Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
09:30 | Unicum JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 4 - 2 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Nunspeet JO10-2 | ||
10:30 | DVS'33 Ermelo JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
09:00 | Spakenburg JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
11:00 | asv Dronten JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-2 | 1 - 8 | |
10:00 | Hooglanderveen JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | DVS Ermelo JO9-3 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO8-3 | DVS'33 Ermelo JO8-2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | Hierden 2 | VVOG Harderwijk 2 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:00 | Urk JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | ||
09:00 | Waterwijk asc JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:15 | Toernooi IJsselmeervogels | VVOG Harderwijk JO10-1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
19:00 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | KNVB MO12 talents | ||
19:00 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | KNVB MO12 talents |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:30 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | FC Ulu Spor 2 | 1 - 4 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:00 | Buitenpost | VVOG Harderwijk 1 | 2 - 1 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 4 | Zeewolde 5 | 1 - 3 | |
12:30 | VVOG Harderwijk 8 | Nunspeet 6 | 1 - 5 | |
12:00 | VVOG Harderwijk G1 | De Esch G1 | 4 - 8 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-2 | Go Ahead Kampen JO19-2 | 6 - 2 | |
13:15 | FC Horst JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 4 - 0 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | SDC Putten JO17-1 | 4 - 2 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Unicum JO17-3 | 3 - 4 | |
10:00 | 't Harde JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 5 - 4 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | DVS'33 Ermelo JO15-2 | 2 - 2 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | Go Ahead Kampen JO15-3 | 1 - 7 | |
10:30 | ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 5 - 2 | |
10:45 | Epe JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 5 - 1 | |
10:30 | Rood-Wit '58 JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 5 - 4 | |
09:30 | SDC Putten JO13-3JM | VVOG Harderwijk JO13-3 | 2 - 4 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | SV Vaassen JO13-1JM | 4 - 4 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | Hierden JO13-2 | 4 - 2 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO13-6 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 3 - 4 | |
11:15 | Sportclub Deventer JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 4 - 1 | |
11:30 | asv Dronten JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 1 - 3 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Hulshorst JO12-1 | 4 - 6 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-4 | EFC '58 JO12-2 | 2 - 5 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | asv Dronten JO12-5 | 8 - 0 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | VVOP JO11-1 | 8 - 3 | |
11:00 | Urk JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 3 - 2 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Unicum JO11-5 | 4 - 1 | |
09:00 | DVS'33 Ermelo JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 7 - 0 | |
09:45 | Unicum JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 6 - 2 | |
10:00 | EFC '58 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 4 - 6 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | Lelystad '67 JO11-4 | 6 - 5 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-1 | asv Dronten JO10-1 | ||
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-2 | Batavia '90 JO10-1 | ||
11:00 | Zwart Wit '63 JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
10:30 | FC Horst JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | ||
09:00 | DVS'33 Ermelo JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-5JM |