Het programmaoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.

Kleedkamer indeling

Leiders kunnen zich voor de wedstrijd melden bij het wedstrijdsecretariaat voor de kleedkamerindeling.

Je ziet nu het programma van alle VVOG teams. Wil je het programma van 1 specifiek team, kies dan uit de lijst het juiste team.

Woensdag

27-09-2017

         
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Unicum 7VVOG 620:00   Comp  

Zaterdag

30-09-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ASWH14:301 S. (Sander) de Brito Roque Comp  
VVOG 6Lelystad '67 512:306   Comp  
VVOG 7Zwart Wit '63 614:307   Comp  
VVOG JO19-1Genemuiden SC JO19-114:303 L.G. (Lars) Driessen Comp
VVOG JO19-2ESC JO19-112:304 J.C. (Jelmer) Noordman Comp  
VVOG JO19-4Zeewolde JO19-314:302   Comp  
VVOG JO17-3Reaal Dronten JO17-110:303   Comp  
VVOG JO17-4Veluwse Boys JO17-112:307   Comp  
VVOG JO15-3Elspeet JO15-110:302   Comp
VVOG JO15-4SDV Barneveld JO15-408:306   Comp  
VVOG JO15-5VSCO '61 JO15-308:303   Comp  
VVOG JO13-1csv Apeldoorn JO13-110:454 B. (Bennie) Bastiaan Comp  
VVOG JO13-2Hierden JO13-108:301 Marouane Boutachkourt Comp  
VVOG JO13-4Zwart Wit '63 JO13-308:302   Comp  
VVOG JO11-2Batavia '90 JO11-108:304A   Comp  
VVOG JO11-4DVS'33 Ermelo JO11-509:304A   Comp  
VVOG JO11-6Zeewolde JO11-808:304B   Comp  
VVOG JO9-1Zwart Wit '63 JO9-109:305A   Comp  
VVOG JO9-4Unicum JO9-308:305A   Comp  
VVOG JO8-2EFC '58 JO8-109:305B   Comp  
VVOG JO8-3Sparta Nijkerk JO8-508:305B   Comp  
VVOG VR1Sparta Nijkerk VR114:304   Comp  
VVOG MO15-1Fortissimo MO15-112:303   Comp  
VVOG G2AZC G209:305C   Comp  
SDC Putten 2VVOG 211:30   Comp  
BAS 2VVOG 312:00   Comp  
Zeewolde 4VVOG 415:00   Comp  
asv Dronten 6VVOG 512:30   Comp  
Hoevelaken JO19-3VVOG JO19-313:00   Comp  
CSV '28 JO15-1VVOG JO15-112:15   Comp  
Fortissimo JO15-1VVOG JO15-210:15   Comp  
Horst FC JO15-4VVOG JO15-610:30   Comp  
BAS JO13-1VVOG JO13-310:30   Comp  
Hierden JO13-3VVOG JO13-510:30   Comp  
Hulshorst JO13-2VVOG JO13-611:30   Oefen  
Nunspeet JO13-5VVOG JO13-808:45   Comp  
asv Dronten JO11-1VVOG JO11-109:45   Comp  
Elspeet JO11-1VVOG JO11-309:15   Comp  
Unicum JO11-3GVVOG JO11-509:30   Comp  
Groen Wit'62 JO9-1VVOG JO9-209:45   Comp  
Batavia '90 JO9-1VVOG JO9-310:00   Comp  
VVOP JO9-4VVOG JO9-509:30   Comp  
Unicum JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
Victoria Boys MO17-1VVOG MO17-113:00   Comp  
Zeewolde G1VVOG G113:00   Comp  

Zondag

01-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Brummen 3VVOG 2 (Zondag)12:00   Comp  
TKA 5VVOG 3 (Zondag)09:30   Comp  

