Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht
neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Kleedkamer indeling
Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.
Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.
Zondag |
28-04-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
---|---|---|---|---|---|---|
SV CCW '16 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 11:00 | Comp | |||
Zaterdag |
04-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | Pelikaan S | 15:00 | 1 | R.L.W. (Roy) Janssen | Comp | |
VVOG Harderwijk 7 | EFC '58 4 | 12:30 | 6 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO19-2 | Zeewolde JO19-2 | 14:30 | 4 | A. (Arjan) Kruidhof | Comp | |
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Sparta Nijkerk JO15-1 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | asv Dronten JO15-3 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Blauw Geel '55 JO14-2 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-2 | Nunspeet JO13-1 | 12:30 | 4 | W. (Wijnand) Reijerse | Comp | |
VVOG Harderwijk JO13-3 | Go Ahead Kampen JO13-2 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Tollebeek MO20-1 | 12:30 | 7 | P.A.J. (Patrick) Kloppenburg | Comp | |
Nunspeet 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:15 | Comp | |||
Rood-Wit '58 2 | VVOG Harderwijk 4 | 14:30 | Comp | |||
EFC '58 8 | VVOG Harderwijk 8 | 12:30 | Comp | |||
AGOVV G1 | VVOG Harderwijk G1 | 11:30 | Comp | |||
VVOP JO17-1JM | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 10:30 | Comp | |||
FC RDC JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 11:45 | Comp | |||
Batavia '90 JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 13:15 | Comp | |||
Batavia '90 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 10:00 | Comp | |||
ESC JO13-4 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 10:15 | Comp | |||
Rood-Wit '58 JO10-1 (half veld) | VVOG Harderwijk JO10-3 | 09:30 | Oefen | |||
Zondag |
05-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Columbia 3 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 10:30 | Comp | |||
SHE 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
Woensdag |
08-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO13-6JM | Batavia '90 JO13-3 | 18:45 | 2 | Comp | ||
Vrijdag |
10-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+1 | Nunspeet 35+3 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+5 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | Veensche Boys 35+2 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+3 | NSC Nijkerk 35+1 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 22:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Hierden 35+1 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Elspeet 35+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | Sparta Nijkerk 45+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | VSCO '61 VR30+1 | 20:00 | Comp | |||
Batavia '90 35+1 | VVOG Harderwijk 35+1 | 20:00 | Comp | |||
Unicum 35+2 | VVOG Harderwijk 35+1 | 19:30 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Batavia '90 35+6 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+2 | VVOG Harderwijk 35+3 | 20:30 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:30 | Comp | |||
Lelystad '67 35+3 | VVOG Harderwijk 35+4 | 22:30 | Comp | |||
Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:30 | Comp | |||
Prins Bernhard 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 20:00 | Comp | |||
Nunspeet 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 21:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
Hierden VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 20:30 | Comp | |||
Zaterdag |
11-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 3 | Unicum 2 | 14:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 | Zwart Wit '63 3 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk G1 | Wijhe '92 G2JM | 12:00 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | Nunspeet JO19-3 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-3 | 't Harde JO17-2 | 12:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-3JM | Lunteren JO15-2 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-4JM | SDV Barneveld JO15-4 | 10:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-1JM | DVS'33 Ermelo JO14-1 | 10:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Stroe JO14-1JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-1 | Unicum JO13-1 | 12:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-5JM | Zeewolde JO13-4 | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO12-1JM | SEH