Competitiegegevens
0394 Onder 13 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 01
Stand
Programma
Uitslagen
04 mei 2024 |
10:30 |
KHC JO13-1JM |
Hulshorst JO13-1JM |
|
10:00 |
Batavia '90 JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
10 - 2 |
20 april 2024 |
12:00 |
Lelystad '67 JO13-2 |
Unicum JO13-3 |
4 - 3 |
10:30 |
Hulshorst JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
2 - 3 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
ESC JO13-2 |
4 - 1 |
13 april 2024 |
11:00 |
BAS JO13-1JM |
Lelystad '67 JO13-2 |
1 - 7 |
11:00 |
Unicum JO13-3 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
1 - 2 |
10:30 |
Hulshorst JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
3 - 7 |
10:15 |
Nunspeet JO13-2JM |
Batavia '90 JO13-2 |
4 - 2 |
10:15 |
ESC JO13-2 |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
1 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
KHC JO13-1JM |
1 - 5 |
06 april 2024 |
11:30 |
Lelystad '67 JO13-2 |
Nunspeet JO13-2JM |
1 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
ESC JO13-2 |
8 - 1 |
08:30 |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
Unicum JO13-3 |
1 - 5 |
08:30 |
Batavia '90 JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
BAS JO13-1JM |
2 - 5 |
30 maart 2024 |
11:15 |
Lelystad '67 JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
2 - 2 |
10:00 |
BAS JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
7 - 0 |
23 maart 2024 |
10:30 |
Hulshorst JO13-1JM |
Batavia '90 JO13-2 |
2 - 4 |
10:00 |
BAS JO13-1JM |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
6 - 3 |
10:00 |
KHC JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
2 - 5 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
2 - 1 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
Lelystad '67 JO13-2 |
0 - 17 |
16 maart 2024 |
14:30 |
Batavia '90 JO13-2 |
KHC JO13-1JM |
6 - 2 |
11:00 |
Lelystad '67 JO13-2 |
Hulshorst JO13-1JM |
10 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Unicum JO13-3 |
2 - 2 |
10:15 |
ESC JO13-2 |
BAS JO13-1JM |
0 - 9 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
2 - 0 |
08:30 |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
Nunspeet JO13-2JM |
2 - 0 |
09 maart 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
3 - 2 |
11:15 |
Batavia '90 JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
3 - 3 |
11:00 |
BAS JO13-1JM |
Unicum JO13-3 |
5 - 2 |
10:15 |
Hulshorst JO13-1JM |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
1 - 2 |
09:45 |
KHC JO13-1JM |
Lelystad '67 JO13-2 |
1 - 4 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
ESC JO13-2 |
2 - 1 |
02 maart 2024 |
11:00 |
Lelystad '67 JO13-2 |
Batavia '90 JO13-2 |
3 - 3 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
BAS JO13-1JM |
2 - 3 |
08:30 |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
Hulshorst JO13-1JM |
3 - 1 |
08:30 |
Unicum JO13-3 |
Nunspeet JO13-2JM |
5 - 7 |
08:30 |
ESC JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
2 - 5 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
KHC JO13-1JM |
1 - 1 |
24 februari 2024 |
11:00 |
KHC JO13-1JM |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
3 - 0 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-4JM |
Unicum JO13-3 |
1 - 13 |
10 februari 2024 |
10:30 |
Hulshorst JO13-1JM |
ESC JO13-2 |
1 - 9 |
09:00 |
Batavia '90 JO13-2 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
9 - 0 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
BAS JO13-1JM |
2 - 4 |
03 februari 2024 |
11:00 |
BAS JO13-1JM |
WVF JO13-3 |
13 - 2 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Nunspeet JO13-2JM |
2 - 4 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO13-5 |
Lelystad '67 JO13-2 |
3 - 3 |
08:30 |
Go Ahead Kampen JO13-2 |
Batavia '90 JO13-2 |
0 - 3 |
08:30 |
ESC JO13-2 |
KHC JO13-1JM |
1 - 2 |
08:30 |
Unicum JO13-3 |
Hulshorst JO13-1JM |
7 - 4 |
08:30 |
ESC JO13-2 |
KHC JO13-1JM |
0 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 05-05-2024 om 22:45.
