Competitiegegevens
0329 Onder 8 (4e fase) 2e klasse (4e fase) 01
Stand
Programma
Uitslagen
20 april 2024 |
09:15 |
SDC Putten JO8-1 |
asv Dronten JO8-2 |
Afgelast |
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
Lelystad '67 JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Batavia '90 JO8-2 |
Afgelast |
13 april 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO8-2 |
Hulshorst JO8-1 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO8-1 |
Batavia '90 JO8-2 |
|
08:30 |
SDC Putten JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
06 april 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Lelystad '67 JO8-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
SDC Putten JO8-1 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO8-2 |
asv Dronten JO8-2 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-05-2024 om 22:45.
0328 Onder 8 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 13
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
10:15 |
ESC JO8-1 |
Lelystad '67 JO8-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
asv Dronten JO8-2 |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-2 |
Batavia '90 JO8-2 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
09 maart 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO8-2 |
ESC JO8-1 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO8-1 |
Nunspeet JO8-2 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Hulshorst JO8-1 |
|
02 maart 2024 |
08:45 |
Nunspeet JO8-2 |
asv Dronten JO8-2 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
Hulshorst JO8-1 |
|
08:30 |
ESC JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO8-2 |
Lelystad '67 JO8-1 |
|
24 februari 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO8-2 |
Batavia '90 JO8-2 |
|
10 februari 2024 |
10:00 |
Lelystad '67 JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Nunspeet JO8-2 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
ESC JO8-1 |
|
03 februari 2024 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
ESC JO8-1 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO8-1 |
asv Dronten JO8-2 |
|
08:45 |
Nunspeet JO8-2 |
Hulshorst JO8-1 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
27 januari 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
09:45 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Lelystad '67 JO8-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
Batavia '90 JO8-2 |
|
08:30 |
ESC JO8-1 |
Nunspeet JO8-2 |
|
20 januari 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Afgelast |
08:45 |
Nunspeet JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO8-1 |
Hulshorst JO8-1 |
Afgelast |
08:30 |
Batavia '90 JO8-2 |
ESC JO8-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-05-2024 om 22:11.
0327 Onder 8 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 09
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
SDV Barneveld JO8-2 |
|
09:30 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
Hoevelaken JO8-1 |
|
09:00 |
SDC Putten JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
09 december 2023 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Hoevelaken JO8-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
|
09:00 |
SDV Barneveld JO8-2 |
SDC Putten JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
|
02 december 2023 |
09:30 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Afgelast |
09:30 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
SDV Barneveld JO8-2 |
|
09:00 |
SDC Putten JO8-1 |
Hulshorst JO8-1 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
25 november 2023 |
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
|
09:00 |
SDV Barneveld JO8-2 |
Hoevelaken JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
SDC Putten JO8-1 |
|
18 november 2023 |
10:00 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-1 |
Hulshorst JO8-1 |
|
11 november 2023 |
09:35 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
Hoevelaken JO8-1 |
|
09:00 |
SDC Putten JO8-1 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
|
09:00 |
SDV Barneveld JO8-2 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
04 november 2023 |
09:00 |
SDV Barneveld JO8-2 |
Hulshorst JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-2 |
Sparta Nijkerk JO8-2 |
|
08:30 |
Hoevelaken JO8-1 |
SDC Putten JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Rood-Wit '58 JO8-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-05-2024 om 22:11.
0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
09:00 |
FC Horst JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
|
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
08:30 |
VVOP JO8-1 |
Hierden JO8-1 |
|
07 oktober 2023 |
10:15 |
Hierden JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
|
10:00 |
FC Horst JO8-1 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
VVOP JO8-1 |
|
30 september 2023 |
10:30 |
Hierden JO8-1 |
FC Horst JO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
08:30 |
VVOP JO8-1 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
|
23 september 2023 |
09:45 |
FC Horst JO8-1 |
VVOP JO8-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
Hierden JO8-1 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
|
16 september 2023 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
FC Horst JO8-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
Hierden JO8-1 |
|
08:30 |
VVOP JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
09 september 2023 |
11:00 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
FC Horst JO8-1 |
|
10:00 |
Hierden JO8-1 |
VVOP JO8-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
|
02 september 2023 |
10:15 |
FC Horst JO8-1 |
VVOG Harderwijk JO8-1 |
|
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO8-1 |
Hierden JO8-1 |
|
08:30 |
VVOP JO8-1 |
Sparta Nijkerk JO8-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-05-2024 om 22:45.