Competitiegegevens

0336 Onder 12 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 05

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SEH JO12-1 5 3 0 2 9 14-13 +1
2 Robur et Velocitas JO12-1 4 2 1 1 7 13-11 +2
3 Lelystad '67 JO12-1 2 2 0 0 6 11-3 +8
4 VVOG Harderwijk JO12-1JM 4 2 0 2 6 17-15 +2
5 Hattem JO12-1 5 2 0 3 6 14-17 -3
6 Epe JO12-1JM 4 0 1 3 1 9-19 -10

Uitslagen

25 mei 2024
10:30 Hattem JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 2 - 5
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM SEH JO12-1 1 - 4
22 mei 2024
18:30 Epe JO12-1JM Robur et Velocitas JO12-1 3 - 3
18 mei 2024
11:45 Robur et Velocitas JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 3 - 5
10:15 SEH JO12-1 Hattem JO12-1 3 - 1
14 mei 2024
19:00 Lelystad '67 JO12-1 Robur et Velocitas JO12-1
20 april 2024
10:30 Epe JO12-1JM Hattem JO12-1 2 - 5
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM Lelystad '67 JO12-1 Afgelast
08:45 SEH JO12-1 Robur et Velocitas JO12-1 2 - 4
13 april 2024
10:30 Epe JO12-1JM SEH JO12-1 1 - 4
09:15 Hattem JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 5 - 4
06 april 2024
11:45 Robur et Velocitas JO12-1 Hattem JO12-1 3 - 1
10:30 SEH JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 1 - 6
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM Epe JO12-1JM 7 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 21:11.

0332 Onder 12 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 4

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 7 6 0 1 18 35-11 +24
2 Lelystad '67 JO12-1 7 5 0 2 15 58-20 +38
3 asv Dronten JO12-1 7 5 0 2 15 51-17 +34
4 FC Horst JO12-1 7 3 0 4 9 25-26 -1
5 EFC '58 JO12-1 7 3 0 4 9 29-36 -7
6 Veensche Boys JO12-1 7 3 0 4 9 18-28 -10
7 Unicum JO12-2 7 2 0 5 6 22-47 -25
8 Nunspeet JO12-2 7 1 0 6 3 8-61 -53

Uitslagen

23 maart 2024
09:00 FC Horst JO12-1 Nunspeet JO12-2 2 - 3
21 maart 2024
19:00 asv Dronten JO12-1 FC Horst JO12-1 8 - 2
16 maart 2024
10:00 Veensche Boys JO12-1 EFC '58 JO12-1 2 - 5
09:00 FC Horst JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 4 - 3
08:45 Nunspeet JO12-2 asv Dronten JO12-1 1 - 13
08:30 Unicum JO12-2 VVOG Harderwijk JO12-1JM 2 - 6
09 maart 2024
10:00 Lelystad '67 JO12-1 Nunspeet JO12-2 17 - 1
09:30 EFC '58 JO12-1 Unicum JO12-2 2 - 7
08:30 VVOG Harderwijk JO12-1JM FC Horst JO12-1 6 - 2
08:30 asv Dronten JO12-1 Veensche Boys JO12-1 8 - 1
02 maart 2024
10:00 Veensche Boys JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 5 - 4
09:30 EFC '58 JO12-1 asv Dronten JO12-1 3 - 4
08:45 Nunspeet JO12-2 VVOG Harderwijk JO12-1JM 0 - 9
08:30 Unicum JO12-2 FC Horst JO12-1 0 - 8
24 februari 2024
10:00 Lelystad '67 JO12-1 EFC '58 JO12-1 14 - 5
10 februari 2024
09:45 asv Dronten JO12-1 Unicum JO12-2 14 - 2
09:00 EFC '58 JO12-1 Nunspeet JO12-2 7 - 2
06 februari 2024
18:30 VVOG Harderwijk JO12-1JM Veensche Boys JO12-1 4 - 0
03 februari 2024
10:00 Veensche Boys JO12-1 FC Horst JO12-1 0 - 3
09:30 EFC '58 JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 1 - 3
08:30 Unicum JO12-2 Nunspeet JO12-2 7 - 0
08:30 asv Dronten JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 2 - 3
01 februari 2024
19:00 Lelystad '67 JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 4 - 2
27 januari 2024
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM asv Dronten JO12-1 5 - 2
10:00 Lelystad '67 JO12-1 Unicum JO12-2 13 - 1
09:00 FC Horst JO12-1 EFC '58 JO12-1 4 - 6
08:45 Nunspeet JO12-2 Veensche Boys JO12-1 1 - 6
20 januari 2024
10:00 Veensche Boys JO12-1 Unicum JO12-2 4 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 21:11.

0331 Onder 12 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 6

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sportclub Deventer JO12-1 7 5 0 2 15 25-18 +7
2 csv Apeldoorn JO12-1 6 4 2 0 14 21-7 +14
3 SDV Barneveld JO12-1 6 4 1 1 13 35-15 +20
4 DVS'33 Ermelo JO12-2 7 3 1 3 10 17-21 -4
5 Hoevelaken JO12-1 6 3 0 3 9 26-22 +4
6 Apeldoornse Boys JO12-1JM 7 3 0 4 9 29-30 -1
7 VVOG Harderwijk JO12-1JM 5 1 0 4 3 15-25 -10
8 Columbia JO12-1 6 0 0 6 0 17-47 -30

