Competitiegegevens
0388 Onder 15 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 05
Stand
Programma
Uitslagen
04 mei 2024 |
09:45 |
Hoevelaken JO15-2 |
SDV Barneveld JO15-4 |
3 - 0 |
20 april 2024 |
12:00 |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
Lunteren JO15-2 |
5 - 4 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
asv Dronten JO15-4 |
0 - 0 |
17 april 2024 |
19:00 |
asv Dronten JO15-3 |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
2 - 4 |
13 april 2024 |
11:00 |
Lunteren JO15-2 |
Hoevelaken JO15-2 |
2 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
1 - 2 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
asv Dronten JO15-4 |
1 - 0 |
08:30 |
Swift '64 JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
3 - 5 |
06 april 2024 |
11:00 |
asv Dronten JO15-4 |
SDV Barneveld JO15-4 |
7 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
2 - 1 |
09:45 |
Hoevelaken JO15-2 |
asv Dronten JO15-3 |
6 - 2 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
DSV '61 JO15-2 |
1 - 0 |
30 maart 2024 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
Lunteren JO15-2 |
1 - 3 |
23 maart 2024 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-4 |
DSV '61 JO15-2 |
1 - 1 |
11:00 |
Lunteren JO15-2 |
asv Dronten JO15-4 |
0 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
0 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
3 - 3 |
09:00 |
Swift '64 JO15-2 |
Hoevelaken JO15-2 |
0 - 8 |
16 maart 2024 |
10:30 |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
1 - 5 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
Lunteren JO15-2 |
9 - 5 |
09:55 |
asv Dronten JO15-4 |
asv Dronten JO15-3 |
1 - 6 |
09:45 |
Hoevelaken JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
6 - 0 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
SDV Barneveld JO15-4 |
1 - 1 |
09 maart 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
Hoevelaken JO15-2 |
2 - 3 |
12:30 |
asv Dronten JO15-3 |
DSV '61 JO15-2 |
2 - 0 |
11:30 |
Lunteren JO15-2 |
SDV Barneveld JO15-4 |
5 - 4 |
10:00 |
Swift '64 JO15-2 |
asv Dronten JO15-4 |
5 - 5 |
02 maart 2024 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-4 |
asv Dronten JO15-3 |
2 - 3 |
11:00 |
asv Dronten JO15-4 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
1 - 2 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
Swift '64 JO15-2 |
5 - 2 |
09:45 |
Hoevelaken JO15-2 |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
5 - 2 |
24 februari 2024 |
12:30 |
asv Dronten JO15-3 |
Lunteren JO15-2 |
2 - 3 |
08:30 |
Swift '64 JO15-2 |
SDV Barneveld JO15-4 |
3 - 2 |
10 februari 2024 |
11:30 |
Lunteren JO15-2 |
Swift '64 JO15-2 |
2 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
asv Dronten JO15-4 |
4 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
DSV '61 JO15-2 |
5 - 5 |
09:45 |
Hoevelaken JO15-2 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
6 - 1 |
03 februari 2024 |
11:15 |
SDV Barneveld JO15-4 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
4 - 7 |
11:00 |
asv Dronten JO15-4 |
ST Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO15-1 |
1 - 1 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-4JM |
3 - 4 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO15-4 |
asv Dronten JO15-3 |
5 - 5 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.
