Competitiegegevens
0336 Onder 12 (4e fase) 3e klasse (4e fase) 16
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
10 - 3 |
24 april 2024 |
19:00 |
VVOP JO12-3 |
Hoevelaken JO12-2 |
6 - 3 |
20 april 2024 |
10:00 |
VVOP JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
4 - 2 |
09:00 |
SDC Putten JO12-1 |
Veensche Boys JO12-2 |
Afgelast |
08:30 |
Hoevelaken JO12-2 |
Hoevelaken JO12-3 |
10 - 0 |
13 april 2024 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-2 |
VVOP JO12-3 |
2 - 6 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Hoevelaken JO12-3 |
6 - 2 |
08:30 |
SDC Putten JO12-1 |
Hoevelaken JO12-2 |
2 - 3 |
06 april 2024 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-3 |
Veensche Boys JO12-2 |
3 - 3 |
08:30 |
Hoevelaken JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
12 - 2 |
08:30 |
VVOP JO12-3 |
SDC Putten JO12-1 |
2 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 07:11.
0332 Onder 12 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 04
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
BAS JO12-1 |
3 - 6 |
09:45 |
asv Dronten JO12-4JM |
Unicum JO12-4 |
2 - 4 |
08:40 |
Batavia '90 JO12-2 |
IJVV JO12-3 |
6 - 0 |
08:30 |
Urk JO12-5 |
Batavia '90 JO12-3 |
4 - 2 |
09 maart 2024 |
12:15 |
IJVV JO12-3 |
asv Dronten JO12-4JM |
3 - 2 |
11:00 |
Unicum JO12-4 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
2 - 3 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
Batavia '90 JO12-2 |
7 - 5 |
09:00 |
BAS JO12-1 |
Urk JO12-5 |
1 - 5 |
02 maart 2024 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
IJVV JO12-3 |
4 - 5 |
09:40 |
Batavia '90 JO12-2 |
asv Dronten JO12-4JM |
0 - 1 |
09:40 |
Batavia '90 JO12-3 |
BAS JO12-1 |
8 - 8 |
08:30 |
Urk JO12-5 |
Unicum JO12-4 |
4 - 2 |
24 februari 2024 |
11:00 |
IJVV JO12-3 |
Urk JO12-5 |
3 - 7 |
10:30 |
Unicum JO12-4 |
Batavia '90 JO12-3 |
6 - 4 |
09:00 |
BAS JO12-1 |
Batavia '90 JO12-2 |
3 - 5 |
17 februari 2024 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
3 - 2 |
10 februari 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO12-4JM |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
8 - 2 |
03 februari 2024 |
09:45 |
Batavia '90 JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
5 - 6 |
09:00 |
BAS JO12-1 |
Unicum JO12-4 |
2 - 2 |
08:30 |
Urk JO12-5 |
asv Dronten JO12-4JM |
4 - 3 |
08:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
IJVV JO12-3 |
9 - 2 |
27 januari 2024 |
11:15 |
asv Dronten JO12-4JM |
Batavia '90 JO12-3 |
0 - 4 |
10:45 |
Unicum JO12-4 |
Batavia '90 JO12-2 |
3 - 5 |
09:00 |
IJVV JO12-3 |
BAS JO12-1 |
4 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Urk JO12-5 |
4 - 2 |
20 januari 2024 |
11:00 |
Unicum JO12-4 |
IJVV JO12-3 |
4 - 1 |
09:00 |
BAS JO12-1 |
asv Dronten JO12-4JM |
8 - 2 |
08:30 |
Urk JO12-5 |
Batavia '90 JO12-2 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 07:11.