0393 Onder 13 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 05
Stand
Uitslagen
20 december 2023 |
18:30 |
Unicum JO13-3 |
EFC '58 JO13-1 |
0 - 5 |
16 december 2023 |
10:00 |
EFC '58 JO13-1 |
BAS JO13-1JM |
1 - 8 |
09:30 |
SDC Putten JO13-3JM |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
2 - 4 |
08:30 |
Unicum JO13-3 |
Nunspeet JO13-2JM |
4 - 0 |
09 december 2023 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
BAS JO13-1JM |
1 - 3 |
08:30 |
Unicum JO13-3 |
Hulshorst JO13-1JM |
4 - 4 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
EFC '58 JO13-1 |
10 - 4 |
02 december 2023 |
10:30 |
Hulshorst JO13-1JM |
Nunspeet JO13-2JM |
1 - 3 |
09:30 |
SDC Putten JO13-3JM |
Unicum JO13-3 |
0 - 5 |
09:00 |
BAS JO13-1JM |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
1 - 3 |
29 november 2023 |
18:00 |
Unicum JO13-3 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
1 - 3 |
25 november 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Nunspeet JO13-2JM |
5 - 2 |
10:15 |
Hulshorst JO13-1JM |
SDC Putten JO13-3JM |
3 - 2 |
18 november 2023 |
11:00 |
BAS JO13-1JM |
Unicum JO13-3 |
3 - 3 |
09:00 |
EFC '58 JO13-1 |
Hulshorst JO13-1JM |
3 - 3 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
SDC Putten JO13-3JM |
3 - 1 |
11 november 2023 |
10:15 |
Hulshorst JO13-1JM |
BAS JO13-1JM |
0 - 4 |
09:30 |
SDC Putten JO13-3JM |
EFC '58 JO13-1 |
6 - 4 |
04 november 2023 |
11:00 |
BAS JO13-1JM |
SDC Putten JO13-3JM |
1 - 1 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Hulshorst JO13-1JM |
8 - 0 |
08:45 |
Nunspeet JO13-2JM |
EFC '58 JO13-1 |
6 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 05-05-2024 om 22:45.
0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
12:00 |
FC Horst JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
0 - 3 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Hoevelaken JO13-2JM |
4 - 7 |
09:00 |
SDV Barneveld JO13-2 |
Zeewolde JO13-2 |
2 - 3 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
3 - 1 |
07 oktober 2023 |
11:30 |
Zeewolde JO13-2 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
2 - 1 |
11:10 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
6 - 1 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
FC Horst JO13-1 |
3 - 0 |
08:30 |
Hoevelaken JO13-2JM |
SDV Barneveld JO13-2 |
4 - 5 |
30 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
SDV Barneveld JO13-2 |
1 - 2 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
Hoevelaken JO13-2JM |
4 - 1 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
2 - 4 |
09:00 |
FC Horst JO13-1 |
Zeewolde JO13-2 |
0 - 5 |
28 september 2023 |
18:30 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
SDV Barneveld JO13-2 |
2 - 2 |
23 september 2023 |
11:00 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
2 - 1 |
08:30 |
SDV Barneveld JO13-2 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
2 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO13-2 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
7 - 4 |
08:30 |
Hoevelaken JO13-2JM |
FC Horst JO13-1 |
0 - 5 |
16 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
5 - 3 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
FC Horst JO13-1 |
7 - 1 |
08:30 |
SDV Barneveld JO13-2 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
3 - 6 |
08:30 |
Zeewolde JO13-2 |
Hoevelaken JO13-2JM |
9 - 0 |
09 september 2023 |
11:15 |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
Zeewolde JO13-2 |
5 - 3 |
11:00 |
FC Horst JO13-1 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
4 - 3 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
Hoevelaken JO13-2JM |
3 - 1 |
02 september 2023 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO13-3 |
Rood-Wit '58 JO13-1 |
2 - 7 |
11:00 |
SDV Barneveld JO13-2 |
FC Horst JO13-1 |
0 - 2 |
09:00 |
Zeewolde JO13-2 |
DVS'33 Ermelo JO13-2 |
2 - 2 |
08:30 |
Hoevelaken JO13-2JM |
Sparta Nijkerk JO13-2 |
3 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 05-05-2024 om 22:45.