Zaterdag

07-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Excelsior'31 211:451   Comp  
VVOG 3SDV Barneveld 714:303   Comp  
VVOG 4Horst FC 314:307   Comp  
VVOG 6DVS'33 Ermelo 1112:302   Comp  
VVOG JO19-1Meern De JO19-114:301   Comp
VVOG JO19-2Albatross JO19-112:306   Comp  
VVOG JO17-1Unicum JO17-112:304   Comp  
VVOG JO17-2ESC JO17-110:30   Comp  
VVOG JO15-4Zwart Wit '63 JO15-408:30   Comp  
VVOG JO15-6DVS'33 Ermelo JO15-510:30   Comp  
VVOG JO13-3Horst FC JO13-210:30   Comp  
VVOG JO13-5SDC Putten JO13-310:30   Comp  
VVOG JO13-6DVS'33 Ermelo JO13-508:30   Comp  
VVOG JO13-8Lelystad '67 JO13-708:30   Comp  
VVOG JO11-1Nunspeet JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-3Zeewolde JO11-509:30   Comp  
VVOG JO11-5Hierden JO11-408:30   Comp  
VVOG JO9-1Lelystad '67 JO9-109:30   Comp  
VVOG JO9-2Veensche Boys JO9-108:30   Comp  
VVOG JO9-5Elspeet JO9-109:30   Comp  
VVOG JO8-1CSV '28 JO8-308:30   Comp  
VVOG VR1Harde 't VR114:304   Comp  
VVOG MO15-1Sparta Nijkerk MO15-212:303   Comp  
VVOG G1Batavia '90 G109:30   Comp  
ACVVVOG 114:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 8VVOG 512:30   Comp  
Hoevelaken 8VVOG 715:00   Comp  
NSC Nijkerk JO19-1VVOG JO19-312:00   Comp  
SKV JO19-5VVOG JO19-415:00   Comp  
Lelystad '67 JO17-3VVOG JO17-311:15   Comp  
Hatto Heim JO15-1GVVOG JO15-113:30   Comp  
Bennekom JO15-2VVOG JO15-212:30   Comp  
Reaal Dronten JO15-2VVOG JO15-309:30   Comp
Horst FC JO15-5VVOG JO15-511:00   Comp  
Genemuiden SC JO13-1VVOG JO13-109:30   Comp  
Horst FC JO13-3VVOG JO13-409:00   Comp  
Veensche Boys JO13-2GVVOG JO13-709:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO11-2VVOG JO11-209:00   Comp  
Lelystad '67 JO11-7VVOG JO11-408:45   Comp  
KCVO JO9-2VVOG JO9-309:45   Comp  
ESC JO9-2VVOG JO9-408:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO8-3VVOG JO8-211:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO8-2VVOG JO8-309:00   Comp  
Lelystad '67 MO19-1VVOG MO19-112:00   Comp  
Beuningse Boys MO17-1VVOG MO17-111:00   Comp  

Zondag

08-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Vaassen 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Barneveld 311:00   Comp  

Dinsdag

10-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenSDV Barneveld Beloften20:00   Comp  

