Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:00 | DVS'33 Ermelo JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:00 | FC Horst JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
09:00 | Hulshorst JO9-1JM | VVOG Harderwijk JO9-5JM | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | DVS'33 Ermelo JO9-5 | ||
11:30 | Unicum JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-8 | Sparta Nijkerk JO9-4 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | VVOG Harderwijk JO9-9 | ||
09:00 | Hulshorst JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-1 | ||
09:00 | SDC Putten JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | Batavia '90 JO8-4 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | Hierden JO8-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO8-5 | Lelystad '67 JO8-2 | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
10:00 | VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | ||
12:30 | DTS '35 Ede MO20-2 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 1 - 5 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | Hoevelaken JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 8 - 1 | |
18:00 | Zeewolde JO11-2 | VVOG Harderwijk JO10-1 | Afgelast |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
18:30 | Spakenburg JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | ||
18:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Swift '64 JO11-1 | 8 - 1 | |
19:30 | Lelystad '67 MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 1 - 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | Jonge Kracht 1 | VVOG Harderwijk 1 | 0 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:00 | Voorwaarts T 4 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 6 - 1 | |
09:30 | WSV 5 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 3 - 3 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
15:00 | VVOG Harderwijk 1 | Longa '30 | 4 - 0 | |
11:45 | VVOG Harderwijk 2 | SDV Barneveld 2 | 2 - 0 | |
12:45 | Unicum 2 | VVOG Harderwijk 3 | 6 - 1 | |
14:30 | Zwart Wit '63 3 | VVOG Harderwijk 4 | 0 - 1 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 5 | Unicum 4 | 5 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 6 | Veensche Boys 6 | 1 - 1 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 7 | Elspeet 4 | 3 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk G1 | vv Ede/Victoria G1 | 2 - 5 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO19-1 | WSV JO19-1 | 1 - 1 | |
17:00 | Unicum JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 1 - 1 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-3 | Unicum JO19-1 | ||
10:45 | DVS'33 Ermelo JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 3 - 5 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-3 | Hulshorst JO17-1JM | 3 - 4 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Sparta Nijkerk JO15-1 | 1 - 1 | |
14:00 | Columbia JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 1 - 0 | |
12:15 | ESC JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 3 - 0 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | Hoevelaken JO15-2 | 3 - 3 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | FC Assen JO14-1 | 2 - 0 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-2 | asv Dronten JO14-2 | 0 - 1 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | Stroe JO14-1JM | 1 - 2 | |
10:15 | Zwart Wit '63 JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 1 - 0 | |
10:15 | VVOG Harderwijk JO13-1 | Stadskanaal JO13-1 | 8 - 0 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO13-2 | Bennekom JO13-2 | 0 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-3 | EFC '58 JO13-1 | 10 - 4 |