Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
08:30 | Batavia '90 JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-3 | ||
08:30 | Veensche Boys MO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-5 | asv Dronten JO8-3 | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
15:40 | WVF VR1 | VVOG Harderwijk VR1 | 4 - 0 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:00 | VVOG Harderwijk JO10-1 | VVOP JO10-1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:30 | Elspeet JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-8 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
11:45 | VVOG Harderwijk 2 | Nunspeet 2 | 1 - 0 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 3 | Nunspeet 3 | 4 - 2 | |
13:20 | Batavia '90 5 | VVOG Harderwijk 5 | 1 - 0 | |
15:00 | Hoevelaken 7 | VVOG Harderwijk 6 | 1 - 3 | |
13:00 | 't Harde G1 | VVOG Harderwijk G1 | ||
16:45 | Nieuwland ASC JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 3 - 6 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-2 | WHC JO19-2 | Afgelast | |
14:30 | Sparta Nijkerk JO19-4 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 3 - 3 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | Unicum JO17-1 | 1 - 6 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Batavia '90 JO17-2 | Afgelast | |
14:30 | asv Dronten JO17-5 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 3 - 2 | |
11:00 | asv Dronten JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 0 - 0 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 't Harde JO15-1JM | Afgelast | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | asv Dronten JO15-4 | Afgelast | |
13:30 | WSV JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 0 - 3 | |
09:30 | EFC '58 JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-2 | Afgelast | |
08:30 | VVOP JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 1 - 3 | |
11:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Unicum JO14-3 | Afgelast | |
10:30 | WSV JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-1 | 1 - 3 | |
11:15 | SDV Barneveld JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 7 - 1 | |
09:00 | BAS JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 1 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | ZVV '56 JO13-1 | 2 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | Lelystad '67 JO13-2 | 1 - 10 | |
11:00 | Veensche Boys JO13-2JM | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 10 - 1 | |
08:30 | csv Apeldoorn JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Afgelast | |
09:45 | Urk JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 1 - 6 | |
08:30 | asv Dronten JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 6 - 5 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-4 | SDC Putten JO12-2 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | Batavia '90 JO12-3 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDV Barneveld JO11-1 | Afgelast | |
12:00 | Lelystad '67 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Afgelast | |
09:30 | Batavia '90 JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 10 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | FC Horst JO11-2 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Unicum JO10-2 | Afgelast | |
08:30 | Robur et Velocitas JO10-4 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | Sparta Nijkerk JO10-5 | Afgelast | |
10:30 | Hierden JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | Nunspeet JO10-7JM | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | SDC Putten JO9-1 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | SDC Putten JO9-2 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-3 | Nunspeet JO9-2 | Afgelast | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-4 | Afgelast |