Zaterdag

14-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ONS Sneek14:30   Comp  
VVOG 5SDC Putten 1012:30   Comp  
VVOG 7Horst FC 514:30   Comp  
VVOG JO19-3Stroe JO19-112:30   Comp  
VVOG JO19-4SDC Putten JO19-314:30   Comp  
VVOG JO17-3asv Dronten JO17-310:30   Comp  
VVOG JO15-1Zeewolde JO15-1G10:45   Comp  
VVOG JO15-2Hierden JO15-108:30   Comp  
VVOG JO15-3Unicum JO15-210:30   Comp
VVOG JO15-5Unicum JO15-508:30   Comp  
VVOG JO13-1FC Winterswijk JO13-1G10:45   Comp  
VVOG JO13-2SDC Putten JO13-108:30   Comp  
VVOG JO13-4DVS'33 Ermelo JO13-308:30   Comp  
VVOG JO13-7Fortissimo JO13-510:30   Comp  
VVOG JO11-2Unicum JO11-208:30   Comp  
VVOG JO11-4Horst FC JO11-309:30   Comp  
VVOG JO9-3Hierden JO9-109:30   Comp  
VVOG JO9-4SEH JO9-209:30   Comp  
VVOG JO8-2Sparta Nijkerk JO8-509:30   Comp  
VVOG JO8-3Zwart Wit '63 JO8-308:30   Comp  
VVOG MO19-1SVI MO19-112:30   Comp  
VVOG MO17-1SDC Putten MO17-110:30   Comp  
VVOG G2HTC G109:30   Comp  
AZSV 2VVOG 214:30   Comp  
Horst FC 2VVOG 312:30   Comp  
SDC Putten 5VVOG 412:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 13VVOG 612:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
SDC Putten JO17-1VVOG JO17-110:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO17-1VVOG JO17-212:15   Comp  
Batavia '90 JO15-3VVOG JO15-411:00   Comp  
VVOP JO15-5VVOG JO15-611:30   Comp  
Veensche Boys JO13-1GVVOG JO13-310:30   Comp  
DVS'33 Ermelo JO13-4VVOG JO13-509:00   Comp  
Nunspeet JO13-5VVOG JO13-608:45   Comp  
DVS'33 Ermelo JO13-5VVOG JO13-810:45   Comp  
Urk JO11-1VVOG JO11-109:30   Comp  
Lelystad '67 JO11-5VVOG JO11-308:45   Comp  
asv Dronten JO11-5VVOG JO11-508:30   Comp  
SDC Putten JO11-8VVOG JO11-611:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO9-2VVOG JO9-208:30   Comp  
Rood-Wit '58 JO9-2GVVOG JO9-509:30   Comp  
Dos Kampen JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
DSV '61 VR1VVOG VR114:30   Comp  
Rood-Wit '58 MO15-1VVOG MO15-109:30   Comp  
ZVV '56 G1VVOG G112:00   Comp  

Zondag

15-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Epe 3VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  
KCVO 5VVOG 3 (Zondag)09:30   Comp  

Zaterdag

21-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Berkum 211:45   Comp  
VVOG 3Terschuurse Boys 2Afgelast    
VVOG 6Elspeet 512:305 Leider/ouders Elftal Beker  
DOVOVVOG 114:30   Comp  
Horst FC 6VVOG 7Afgelast    
DVS'33 Ermelo JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Nunspeet JO8-3VVOG JO8-209:30   Comp  
Horst FC JO8-3MVVOG JO8-309:00   Comp  
Lelystad '67 VR1VVOG VR114:30   Comp  
Colmschate G2VVOG G210:30   Comp  

Zaterdag

28-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 4Sparta Nijkerk 614:30   Comp  
VVOG 6SDC Putten 1212:30   Comp  
VVOG JO19-1asv Dronten JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-2Groen Wit'62 JO19-112:30   Comp  
VVOG JO17-1FC Zutphen JO17-112:30   Comp  
VVOG JO17-2VVOP JO17-110:30   Comp  
VVOG JO17-4Nunspeet JO17-312:30   Comp  
VVOG JO15-4VVOP JO15-308:30   Comp  
VVOG JO13-2Zeewolde JO13-208:30   Comp  
VVOG JO13-3Lelystad '67 JO13-310:30   Comp  
VVOG JO13-6Lelystad '67 JO13-708:30   Comp  
VVOG JO11-1Lelystad '67 JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-3DVS'33 Ermelo JO11-309:30   Comp  
VVOG JO11-6Lelystad '67 JO11-908:30   Comp  
VVOG JO9-1DVS'33 Ermelo JO9-109:30   Comp  
VVOG JO8-1asv Dronten JO8-309:30   Comp  
VVOG JO8-2Horst FC JO8-109:30   Comp  
VVOG VR1VSCO '61 VR114:30   Comp  
VVOG MO19-1Victoria Boys MO19-112:30   Comp  
VVOG MO15-1SDC Putten MO15-212:30   Comp  
VVOG G1KHC G109:30   Comp  
VVOG G2AZC G309:30   Comp  
Quick BoysVVOG 115:00   Comp  
Sparta Nijkerk 2VVOG 212:15   Comp  
DSV '61 2VVOG 312:15   Comp  
Hoevelaken 6VVOG 515:00   Comp  
DVS'33 Ermelo 12VVOG 714:30   Comp  
SDS '55 JO19-1VVOG JO19-312:00   Comp  
Blauw Geel'55 JO19-2VVOG JO19-412:30   Comp  
Batavia '90 JO17-1VVOG JO17-313:00   Comp  
Sparta Nijkerk JO15-1VVOG JO15-110:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO15-1VVOG JO15-212:15   Comp  
Zeewolde JO15-4VVOG JO15-311:15   Comp  
ESC JO15-4VVOG JO15-510:00   Comp  
Sparta E. JO13-1VVOG JO13-110:00   Comp  
Zeewolde JO13-4VVOG JO13-509:45   Comp  
Stroe JO13-2VVOG JO13-710:30   Comp  
VVOP JO13-3VVOG JO13-810:00   Comp  
Zwart Wit '63 JO11-2VVOG JO11-211:00   Comp  
Hierden JO11-3VVOG JO11-410:30   Comp  
BAS JO11-2GVVOG JO11-509:00   Comp  
VVOP JO9-1VVOG JO9-208:30   Comp  
DSV '61 JO9-1GVVOG JO9-309:00   Comp  
DSV '61 JO9-3GVVOG JO9-510:30   Comp  
Hierden JO8-2VVOG JO8-310:30   Comp  
DIO '30 MO17-1VVOG MO17-112:45   Comp  