JO12-1 | 10:00 | 3 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO12-2JM | Veensche Boys JO12-1 | 08:30 | 4 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO12-4 | ESC JO12-4JM | 10:00 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-2 | Hierden JO11-1 | 08:30 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-5 | SDC Putten JO11-4 | 08:30 | 3 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO10-1 | Sparta Nijkerk JO10-1 | 10:30 | 5 B1 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-4JM | Unicum JO10-6 | 10:30 | 5 A2 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-5JM | Stroe JO10-2JM | 10:30 | 5 B2 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-7 | Sparta Nijkerk JO10-9 | 09:30 | 5 A1 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO9-4 | SDC Putten JO9-2 | 09:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-5JM | Hulshorst JO9-1JM | 09:30 | 5 B2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-7JM | DVS'33 Ermelo JO9-5 | 09:30 | 5 A2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-8 | Sparta Nijkerk JO9-4 | 08:30 | 5 A1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-3 | Hulshorst JO8-2JM | 08:30 | 5 A2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-5 | Stroe JO8-1 | 08:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
SDV Barneveld 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:15 | Comp | |||
Unicum 4 | VVOG Harderwijk 5 | 13:00 | Comp | |||
Veensche Boys 6 | VVOG Harderwijk 6 | 13:00 | Comp | |||
Elspeet 4 | VVOG Harderwijk 7 | 14:30 | Comp | |||
Nunspeet JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 14:45 | Comp | |||
Hierden JO17-1 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | 10:30 | Comp | |||
VVOP JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 12:15 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 11:15 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 11:15 | Comp | |||
Nunspeet JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 08:45 | Comp | |||
WVF JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 10:10 | Comp | |||
SV Zwolle JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 10:15 | Comp | |||
Unicum JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 09:45 | Comp | |||
Veensche Boys JO12-2 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 10:00 | Comp | |||
Veensche Boys, JO11-1JM | VVOG Harderwijk JO11-1 | 10:00 | Comp | |||
DVS'33 Ermelo JO11-4 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 08:45 | Comp | |||
Zeewolde JO11-7 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | 08:30 | Comp | |||
Nunspeet JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-2 | 08:45 | Comp | |||
Batavia '90 JO10-2 | VVOG Harderwijk JO10-3 | 09:20 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-6 | 08:30 | Comp | |||
ESC JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-8 | 08:30 | Comp | |||
ESC JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-3 | 08:30 | Comp | |||
Unicum JO9-6 | VVOG Harderwijk JO9-9 | 08:30 | Comp | |||
Hierden JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-10JM | 10:30 | Comp | |||
Hulshorst JO8-1 | VVOG Harderwijk JO8-1 | 09:00 | Comp | |||
FC Horst JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | 09:00 | Comp | |||
Hierden JO8-4 | VVOG Harderwijk JO8-6 | 09:00 | Comp | |||
Lelystad '67 MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 13:00 | Comp | |||
Zondag |
12-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Voorwaarts T 4 | 10:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | WSV 5 | 12:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Terwolde 3 | 12:30 | 1 | Comp | ||
Heino | VVOG Harderwijk 1 | 14:00 | Comp | |||
Zaterdag |
18-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 1 | Buitenpost | 18:00 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 2 | Go Ahead Kampen 2 | 11:45 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 5 | Batavia '90 5 | 14:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 6 | Hoevelaken 7 | 12:30 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | Prins Bernhard 4 | 14:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 8 | Prins Bernhard 3 | 12:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-1 | SC Bemmel JO19-1 | 14:30 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO19-3 | Zeewolde JO19-2 | 14:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-1JM | Go Ahead Kampen JO17-1 | 11:45 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-2 | Nunspeet JO17-2 | 12:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-2JM | csv Apeldoorn JO15-2 | 10:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-3JM | Hulshorst JO14-1JM | 08:30 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-4JM | Lunteren JO14-1 | 10:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-2 | ZAC JO13-1JM | 10:00 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO12-3 | DVS'33 Ermelo JO12-3 | 10:00 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO12-5JM | SDC Putten JO12-1 | 08:30 | 3 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-1 | Sparta Nijkerk JO11-1 | 08:30 | 4 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-3 | Zwart Wit '63 JO11-1 | 08:30 | 3 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-4 | FC Horst JO11-2 | 08:30 | 4 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-7JM | SDC Putten JO11-5 | 10:00 | 3 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO10-2 | ESC JO10-1 | 10:30 | 5 A2 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-3 | Reaal Dronten JO10-1JM | 11:30 | 5 B2 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-6 | EFC '58 JO10-1JM | 10:45 | 5 A1 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO10-8 | Zwart Wit '63 JO10-2 | 08:30 | 5 A1 | Zelf regelen | Comp | |
VVOG Harderwijk JO9-1 | DVS'33 Ermelo JO9-1 | 09:30 | 5 A2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-3 | BAS JO9-1 | 10:30 | 5 B2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | 10:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-9 | Hierden JO9-4 | 09:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO9-10JM | Zeewolde JO9-5JM | 09:45 | 5 A1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-1 | asv Dronten JO8-2 | 08:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-2 | Sparta Nijkerk JO8-2 | 11:30 | 5 B1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-4JM | DVS'33 Ermelo JO8-2 | 08:30 | 5 A2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO8-6 | OWIOS JO8-4 | 09:30 | 5 B2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk MO20-1 | Nunspeet MO20-1 | 14:30 | 1 | Comp | ||
Nunspeet 3 | VVOG Harderwijk 3 | 12:00 | Comp | |||
Zeewolde 5 | VVOG Harderwijk 4 | 14:30 | Comp | |||
V.V. Barneveld G1JM | VVOG Harderwijk G1 | 10:45 | Comp | |||
FC Horst JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 13:15 | Comp | |||
Hoevelaken JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-3 | 11:15 | Comp | |||
asv Dronten JO15-3 | VVOG Harderwijk JO15-3JM | 12:30 | Comp | |||
Lunteren JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | 12:00 | Comp | |||
Bennekom JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | 11:00 | Comp | |||
Blauw Geel '55 JO14-4 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 08:30 | Comp | |||
WSV JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-1 | 10:15 | Comp | |||
VVOG Harderwijk JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | 08:30 | 7 | Comp | ||
FC Horst JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | 10:30 | Comp | |||
Wissel JO13-1JM | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 09:00 | Comp | |||
Robur et Velocitas JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | 11:45 | Comp | |||
Zwart Wit '63 JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | 08:45 | Comp | |||
Zwart Wit '63 JO12-3 | VVOG Harderwijk JO12-4 | 08:45 | Comp | |||
Zeewolde JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-2 | 11:00 | Comp | |||
Veensche Boys MO11-1 | VVOG Harderwijk JO11-5 | 10:30 | Comp | |||
DSV '61 JO11-3 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 10:00 | Comp | |||
DVS'33 Ermelo JO10-1 | VVOG Harderwijk JO10-1 | 09:45 | Comp | |||
Unicum JO10-4 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | 11:15 | Comp | |||
VVOP, JO10-5JM | VVOG Harderwijk JO10-5JM | 10:00 | Comp | |||
SDC Putten JO10-3 | VVOG Harderwijk JO10-7 | 09:30 | Comp | |||
Zeewolde JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-2 | 11:00 | Comp | |||
DVS'33 Ermelo JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-4 | 09:45 | Comp | |||
Zwart Wit '63 JO9-2 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | 11:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk JO9-6JM | VVOG Harderwijk JO9-7JM | 10:30 | 5 B1 | Comp | ||
Hoevelaken JO9-1JM | VVOG Harderwijk JO9-8 | 09:45 | Comp | |||
ESC JO8-2 | VVOG Harderwijk JO8-3 | 08:30 | Comp | |||
Batavia '90 JO8-5 | VVOG Harderwijk JO8-5 | 08:30 | Comp | |||
Maandag |
20-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
SV Vaassen 3 | VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
WWNA 4 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 11:30 | Comp | |||
Dinsdag |
