Competitiegegevens
0336 Onder 12 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 05
Stand
Programma
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 15:45.
0332 Onder 12 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 4
Stand
Uitslagen
23 maart 2024 |
09:00 |
FC Horst JO12-1 |
Nunspeet JO12-2 |
2 - 3 |
21 maart 2024 |
19:00 |
asv Dronten JO12-1 |
FC Horst JO12-1 |
8 - 2 |
16 maart 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
2 - 5 |
09:00 |
FC Horst JO12-1 |
Lelystad '67 JO12-1 |
4 - 3 |
08:45 |
Nunspeet JO12-2 |
asv Dronten JO12-1 |
1 - 13 |
08:30 |
Unicum JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
2 - 6 |
09 maart 2024 |
10:00 |
Lelystad '67 JO12-1 |
Nunspeet JO12-2 |
17 - 1 |
09:30 |
EFC '58 JO12-1 |
Unicum JO12-2 |
2 - 7 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
FC Horst JO12-1 |
6 - 2 |
08:30 |
asv Dronten JO12-1 |
Veensche Boys JO12-1 |
8 - 1 |
02 maart 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-1 |
Lelystad '67 JO12-1 |
5 - 4 |
09:30 |
EFC '58 JO12-1 |
asv Dronten JO12-1 |
3 - 4 |
08:45 |
Nunspeet JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
0 - 9 |
08:30 |
Unicum JO12-2 |
FC Horst JO12-1 |
0 - 8 |
24 februari 2024 |
10:00 |
Lelystad '67 JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
14 - 5 |
10 februari 2024 |
09:45 |
asv Dronten JO12-1 |
Unicum JO12-2 |
14 - 2 |
09:00 |
EFC '58 JO12-1 |
Nunspeet JO12-2 |
7 - 2 |
06 februari 2024 |
18:30 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Veensche Boys JO12-1 |
4 - 0 |
03 februari 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-1 |
FC Horst JO12-1 |
0 - 3 |
09:30 |
EFC '58 JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
1 - 3 |
08:30 |
Unicum JO12-2 |
Nunspeet JO12-2 |
7 - 0 |
08:30 |
asv Dronten JO12-1 |
Lelystad '67 JO12-1 |
2 - 3 |
01 februari 2024 |
19:00 |
Lelystad '67 JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
4 - 2 |
27 januari 2024 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
asv Dronten JO12-1 |
5 - 2 |
10:00 |
Lelystad '67 JO12-1 |
Unicum JO12-2 |
13 - 1 |
09:00 |
FC Horst JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
4 - 6 |
08:45 |
Nunspeet JO12-2 |
Veensche Boys JO12-1 |
1 - 6 |
20 januari 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-1 |
Unicum JO12-2 |
4 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 15:11.
0331 Onder 12 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 6
Stand
Uitslagen
23 december 2023 |
10:30 |
Columbia JO12-1 |
SDV Barneveld JO12-1 |
Afgelast |
16 december 2023 |
11:15 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
4 - 1 |
10:15 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
SDV Barneveld JO12-1 |
0 - 11 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
Columbia JO12-1 |
3 - 2 |
08:30 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
Hoevelaken JO12-1 |
5 - 1 |
14 december 2023 |
18:30 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
Hoevelaken JO12-1 |
4 - 6 |
09 december 2023 |
11:15 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
1 - 2 |
09:45 |
SDV Barneveld JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
4 - 3 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
6 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Columbia JO12-1 |
7 - 1 |
02 december 2023 |
10:15 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
Sportclub Deventer JO12-1 |
3 - 4 |
08:30 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Afgelast |
25 november 2023 |
10:30 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
0 - 2 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
Columbia JO12-1 |
11 - 6 |
09:45 |
SDV Barneveld JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
11 - 3 |
08:30 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
3 - 1 |
23 november 2023 |
18:00 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
Columbia JO12-1 |
7 - 0 |
18 november 2023 |
11:20 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
1 - 1 |
10:30 |
Columbia JO12-1 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
6 - 7 |
09:45 |
SDV Barneveld JO12-1 |
Hoevelaken JO12-1 |
3 - 1 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
4 - 5 |
11 november 2023 |
10:15 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
8 - 0 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Afgelast |
09:45 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
SDV Barneveld JO12-1 |
5 - 3 |
04 november 2023 |
10:30 |
Columbia JO12-1 |
Apeldoornse Boys JO12-1JM |
2 - 12 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
0 - 4 |
09:45 |
SDV Barneveld JO12-1 |
csv Apeldoorn JO12-1 |
3 - 3 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
Sportclub Deventer JO12-1 |
1 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 15:11.
0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 8
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
12:30 |
Lelystad '67 JO12-1 |
WVF JO12-2 |
9 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
2 - 2 |
10:00 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
asv Dronten JO12-1 |
Afgelast |
09:40 |
DOS Kampen JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
3 - 1 |
07 oktober 2023 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
Lelystad '67 JO12-1 |
5 - 1 |
09:45 |
Unicum JO12-1 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
4 - 3 |
09:25 |
WVF JO12-2 |
DOS Kampen JO12-1 |
3 - 3 |
08:30 |
asv Dronten JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
5 - 3 |
30 september 2023 |
10:30 |
Lelystad '67 JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
3 - 3 |
10:00 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
5 - 4 |
09:50 |
WVF JO12-2 |
asv Dronten JO12-1 |
4 - 4 |
09:35 |
DOS Kampen JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
4 - 1 |
23 september 2023 |
10:30 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
5 - 3 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Lelystad '67 JO12-1 |
10 - 1 |
10:00 |
Unicum JO12-1 |
WVF JO12-2 |
1 - 2 |
08:30 |
asv Dronten JO12-1 |
DOS Kampen JO12-1 |
1 - 5 |
16 september 2023 |
10:00 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
WVF JO12-2 |
1 - 9 |
09:45 |
Lelystad '67 JO12-1 |
DOS Kampen JO12-1 |
4 - 7 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
asv Dronten JO12-1 |
5 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
Unicum JO12-1 |
5 - 5 |
12 september 2023 |
18:30 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
Lelystad '67 JO12-1 |
7 - 3 |
09 september 2023 |
11:05 |
WVF JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
4 - 3 |
10:30 |
Unicum JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
6 - 2 |
10:00 |
Lelystad '67 JO12-1 |
asv Dronten JO12-1 |
2 - 3 |
09:40 |
DOS Kampen JO12-1 |
Go Ahead Kampen JO12-1 |
9 - 3 |
02 september 2023 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
WVF JO12-2 |
2 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-1JM |
DOS Kampen JO12-1 |
2 - 8 |
08:30 |
asv Dronten JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
1 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 15:11.