Zondag

29-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
WSV 4VVOG 2 (Zondag)11:30   Comp  
Apeldoornse Boys 4VVOG 3 (Zondag)09:30   Comp  

Dinsdag

31-10-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Hoogland BeloftenVVOG Beloften20:00   Comp  

Zaterdag

04-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Spakenburg14:30   Comp  
VVOG 2Bennekom 211:45   Comp  
VVOG 3DVS'33 Ermelo 714:30   Comp  
VVOG 5Veluwse Boys 212:30   Comp  
VVOG 7Sparta Nijkerk 1114:30   Comp  
VVOG JO19-3Terschuurse Boys JO19-112:30   Comp  
VVOG JO19-4Advendo '57 JO19-214:30   Comp  
VVOG JO17-3Swift '64 JO17-110:30   Comp  
VVOG JO15-1Epe JO15-110:45   Comp  
VVOG JO15-2DVS'33 Ermelo JO15-208:30   Comp  
VVOG JO15-5Swift '64 JO15-208:30   Comp  
VVOG JO13-1Achilles '12 JO13-1G10:45   Comp  
VVOG JO13-4Rood-Wit '58 JO13-108:30   Comp  
VVOG JO13-5Zwart Wit '63 JO13-4G10:30   Comp  
VVOG JO13-7SDC Putten JO13-410:30   Comp  
VVOG JO13-8VVOG JO13-6G08:30   Comp  
VVOG JO11-2Rood-Wit '58 JO11-108:30   Comp  
VVOG JO11-5Zeewolde JO11-608:30   Comp  
VVOG JO9-2Unicum JO9-208:30   Comp  
VVOG JO9-3Zwart Wit '63 JO9-209:30   Comp  
VVOG JO9-5Zeewolde JO9-309:30   Comp  
VVOG JO8-3VVOG JO8-2G08:30   Comp  
VVOG MO17-1Albatross MO17-110:30   Comp  
Sparta Nijkerk 7VVOG 412:30   Comp  
Houten JO19-1VVOG JO19-114:30   Comp
EFC '58 JO19-1VVOG JO19-211:30   Comp  
ZAC JO17-1VVOG JO17-112:35   Comp  
Nunspeet JO17-1VVOG JO17-212:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO17-4VVOG JO17-410:45   Comp  
EFC '58 JO15-2VVOG JO15-410:00   Comp  
Rood-Wit '58 JO15-2GVVOG JO15-612:30   Comp  
Stroe JO13-1VVOG JO13-308:45   Comp  
VVOG JO13-8VVOG JO13-608:30   Comp  
Swift '64 JO11-1VVOG JO11-109:30   Comp  
VIOS V. JO11-2VVOG JO11-309:00   Comp  
Nunspeet JO11-7GVVOG JO11-608:45   Comp  
asv Dronten JO9-1VVOG JO9-110:00   Comp  
CSV '28 JO9-4VVOG JO9-408:30   Comp  
Zwart Wit '63 JO8-1VVOG JO8-108:45   Comp  
VVOG JO8-3VVOG JO8-208:30   Comp  
Prins Bernhard VR1VVOG VR110:30   Comp  
asv Dronten MO19-1VVOG MO19-110:30   Comp  
SDV Barneveld MO15-2VVOG MO15-110:30   Comp  
SEH G1VVOG G111:15   Comp  
Victoria Boys G1VVOG G213:00   Comp  