21-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 8 | EFC '58 8 | 20:00 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Robur et Velocitas JO15-1 | 19:00 | 1 | Comp | ||
Lelystad '67 JO11-2 | VVOG Harderwijk JO11-3 | 18:30 | Comp | |||
VVOP JO10-1 (half veld) | VVOG Harderwijk JO10-1 | 18:30 | Oefen | |||
Woensdag |
22-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Nunspeet JO9-1 | VVOG Harderwijk JO9-1 | 18:00 | Comp | |||
Vrijdag |
24-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 35+2 | Hierden 35+2 | 21:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+2 | Batavia '90 35+6 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Batavia '90 35+3 | 21:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+4 | Lelystad '67 35+3 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Nunspeet 35+4 | 20:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk 35+5 | Prins Bernhard 35+1 | 19:30 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Vierhouten '82 VR30+1 | 20:00 | Comp | |||
VVOG Harderwijk VR30+1 | Hierden VR30+1 | 19:30 | Comp | |||
Batavia '90 35+5 | VVOG Harderwijk 35+2 | 20:00 | Comp | |||
Zeewolde 35+1 | VVOG Harderwijk 35+2 | 21:00 | Comp | |||
Hierden 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 21:30 | Comp | |||
Zwart Wit '63 35+1 | VVOG Harderwijk 35+4 | 20:30 | Comp | |||
Hierden 35+3 | VVOG Harderwijk 35+5 | 21:30 | Comp | |||
Elspeet 35+1 | VVOG Harderwijk 35+5 | 20:00 | Comp | |||
VSCO '61 VR30+1 | VVOG Harderwijk VR30+1 | 20:30 | Comp | |||
Zaterdag |
25-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 3 | SDC Putten 4 | 14:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 6 | VVOP 8 | 12:00 | 4 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 7 | Stroe 5 | 14:30 | 6 | Afgeschermd | Comp | |
VVOG Harderwijk 8 | DVS'33 Ermelo 6 | 12:00 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO17-1JM | Swift '64 JO17-1 | 11:45 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-3JM | Koninklijke UD JO14-1 | 12:00 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-4JM | Nunspeet JO13-2JM | 09:45 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-5JM | VSCO '61 JO13-2JM | 09:45 | 3 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO13-6JM | Zeewolde JO13-5 | 09:45 | 7 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-2 | SDC Putten JO11-2 | 09:45 | 4 A | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO11-6JM | Elspeet JO11-1 | 09:45 | 4 B | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Longa '30 | VVOG Harderwijk 1 | 18:00 | Comp | |||
WVF 2 | VVOG Harderwijk 2 | 12:00 | Comp | |||
Unicum 3 | VVOG Harderwijk 5 | 15:00 | Comp | |||
Wijhe '92 G2JM | VVOG Harderwijk G1 | 09:45 | Comp | |||
Unicum JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 15:00 | Comp | |||
FC Horst JO19-2 | VVOG Harderwijk JO19-3 | 13:15 | Comp | |||
Zwart Wit '63 JO15-1 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | 10:15 | Comp | |||
DTS '35 Ede JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 08:30 | Comp | |||
SDV Barneveld JO14-3 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 09:00 | Comp | |||
DSV '61 JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-2 | 09:00 | Comp | |||
Sparta Nijkerk JO13-5 | VVOG Harderwijk JO13-3 | 08:30 | Comp | |||
Zeewolde JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-6JM | 11:00 | Comp | |||
Toernooi Zwart Wit Harderwijk | VVOG Harderwijk JO8-1 | 09:00 | Oefen | |||
asv Dronten MO20-1 | VVOG Harderwijk MO20-1 | 14:30 | Comp | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO12-3 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO11-1 | toernooi AGOVV | AGOVV, Apeldoorn | ||||
VVOG JO11-3 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO10-1 | toernooi AGOVV | AGOVV, Apeldoorn | ||||
VVOG JO10-2 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO9-1 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | VDZ, Arnhem | ||||
VVOG JO9-2 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO9-3 | VV Emst jeugdvoetbaltoernooi | vv Emst, Emst | ||||
VVOG JO9-4 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO8-1 | Toernooi Zwart Wit Harderwijk | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
Zondag |
26-05-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
Voorwaarts T 5 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | 15:00 | Comp | |||
Terwolde 3 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | 10:00 | Comp | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO9-1 | VDZ Burgers Zoo Int Toernooi | n.n.b., | ||||
Zaterdag |
