Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Berkum JO15-1 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | Groen Wit JO15-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | DVS Ermelo JO15-3 | Afgelast | |
10:00 | DVS'33 Ermelo JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 4 - 0 | |
09:45 | Roda'46 JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | Roda'46 JO14-5 | Afgelast | |
10:00 | DOVO JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO13-2 | AFC Quick 1890 JO13-1 | Afgelast | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Zwart Wit '63 JO12-1 | Afgelast | |
09:00 | SDC Putten JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Afgelast | |
08:45 | Zwart Wit '63 JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-4 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDV Barneveld JO11-1 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | DVS'33 Ermelo JO11-2 | Afgelast | |
08:45 | Zwart Wit '63 JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-3 | Afgelast | |
10:00 | Stroe JO11-2JM | VVOG Harderwijk JO11-4 | Afgelast | |
09:00 | Elspeet JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 3 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | SDV Barneveld JO11-5 | Afgelast | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-1 | VVOP JO10-1 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | DVS'33 Ermelo JO10-2 | Afgelast | |
08:30 | asv Dronten JO10-3JM | VVOG Harderwijk JO10-3 | Afgelast | |
10:45 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | Unicum JO10-4 | Afgelast | |
08:30 | Veensche Boys JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-6 | asv Dronten JO10-4 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | Batavia '90 JO10-3JM | Afgelast | |
09:00 | FC Horst MO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-8 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | Urk JO9-2 | Afgelast | |
08:45 | Zwart Wit '63 JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Afgelast | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | Go Ahead K. JO9-2JM | Afgelast | |
08:45 | Lelystad '67 JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Afgelast | |
11:15 | asv Dronten JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | Afgelast | |
08:30 | Swift '64 JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | Afgelast | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | Zeewolde JO9-3 | Afgelast | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Zeewolde JO9-4 | Afgelast | |
11:15 | asv Dronten JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Afgelast | |
08:45 | Nunspeet JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-2 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | Sparta Nijkerk JO8-6 | Afgelast | |
09:00 | De Veluwse Boys JO8-1JM | VVOG Harderwijk JO8-5 | Afgelast | |
10:15 | FC Horst JO8-3 | VVOG Harderwijk JO8-6 | Afgelast |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | sv Huizen 1 | VVOG Harderwijk 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
20:00 | sv Schalkhaar JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | Afgelast |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk 1 | Jong Cambuur Leeuwarden | 1 - 1 | |
12:15 | Urk 2 | VVOG Harderwijk 2 | ||
15:15 | DVS'33 Ermelo JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 4 - 1 | |
10:45 | DVS'33 Ermelo JO17-3 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 5 - 1 | |
10:15 | Nunspeet JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | ||
09:00 | DVS'33 Ermelo JO15-4 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 4 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | csv Apeldoorn JO14-1 | 6 - 3 | |
11:15 | Soest JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | ||
11:15 | Soest JO14-4 | VVOG Harderwijk JO14-4JM |