Zondag

05-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Voorwaarts T 511:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)WSV 811:00   Comp  

Zaterdag

11-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 3Swift '64 214:30   Comp  
VVOG 4Unicum 414:30   Comp  
VVOG 6VVOP 712:30   Comp  
VVOG JO19-2VVOP JO19-112:30   Comp  
VVOG JO17-4Elspeet JO17-2G12:30   Comp  
VVOG JO15-4DVS'33 Ermelo JO15-408:30   Comp  
VVOG JO15-5asv Dronten JO15-608:30   Comp  
VVOG JO15-6Veensche Boys JO15-3G10:30   Comp  
VVOG JO13-3Zwart Wit '63 JO13-210:30   Comp  
VVOG JO13-5Elspeet JO13-110:30   Comp  
VVOG JO13-6EFC '58 JO13-3G08:30   Comp  
VVOG JO11-1SDC Putten JO11-208:30   Comp  
VVOG JO11-4Zeewolde JO11-709:30   Comp  
VVOG JO11-5Nunspeet JO11-408:30   Comp  
VVOG JO9-1Horst FC JO9-109:30   Comp  
VVOG JO9-5Hoevelaken JO9-309:30   Comp  
VVOG JO8-1Unicum JO8-209:30   Comp  
VVOG MO17-1DVS'33 Ermelo MO17-110:30   Comp  
VVOG G1Zeewolde G109:30   Comp  
Zeewolde 6VVOG 515:00   Comp  
NSC Nijkerk 5VVOG 714:00   Comp  
Waterwijk JO19-1VVOG JO19-112:00   Comp
Zeewolde JO19-2VVOG JO19-312:30   Comp  
DTS Ede JO19-3VVOG JO19-410:15   Comp  
BAS JO17-1GVVOG JO17-211:00   Comp  
Veensche Boys JO17-1GVVOG JO17-311:15   Comp  
Berkum JO15-1VVOG JO15-110:15   Comp  
Horst FC JO15-1VVOG JO15-210:30   Comp  
BAS JO15-1VVOG JO15-309:00   Comp  
NEO JO13-1VVOG JO13-112:00   Comp  
Harde 't JO13-1VVOG JO13-208:30   Comp  
Nunspeet JO13-3GVVOG JO13-408:45   Comp  
VVOP JO13-4VVOG JO13-708:30   Comp  
Lelystad '67 JO11-2VVOG JO11-208:45   Comp  
Batavia '90 JO11-2VVOG JO11-310:00   Comp  
Elspeet JO11-3VVOG JO11-609:15   Comp  
Lelystad '67 JO9-2VVOG JO9-208:45   Comp  
Zeewolde JO9-2VVOG JO9-309:45   Comp  
KHC JO9-1GVVOG JO9-408:45   Comp  
Hierden JO8-2VVOG JO8-211:00   Comp  
EFC '58 JO8-2VVOG JO8-308:45   Comp  
Victoria Boys MO19-1VVOG MO19-115:00   Comp  

Zondag

12-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Albatross 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Veensche Boys 211:00   Comp  

