshoek | VVOG Harderwijk 1 | 1 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | Harkemase Boys | VVOG Harderwijk 1 | 1 - 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:00 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | VVOG JO14-1JM | ||
08:00 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | VVOG JO14-1JM | ||
08:00 | VVOG JO14-1JM | VVOG Harderwijk JO14-1JM | ||
08:00 | VVOG JO14-1JM | VVOG Harderwijk JO14-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | ACV | 1 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | DOVO | VVOG Harderwijk 1 | 5 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | ASWH | 2 - 1 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO19-1 | Sparta Nijkerk JO19-1 | ||
10:00 | SDC Putten JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | ||
09:30 | FC Horst JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
17:00 | Ter Leede | VVOG Harderwijk 1 | 0 - 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | Sportlust '46 | VVOG Harderwijk 1 | 0 - 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | DVS'33 Ermelo JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | Sparta Nijkerk | 1 - 1 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Zeewolde JO11-1 | ||
10:00 | SDV Barneveld JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
09:30 | DOS Kampen JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | SteDoCo | VVOG Harderwijk 1 | 2 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk VR1 | asv Dronten VR2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | Hoek | 3 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | Excelsior'31 | VVOG Harderwijk 1 | 2 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | GVVV | 1 - 5 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | Sparta Nijkerk JO8-1 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | VVOG JO8-7 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | Barendrecht | VVOG Harderwijk 1 | 3 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:15 | ESC JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:45 | asv Dronten JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM |