Competitiegegevens
0329 Onder 8 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 21
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
10:00 |
Stroe JO8-2JM |
Hierden JO8-3 |
|
09:00 |
FC Horst JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
20 april 2024 |
09:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
Hierden JO8-3 |
|
09:00 |
FC Horst JO8-2 |
Stroe JO8-2JM |
|
13 april 2024 |
09:00 |
FC Horst JO8-2 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
09:00 |
Hierden JO8-3 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
08:45 |
Stroe JO8-2JM |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
|
06 april 2024 |
09:45 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Stroe JO8-2JM |
|
09:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
Hierden JO8-3 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
FC Horst JO8-2 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 15:45.
0328 Onder 8 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 14
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
08:30 |
Veensche Boys JO8-3 |
Veensche Boys JO8-4 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-3JM |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
09 maart 2024 |
10:00 |
EFC '58 JO8-1JM |
Veensche Boys JO8-3 |
|
10:00 |
Veensche Boys JO8-4 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
|
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
Hoevelaken JO8-3JM |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
FC Horst MO8-1 |
|
02 maart 2024 |
10:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
10:00 |
Veensche Boys JO8-3 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
|
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-3JM |
Veensche Boys JO8-4 |
|
24 februari 2024 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
08:30 |
Veensche Boys JO8-4 |
FC Horst MO8-1 |
|
10 februari 2024 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
Veensche Boys JO8-4 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Veensche Boys JO8-3 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
Hoevelaken JO8-3JM |
|
03 februari 2024 |
10:00 |
EFC '58 JO8-1JM |
Veensche Boys JO8-4 |
|
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO8-3 |
Hoevelaken JO8-3JM |
|
27 januari 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO8-4 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-2 |
Veensche Boys JO8-3 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-3JM |
FC Horst MO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
20 januari 2024 |
09:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
Hoevelaken JO8-3JM |
Afgelast |
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
Veensche Boys JO8-3 |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Sparta Nijkerk JO8-6 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 15:40.
0327 Onder 8 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 02
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
10:00 |
Veensche Boys MO8-1 |
Hierden JO8-4 |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-4 |
FC Horst MO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Hierden JO8-3 |
|
09 december 2023 |
09:00 |
Hierden JO8-4 |
FC Horst MO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
Nunspeet JO8-4 |
|
08:30 |
Veensche Boys MO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
02 december 2023 |
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-4 |
Hierden JO8-3 |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Hierden JO8-4 |
|
25 november 2023 |
09:40 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
Hierden JO8-4 |
|
09:00 |
Hierden JO8-3 |
FC Horst MO8-1 |
|
08:30 |
Veensche Boys MO8-1 |
Nunspeet JO8-4 |
|
18 november 2023 |
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
Veensche Boys MO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
Hierden JO8-3 |
|
11 november 2023 |
09:00 |
Hierden JO8-3 |
Hierden JO8-4 |
|
08:30 |
Veensche Boys MO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
FC Horst MO8-1 |
|
04 november 2023 |
09:00 |
Hierden JO8-4 |
Nunspeet JO8-4 |
|
09:00 |
FC Horst MO8-1 |
Batavia '90 JO8-9 |
|
09:00 |
Hierden JO8-3 |
Veensche Boys MO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-4 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 15:40.
0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 33
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
10:00 |
EFC '58 JO8-1JM |
Elspeet JO8-1 |
|
09:15 |
Prins Bernhard JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
09:00 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
Nunspeet JO8-3 |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
Unicum JO8-3 |
|
07 oktober 2023 |
09:00 |
Elspeet JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-3 |
Prins Bernhard JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
EFC '58 JO8-1JM |
|
08:30 |
Unicum JO8-3 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
|
30 september 2023 |
10:15 |
EFC '58 JO8-1JM |
Unicum JO8-3 |
|
09:00 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
Prins Bernhard JO8-1 |
|
09:00 |
Elspeet JO8-1 |
Nunspeet JO8-3 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
23 september 2023 |
09:45 |
Unicum JO8-3 |
Elspeet JO8-1 |
|
09:15 |
Prins Bernhard JO8-1 |
EFC '58 JO8-1JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-3 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
|
16 september 2023 |
09:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
|
09:15 |
Prins Bernhard JO8-1 |
Unicum JO8-3 |
|
09:00 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
Elspeet JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Nunspeet JO8-3 |
|
09 september 2023 |
09:30 |
EFC '58 JO8-1JM |
Nunspeet JO8-3 |
|
09:00 |
Elspeet JO8-1 |
Prins Bernhard JO8-1 |
|
08:30 |
Unicum JO8-3 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
|
02 september 2023 |
09:15 |
Prins Bernhard JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-5 |
|
09:00 |
De Veluwse Boys JO8-1JM |
EFC '58 JO8-1JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-3 |
Unicum JO8-3 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-4JM |
Elspeet JO8-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 15:45.