0387 Onder 15 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 11
Stand
Uitslagen
20 januari 2024 |
09:00 |
BAS JO15-2JM |
Swift '64 JO15-2 |
Afgelast |
16 december 2023 |
10:00 |
Swift '64 JO15-2 |
asv Dronten JO15-4 |
0 - 6 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
1 - 7 |
09:00 |
BAS JO15-2JM |
VSCO '61 JO15-2 |
1 - 5 |
09:00 |
OWIOS JO15-2 |
ESC JO15-2 |
0 - 2 |
09 december 2023 |
12:45 |
asv Dronten JO15-4 |
OWIOS JO15-2 |
2 - 2 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
3 - 0 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
2 - 3 |
02 december 2023 |
11:30 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
ESC JO15-2 |
4 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
asv Dronten JO15-4 |
Afgelast |
09:00 |
OWIOS JO15-2 |
BAS JO15-2JM |
2 - 1 |
08:30 |
Swift '64 JO15-2 |
VSCO '61 JO15-2 |
9 - 7 |
25 november 2023 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
VSCO '61 JO15-2 |
7 - 1 |
10:00 |
asv Dronten JO15-4 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
2 - 4 |
09:00 |
BAS JO15-2JM |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
1 - 5 |
08:30 |
Swift '64 JO15-2 |
OWIOS JO15-2 |
Afgelast |
21 november 2023 |
19:00 |
asv Dronten JO15-4 |
VSCO '61 JO15-2 |
3 - 3 |
18 november 2023 |
11:30 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
BAS JO15-2JM |
8 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
Swift '64 JO15-2 |
9 - 3 |
10:15 |
ESC JO15-2 |
asv Dronten JO15-4 |
3 - 2 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
OWIOS JO15-2 |
4 - 1 |
11 november 2023 |
10:00 |
Swift '64 JO15-2 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
0 - 5 |
09:00 |
BAS JO15-2JM |
ESC JO15-2 |
1 - 4 |
09:00 |
OWIOS JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
3 - 3 |
04 november 2023 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
Swift '64 JO15-2 |
20 - 0 |
11:30 |
Go Ahead Kampen JO15-3 |
OWIOS JO15-2 |
10 - 1 |
10:00 |
asv Dronten JO15-4 |
BAS JO15-2JM |
2 - 0 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
1 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:11.
0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12
Stand
Uitslagen
21 oktober 2023 |
10:15 |
Nunspeet JO15-2 |
't Harde JO15-2JM |
8 - 2 |
14 oktober 2023 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
WHC JO15-3 |
5 - 1 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
't Harde JO15-2JM |
0 - 5 |
10:20 |
Nunspeet JO15-2 |
VSCO '61 JO15-2 |
2 - 2 |
09:00 |
OWIOS JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
3 - 2 |
07 oktober 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
Nunspeet JO15-2 |
1 - 6 |
10:15 |
't Harde JO15-2JM |
OWIOS JO15-2JM |
1 - 1 |
08:30 |
WHC JO15-3 |
DSV '61 JO15-2 |
1 - 1 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
ESC JO15-2 |
4 - 1 |
30 september 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
WHC JO15-3 |
7 - 0 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
DSV '61 JO15-2 |
1 - 2 |
09:00 |
OWIOS JO15-2JM |
VSCO '61 JO15-2 |
1 - 2 |
23 september 2023 |
09:45 |
DSV '61 JO15-2 |
OWIOS JO15-2JM |
1 - 6 |
09:30 |
't Harde JO15-2JM |
ESC JO15-2 |
3 - 5 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
1 - 4 |
19 september 2023 |
19:00 |
WHC JO15-3 |
Nunspeet JO15-2 |
0 - 6 |
16 september 2023 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
2 - 0 |
09:45 |
DSV '61 JO15-2 |
VSCO '61 JO15-2 |
2 - 6 |
09:30 |
't Harde JO15-2JM |
WHC JO15-3 |
1 - 4 |
09:00 |
OWIOS JO15-2JM |
Nunspeet JO15-2 |
3 - 6 |
09 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
DSV '61 JO15-2 |
2 - 2 |
09:00 |
OWIOS JO15-2JM |
WHC JO15-3 |
3 - 2 |
08:45 |
Nunspeet JO15-2 |
ESC JO15-2 |
3 - 3 |
08:30 |
VSCO '61 JO15-2 |
't Harde JO15-2JM |
4 - 1 |
02 september 2023 |
12:15 |
ESC JO15-2 |
OWIOS JO15-2JM |
9 - 0 |
10:30 |
DSV '61 JO15-2 |
Nunspeet JO15-2 |
2 - 7 |
08:30 |
WHC JO15-3 |
VSCO '61 JO15-2 |
4 - 2 |
08:30 |
't Harde JO15-2JM |
VVOG Harderwijk JO15-3JM |
3 - 5 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:11.