Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-3 | Unicum JO19-1 | ||
10:45 | DVS'33 Ermelo JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 3 - 5 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-3 | Hulshorst JO17-1JM | 3 - 4 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Sparta Nijkerk JO15-1 | 1 - 1 | |
14:00 | Columbia JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 1 - 0 | |
12:15 | ESC JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 3 - 0 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | Hoevelaken JO15-2 | 3 - 3 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | FC Assen JO14-1 | 2 - 0 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO14-2 | asv Dronten JO14-2 | 0 - 1 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | Stroe JO14-1JM | 1 - 2 | |
10:15 | Zwart Wit '63 JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 1 - 0 | |
10:15 | VVOG Harderwijk JO13-1 | Stadskanaal JO13-1 | 8 - 0 | |
12:00 | VVOG Harderwijk JO13-2 | Bennekom JO13-2 | 0 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-3 | EFC '58 JO13-1 | 10 - 4 | |
10:15 | Robur et Velocitas JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 1 - 2 | |
08:30 | asv Dronten JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 8 - 4 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | Sparta Nijkerk JO13-7 | 1 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | Columbia JO12-1 | 7 - 1 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Zwart Wit '63 JO12-1 | 2 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-3 | Lelystad '67 JO12-2 | Afgelast | |
08:30 | VVOP JO12-4 | VVOG Harderwijk JO12-4 | 2 - 1 | |
08:30 | Unicum JO12-5 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 3 - 6 | |
09:45 | Hoevelaken JO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-1 | 3 - 1 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | Hierden JO11-1 | 2 - 4 | |
08:30 | asv Dronten JO11-3 | VVOG Harderwijk JO11-3 | 1 - 5 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-4 | Hierden JO11-2 | 4 - 3 | |
09:00 | DVS'33 Ermelo JO11-3 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 7 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | Zeewolde JO11-4 | 4 - 11 | |
10:30 | Zeewolde JO11-8JM | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 2 - 7 | |
09:30 | DVS'33 Ermelo JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | ||
09:00 | Hierden JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-3 | FC Horst JO10-2 | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | DVS'33 Ermelo JO10-2 | ||
09:45 | Sparta Nijkerk JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-6 | asv Dronten JO10-6 | ||
09:00 | Epe JO10-3JM | VVOG Harderwijk JO10-7 | ||
10:30 | Hierden JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 | ||
10:30 | Lelystad '67 JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-2 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | Nunspeet JO9-3 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | Sparta Nijkerk JO9-5 | ||
09:00 | DVS'33 Ermelo JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-7JM | ||
08:30 | Sparta Nijkerk JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-8 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | DVS'33 Ermelo JO9-4 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | Zeewolde JO9-7 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO8-1 | Hoevelaken JO8-1 | ||
08:30 | VVOG Harderwijk JO8-2 | Rood-Wit '58 JO8-1 |