Uitslagen

23 december 2023
10:30 Columbia JO12-1 SDV Barneveld JO12-1 Afgelast
16 december 2023
11:15 Sportclub Deventer JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 4 - 1
10:15 Apeldoornse Boys JO12-1JM SDV Barneveld JO12-1 0 - 11
10:15 DVS'33 Ermelo JO12-2 Columbia JO12-1 3 - 2
08:30 csv Apeldoorn JO12-1 Hoevelaken JO12-1 5 - 1
14 december 2023
18:30 DVS'33 Ermelo JO12-2 Hoevelaken JO12-1 4 - 6
09 december 2023
11:15 Sportclub Deventer JO12-1 csv Apeldoorn JO12-1 1 - 2
09:45 SDV Barneveld JO12-1 DVS'33 Ermelo JO12-2 4 - 3
09:45 Hoevelaken JO12-1 Apeldoornse Boys JO12-1JM 6 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO12-1JM Columbia JO12-1 7 - 1
02 december 2023
10:15 Apeldoornse Boys JO12-1JM Sportclub Deventer JO12-1 3 - 4
08:30 csv Apeldoorn JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM Afgelast
25 november 2023
10:30 Sportclub Deventer JO12-1 DVS'33 Ermelo JO12-2 0 - 2
09:45 Hoevelaken JO12-1 Columbia JO12-1 11 - 6
09:45 SDV Barneveld JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 11 - 3
08:30 csv Apeldoorn JO12-1 Apeldoornse Boys JO12-1JM 3 - 1
23 november 2023
18:00 csv Apeldoorn JO12-1 Columbia JO12-1 7 - 0
18 november 2023
11:20 DVS'33 Ermelo JO12-2 csv Apeldoorn JO12-1 1 - 1
10:30 Columbia JO12-1 Sportclub Deventer JO12-1 6 - 7
09:45 SDV Barneveld JO12-1 Hoevelaken JO12-1 3 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO12-1JM Apeldoornse Boys JO12-1JM 4 - 5
11 november 2023
10:15 Apeldoornse Boys JO12-1JM DVS'33 Ermelo JO12-2 8 - 0
09:45 Hoevelaken JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM Afgelast
09:45 Sportclub Deventer JO12-1 SDV Barneveld JO12-1 5 - 3
04 november 2023
10:30 Columbia JO12-1 Apeldoornse Boys JO12-1JM 2 - 12
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM DVS'33 Ermelo JO12-2 0 - 4
09:45 SDV Barneveld JO12-1 csv Apeldoorn JO12-1 3 - 3
09:45 Hoevelaken JO12-1 Sportclub Deventer JO12-1 1 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 21:11.

0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 8

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DOS Kampen JO12-1 7 6 1 0 19 39-15 +24
2 WVF JO12-2 7 3 3 1 12 26-23 +3
3 Unicum JO12-1 7 3 2 2 11 23-19 +4
4 DVS'33 Ermelo JO12-2 7 3 2 2 11 22-20 +2
5 asv Dronten JO12-1 6 2 1 3 7 16-22 -6
6 Go Ahead Kampen JO12-1 6 2 0 4 6 22-34 -12
7 VVOG Harderwijk JO12-1JM 7 1 2 4 5 29-30 -1
8 Lelystad '67 JO12-1 7 1 1 5 4 23-37 -14

Uitslagen

14 oktober 2023
12:30 Lelystad '67 JO12-1 WVF JO12-2 9 - 2
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM DVS'33 Ermelo JO12-2 2 - 2
10:00 Go Ahead Kampen JO12-1 asv Dronten JO12-1 Afgelast
09:40 DOS Kampen JO12-1 Unicum JO12-1 3 - 1
07 oktober 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO12-2 Lelystad '67 JO12-1 5 - 1
09:45 Unicum JO12-1 Go Ahead Kampen JO12-1 4 - 3
09:25 WVF JO12-2 DOS Kampen JO12-1 3 - 3
08:30 asv Dronten JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 5 - 3
30 september 2023
10:30 Lelystad '67 JO12-1 Unicum JO12-1 3 - 3
10:00 Go Ahead Kampen JO12-1 VVOG Harderwijk JO12-1JM 5 - 4
09:50 WVF JO12-2 asv Dronten JO12-1 4 - 4
09:35 DOS Kampen JO12-1 DVS'33 Ermelo JO12-2 4 - 1
23 september 2023
10:30 DVS'33 Ermelo JO12-2 Go Ahead Kampen JO12-1 5 - 3
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM Lelystad '67 JO12-1 10 - 1
10:00 Unicum JO12-1 WVF JO12-2 1 - 2
08:30 asv Dronten JO12-1 DOS Kampen JO12-1 1 - 5
16 september 2023
10:00 Go Ahead Kampen JO12-1 WVF JO12-2 1 - 9
09:45 Lelystad '67 JO12-1 DOS Kampen JO12-1 4 - 7
08:45 DVS'33 Ermelo JO12-2 asv Dronten JO12-1 5 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO12-1JM Unicum JO12-1 5 - 5
12 september 2023
18:30 Go Ahead Kampen JO12-1 Lelystad '67 JO12-1 7 - 3
09 september 2023
11:05 WVF JO12-2 VVOG Harderwijk JO12-1JM 4 - 3
10:30 Unicum JO12-1 DVS'33 Ermelo JO12-2 6 - 2
10:00 Lelystad '67 JO12-1 asv Dronten JO12-1 2 - 3
09:40 DOS Kampen JO12-1 Go Ahead Kampen JO12-1 9 - 3
02 september 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO12-2 WVF JO12-2 2 - 2
10:00 VVOG Harderwijk JO12-1JM DOS Kampen JO12-1 2 - 8
08:30 asv Dronten JO12-1 Unicum JO12-1 1 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-06-2024 om 21:11.