Zaterdag

18-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 5Veensche Boys 612:30   Comp  
VVOG 7Zeewolde 714:30   Comp  
VVOG JO19-1Epe JO19-114:30   Comp
VVOG JO19-3SDC Putten JO19-212:30   Comp  
VVOG JO19-4Sparta Nijkerk JO19-414:30   Comp  
VVOG JO17-1Berkum JO17-112:30   Comp  
VVOG JO17-2Hierden JO17-110:30   Comp  
VVOG JO17-3Harde 't JO17-110:30   Comp  
VVOG JO15-1Hoevelaken JO15-110:45   Comp  
VVOG JO15-2Nunspeet JO15-1G08:30   Comp  
VVOG JO15-3Batavia '90 JO15-210:30   Comp  
VVOG JO13-1WSV JO13-110:45   Comp  
VVOG JO13-2Sparta Nijkerk JO13-208:30   Comp  
VVOG JO13-4Hierden JO13-208:30   Comp  
VVOG JO13-7Barneveld JO13-2Gd10:30   Comp  
VVOG JO11-2Zeewolde JO11-308:30   Comp  
VVOG JO11-3SDC Putten JO11-509:30   Comp  
VVOG JO11-6Zwart Wit '63 JO11-708:30   Comp  
VVOG JO9-3DVS'33 Ermelo JO9-209:30   Comp  
VVOG JO9-4Hatto Heim JO9-208:30   Comp  
VVOG JO8-2NSC Nijkerk JO8-109:30   Comp  
VVOG JO8-3Nunspeet JO8-308:30   Comp  
VVOG VR1ESC VR114:30   Comp  
VVOG MO15-1VVOP MO15-212:30   Comp  
Jong Almere City FCVVOG 115:00   Comp  
Nunspeet 2VVOG 212:00   Comp  
Hierden 3VVOG 314:30   Comp  
Zwart Wit '63 3VVOG 412:15   Comp  
Dieze West 3VVOG 612:30   Comp  
Zeewolde JO19-1VVOG JO19-215:00   Comp  
Zeewolde JO17-5VVOG JO17-413:30   Comp  
Horst FC JO15-3VVOG JO15-410:30   Comp  
Zeewolde JO15-6VVOG JO15-513:00   Comp  
Lelystad '67 JO15-7VVOG JO15-610:30   Comp  
Nunspeet JO13-2VVOG JO13-308:45   Comp  
Nunspeet JO13-4VVOG JO13-508:45   Comp  
EFC '58 JO13-3GVVOG JO13-810:00   Comp  
Hierden JO11-1VVOG JO11-110:30   Comp  
ESC JO11-3VVOG JO11-508:30   Comp  
Zeewolde JO9-1VVOG JO9-109:45   Comp  
Hoevelaken JO9-1VVOG JO9-209:45   Comp  
SDC Putten JO9-6VVOG JO9-510:30   Comp  
Sparta Nijkerk JO8-1VVOG JO8-108:30   Comp  
EZC '84 MO19-1VVOG MO19-112:00   Comp  
SKV MO17-1VVOG MO17-112:00   Comp  
Batavia '90 G1VVOG G111:00   Comp  

Zondag

19-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Apeldoornse Boys 2VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  
Orderbos 4VVOG 3 (Zondag)10:30   Comp  

Dinsdag

21-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenDVS '33 Ermelo Beloften20:001   Comp  

Zaterdag

25-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ODIN 5914:30   Comp  
VVOG 2DZC '68 211:45   Comp  
VVOG 3Zeewolde 314:30   Comp  
VVOG JO15-1DVS'33 Ermelo JO15-110:45   Comp  
VVOG G1ZVV '56 G109:30   Comp  
Be Quick'28 JO19-1VVOG JO19-111:45   Comp
Nieuwleusen SV JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  
Alcides JO13-1VVOG JO13-111:30   Comp  

Zondag

26-11-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Loenermark 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Epe 511:00   Comp  

Zaterdag

02-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1csv Apeldoorn JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1Robur et Velocitas JO17-112:30   Comp  
VVOG MO19-1Lelystad '67 MO19-112:30   Comp  
Magreb '90VVOG 114:30   Comp  
csv Apeldoorn 2VVOG 212:15   Comp  
Stroe 3VVOG 315:00   Comp  
WVF JO15-1VVOG JO15-111:00   Comp  
DZOH JO13-1VVOG JO13-111:45   Comp  
KHC G1VVOG G110:00   Comp  

Zondag

03-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Robur et Velocitas 4VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  
Batavia '90 4VVOG 3 (Zondag)12:00   Comp  

Zaterdag

09-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Jong FC Groningen14:30   Comp  
VVOG 2DVS'33 Ermelo 211:45   Comp  
VVOG 3Elspeet 314:30   Comp  
VVOG JO15-1Lelystad '67 JO15-110:45   Comp  
VVOG JO13-1Rohda R. JO13-110:45   Comp  
SDV Barneveld JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
Lelystad '67 JO17-1VVOG JO17-111:00   Comp  
SVI MO19-1VVOG MO19-112:30   Comp  