01-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO14-1JM | FC Twente/Heracles Academie JO14-1 | 10:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk JO14-2 | Hoevelaken JO14-1 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
De Veluwse Boys 3 | VVOG Harderwijk 7 | 15:00 | Comp | |||
SDC Putten 9 | VVOG Harderwijk 8 | 14:30 | Comp | |||
Unicum JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 15:00 | Comp | |||
Batavia '90 JO17-2 | VVOG Harderwijk JO17-2 | Afgelast | ||||
U13 toernooi RKVV | VVOG Harderwijk JO13-1 | 09:00 | Oefen | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO14-3JM | 11Teamsports Jeugdtoernooi | Zwart-Wit '63, Harderwijk | ||||
VVOG JO13-1 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal, | ||||
VVOG JO11-2 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk, Urk | ||||
VVOG JO10-2 | Dayseaday toernooi SV Urk | s.v. Urk, Urk | ||||
VVOG JO9-2 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
VVOG JO9-3 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
Zondag |
02-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Columbia 3 | 12:30 | 2 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 3 (Zondag) | SV Vaassen 3 | 12:30 | 1 | Comp | ||
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Emst 4 | 12:30 | 1 | Comp | ||
U13 toernooi RKVV | VVOG Harderwijk JO13-1 | 09:00 | Oefen | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO13-1 | U13 toernooi RKVV | RKVV Roosendaal, | ||||
Vrijdag |
07-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 45+1 | OWIOS 45+1 | 21:00 | Comp | |||
Nunspeet 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 21:30 | Comp | |||
't Harde 45+1 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:30 | Comp | |||
Nunspeet 45+2 | VVOG Harderwijk 45+1 | 20:00 | Comp | |||
Zaterdag |
08-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO15-3JM | Swift '64 JO15-2 | 12:00 | 6 | Comp | ||
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
't Harde G2 | VVOG Harderwijk G1 | 11:30 | Comp | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO17-2 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst, Hulshorst | ||||
VVOG JO15-2JM | 14e Isaac de Groot Jeugdvoetbaltoernooi 2024 | CSV '28, Zwolle | ||||
VVOG JO13-2 | toernooi vv Zeewolde | v.v. Zeewolde, Zeewolde | ||||
VVOG JO13-3 | Snacky Wok Jeugdtoernooi vv Hulshorst | v.v. Hulshorst, Hulshorst | ||||
VVOG JO9-2 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-3 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-4 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-5JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-6JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO9-7JM | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
VVOG JO8-2 | Roda'46 YoungStars 2024 | Roda '46, Leusden | ||||
Zondag |
09-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | WWNA 4 | 12:30 | 4 | Comp | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO12-1JM | Nederlands Kampioenschap JO12 (VTT) | SKV/Wageningen, Wageningen | ||||
Zaterdag |
15-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO14-3JM | SV Epe Remkes voetbaltoernooi | sv Epe, Epe | ||||
VVOG JO12-1JM | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO12-2JM | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO11-4 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO10-1 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO9-1 | Marco van Ginkel Jeugdtoernooi | Valleivogels, Scherpenzeel | ||||
VVOG JO9-2 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO9-4 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO8-1 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
VVOG JO8-2 | Jumbo Binnendijk Toernooi | v.v. Nunspeet, Nunspeet | ||||
Zaterdag |
22-06-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk Dolfijntjes | VVOG Dolfijntjes | 10:00 | 1 | Training | ||
FC Emmen JO19-1 | VVOG Harderwijk JO19-1 | 10:30 | Oefen | |||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO11-1 | Nederlands Kampioenschap JO11 (VTT) | Blauw Wit '34, Leeuwarden | ||||
Zaterdag |
10-08-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk O23 | Hulshorst 1 | 14:30 | 1 | Oefen | ||
Zaterdag |
17-08-2024 |
|||||
Thuis | Gasten | Tijd | Veld | Scheidsrechter | Type | |
VVOG Harderwijk JO15-1JM | Roda '46 JO15-1 | 10:30 | 4 | Oefen | ||
Zaterdag |
24-08-2024 |
|||||
Team | Toernooi | Organisatie | ||||
VVOG JO12-1JM, JO12-2JM, JO12-3, JO12-4, JO12-5JM, JO11-1, JO11-2, JO11-3, JO11-4, JO11-5, JO11-6JM, JO11-7JM, JO10-1, JO10-2, JO10-3, JO10-4JM, JO10-5JM, JO10-6, JO10-7, JO10-8, JO9-1, JO9-2, JO9-3, JO9-4, JO9-5JM, JO9-6JM, JO9-7JM, JO9-8, JO9-9, JO9-10JM | Allinq jeugdtoernooi | VVOG, Harderwijk |