Zondag

10-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Heerde 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Victoria Boys 411:00   Comp  

Dinsdag

12-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
DVS '33 Ermelo BeloftenVVOG Beloften20:00   Comp  

Zaterdag

16-12-2017

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO17-1Colmschate JO17-112:30   Comp  
VVOG MO19-1ST: HMC MO19-112:30   Comp  
CapelleVVOG 114:30   Comp  
SDV Barneveld 2VVOG 212:15   Comp  

Zaterdag

30-12-2017

      
Team Toernooi Organisatie
Oliebollentoernooi  VVOG, Harderwijk  

Zaterdag

06-01-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
csv Apeldoorn 1VVOG 113:00   Oefen  

Zaterdag

13-01-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1DVS'33 Ermelo14:30   Comp  

Zaterdag

20-01-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1DOVO14:30   Comp  

Dinsdag

23-01-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG BeloftenHoogland Beloften20:001   Comp  

Zaterdag

27-01-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2HHC Hardenberg 211:45   Comp  
ASWHVVOG 115:00   Comp  
Dos Kampen JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  

Zaterdag

03-02-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Quick Boys14:30   Comp  
DETO 2VVOG 211:30   Comp  
Voorwaarts T JO17-1VVOG JO17-114:30   Comp  

Dinsdag

13-02-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
SDV Barneveld BeloftenVVOG Beloften20:00   Comp  

Zaterdag

17-02-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO15-1Hatto Heim JO15-1G10:45   Comp  
VVOG JO13-1Genemuiden SC JO13-110:45   Comp  
Jong FC TwenteVVOG 116:00   Comp  
Excelsior'31 2VVOG 211:30   Comp  
SDV Barneveld 7VVOG 312:45   Comp  
Meern De JO19-1VVOG JO19-112:00   Comp
Unicum JO17-1VVOG JO17-111:00   Comp  

Zondag

18-02-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Vaassen 3VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  
Barneveld 3VVOG 3 (Zondag)12:00   Comp  

Zaterdag

24-02-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Spijkenisse14:30   Comp  

Zaterdag

03-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2AZSV 211:45   Comp  
VVOG 3Horst FC 214:30   Comp  
VVOG JO19-1Sparta Nijkerk JO19-114:30   Comp  
VVOG JO17-1SDC Putten JO17-112:30   Comp  
Jong FC VolendamVVOG 114:30   Comp  
Zeewolde JO15-1GVVOG JO15-110:30   Comp  
FC Winterswijk JO13-1GVVOG JO13-110:30   Comp  

Zondag

04-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Epe 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)KCVO 511:00   Comp  

Zaterdag

10-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1Houten JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1ZAC JO17-112:30   Comp  
SpakenburgVVOG 115:00   Comp  
Bennekom 2VVOG 212:15   Comp  
DVS'33 Ermelo 7VVOG 312:30   Comp  
Epe JO15-1VVOG JO15-111:45   Comp  
Achilles '12 JO13-1GVVOG JO13-110:30   Comp  

Zondag

11-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Voorwaarts T 5VVOG 2 (Zondag)11:30   Comp  
WSV 8VVOG 3 (Zondag)09:30   Comp  

Zaterdag

17-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1ACV14:30   Comp  
VVOG 2Sparta Nijkerk 211:45   Comp  
VVOG 3DSV '61 214:30   Comp  
VVOG JO15-1Sparta Nijkerk JO15-110:45   Comp  
VVOG JO13-1Sparta E. JO13-110:45   Comp  
asv Dronten JO19-1VVOG JO19-114:30   Comp
FC Zutphen JO17-1VVOG JO17-112:30   Comp  

Zondag

18-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)WSV 411:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Apeldoornse Boys 411:00   Comp  

Zaterdag

24-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1Be Quick'28 JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1DVS'33 Ermelo JO17-112:30   Comp  
VVOG JO13-1Alcides JO13-110:45   Comp  
Berkum 2VVOG 211:45   Comp  
Zeewolde 3VVOG 315:00   Comp  
DVS'33 Ermelo JO15-1VVOG JO15-110:45   Comp  

Zondag

25-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Loenermark 3VVOG 2 (Zondag)10:00   Comp  
Epe 5VVOG 3 (Zondag)10:00   Comp  

Zaterdag

31-03-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2Nunspeet 211:45   Comp  
ONS SneekVVOG 115:00   Comp  
Berkum JO17-1VVOG JO17-112:15   Comp  

Zaterdag

07-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Jong Almere City FC14:30   Comp  
VVOG 2SDC Putten 211:45   Comp  
VVOG 3BAS 214:30   Comp  
VVOG JO15-1CSV '28 JO15-110:45   Comp  
Genemuiden SC JO19-1VVOG JO19-114:30   Comp
csv Apeldoorn JO13-1VVOG JO13-110:30   Comp  

Zondag

08-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Brummen 311:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)TKA 511:00   Comp  

Zaterdag

14-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1Spakenburg JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1Dos Kampen JO17-112:30   Comp  
VVOG JO13-1Excelsior'31 JO13-110:45   Comp  
ODIN 59VVOG 114:30   Comp  
HHC Hardenberg 2VVOG 212:30   Comp  
Unicum 3VVOG 312:30   Comp  
Unicum JO15-1VVOG JO15-112:30   Comp  

Zondag

15-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Groen Wit'62 3VVOG 2 (Zondag)11:30   Comp  
Veensche Boys 3VVOG 3 (Zondag)12:00   Comp  

Zaterdag

21-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Magreb '9014:30   Comp  
VVOG 2csv Apeldoorn 211:45   Comp  
VVOG 3Hierden 314:30   Comp  
Epe JO19-1VVOG JO19-114:30   Comp
Robur et Velocitas JO17-1VVOG JO17-115:30   Comp  
Hoevelaken JO15-1VVOG JO15-111:15   Comp  
WSV JO13-1VVOG JO13-110:00   Comp  

Zondag

22-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Apeldoornse Boys 211:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Orderbos 411:00   Comp  

Zaterdag

28-04-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Jong FC GroningenVVOG 115:00   Comp  

Zaterdag

05-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Capelle14:30   Comp  

Zaterdag

12-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1Waterwijk JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1Nieuwleusen SV JO17-112:30   Comp  
VVOG JO15-1Berkum JO15-110:45   Comp  
VVOG JO13-1NEO JO13-110:45   Comp  
ScheveningenVVOG 114:30   Comp  
DZC '68 2VVOG 212:00   Comp  
Swift '64 2VVOG 312:45   Comp  

Zondag

13-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Albatross 3VVOG 2 (Zondag)09:30   Comp  
Veensche Boys 2VVOG 3 (Zondag)11:00   Comp  

Zaterdag

19-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 1Harkemase Boys14:30   Comp  
VVOG 2SDV Barneveld 211:45   Comp  
VVOG 3Stroe 314:30   Comp  
VVOG JO15-1WVF JO15-110:45   Comp  
VVOG JO13-1DZOH JO13-110:45   Comp  
csv Apeldoorn JO19-1VVOG JO19-115:00   Comp
Colmschate JO17-1VVOG JO17-115:00   Comp  

Zondag

20-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG 2 (Zondag)Robur et Velocitas 411:00   Comp  
VVOG 3 (Zondag)Batavia '90 411:00   Comp  

Zaterdag

26-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
VVOG JO19-1SDV Barneveld JO19-114:30   Comp
VVOG JO17-1Lelystad '67 JO17-112:30   Comp  
DVS'33 ErmeloVVOG 114:30   Comp  
DVS'33 Ermelo 2VVOG 211:45   Comp  
Elspeet 3VVOG 315:00   Comp  
Lelystad '67 JO15-1VVOG JO15-110:30   Comp  
Rohda R. JO13-1VVOG JO13-110:00   Comp  

Zondag

27-05-2018

      
Thuis Gasten Tijd Veld Scheidsrechter Type  
Heerde 3VVOG 2 (Zondag)10:30   Comp  
Victoria Boys 4VVOG 3 (Zondag)09:30   Comp