0331 Onder 12 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 19
Stand
Uitslagen
13 januari 2024 |
10:15 |
Nunspeet JO12-4JM |
Unicum JO12-5 |
5 - 2 |
16 december 2023 |
10:15 |
ESC JO12-3 |
Unicum JO12-5 |
3 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
asv Dronten JO12-5 |
8 - 0 |
08:45 |
Nunspeet JO12-4JM |
Zeewolde JO12-1 |
2 - 3 |
08:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
Lelystad '67 JO12-3 |
9 - 2 |
09 december 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO12-3 |
Zeewolde JO12-1 |
2 - 1 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
ESC JO12-3 |
8 - 1 |
08:30 |
asv Dronten JO12-5 |
Nunspeet JO12-4JM |
5 - 2 |
08:30 |
Unicum JO12-5 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
3 - 6 |
02 december 2023 |
08:30 |
ESC JO12-3 |
Lelystad '67 JO12-3 |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Batavia '90 JO12-3 |
Afgelast |
08:30 |
Zeewolde JO12-1 |
asv Dronten JO12-5 |
3 - 1 |
28 november 2023 |
18:00 |
asv Dronten JO12-5 |
Lelystad '67 JO12-3 |
4 - 5 |
25 november 2023 |
10:15 |
ESC JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
3 - 5 |
08:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
Nunspeet JO12-4JM |
Afgelast |
08:30 |
Unicum JO12-5 |
Zeewolde JO12-1 |
Afgelast |
18 november 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
4 - 6 |
08:45 |
Nunspeet JO12-4JM |
ESC JO12-3 |
6 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO12-1 |
Batavia '90 JO12-3 |
6 - 4 |
08:30 |
asv Dronten JO12-5 |
Unicum JO12-5 |
1 - 4 |
11 november 2023 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-3 |
asv Dronten JO12-5 |
10 - 2 |
08:30 |
Unicum JO12-5 |
Lelystad '67 JO12-3 |
2 - 3 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Nunspeet JO12-4JM |
8 - 6 |
08:30 |
ESC JO12-3 |
Zeewolde JO12-1 |
1 - 1 |
09 november 2023 |
17:15 |
Unicum JO12-5 |
Batavia '90 JO12-3 |
2 - 6 |
04 november 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO12-3 |
Nunspeet JO12-4JM |
Afgelast |
08:30 |
asv Dronten JO12-5 |
ESC JO12-3 |
2 - 1 |
08:30 |
Zeewolde JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 07:11.
0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 36
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
11:00 |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
6 - 1 |
10:00 |
De Kieviten JO12-1 |
Hoevelaken JO12-4JM |
Afgelast |
10:00 |
Stroe JO12-1 |
VVOP JO12-3 |
1 - 4 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
SDV Barneveld JO12-4 |
0 - 29 |
07 oktober 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Stroe JO12-1 |
5 - 0 |
09:45 |
VVOP JO12-3 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
7 - 0 |
08:30 |
SDV Barneveld JO12-4 |
De Kieviten JO12-1 |
11 - 4 |
08:30 |
Hoevelaken JO12-4JM |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
1 - 13 |
30 september 2023 |
11:00 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
2 - 9 |
10:00 |
VVOP JO12-3 |
Hoevelaken JO12-4JM |
11 - 0 |
10:00 |
Stroe JO12-1 |
SDV Barneveld JO12-4 |
2 - 4 |
10:00 |
De Kieviten JO12-1 |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
0 - 15 |
23 september 2023 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
De Kieviten JO12-1 |
6 - 2 |
08:30 |
SDV Barneveld JO12-4 |
VVOP JO12-3 |
4 - 1 |
08:30 |
Hoevelaken JO12-4JM |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
9 - 2 |
16 september 2023 |
11:45 |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
SDV Barneveld JO12-4 |
3 - 3 |
10:00 |
Stroe JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
6 - 2 |
10:00 |
De Kieviten JO12-1 |
VVOP JO12-3 |
2 - 3 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
Hoevelaken JO12-4JM |
15 - 1 |
09 september 2023 |
10:00 |
Stroe JO12-1 |
Hoevelaken JO12-4JM |
8 - 2 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
De Kieviten JO12-1 |
7 - 1 |
08:30 |
SDV Barneveld JO12-4 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
4 - 1 |
08:30 |
VVOP JO12-3 |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
3 - 1 |
02 september 2023 |
11:00 |
Rood-Wit '58 JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-3 |
17 - 0 |
10:00 |
De Kieviten JO12-1 |
Stroe JO12-1 |
1 - 3 |
08:30 |
Hoevelaken JO12-4JM |
SDV Barneveld JO12-4 |
1 - 16 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-5JM |
VVOP JO12-3 |
3 - 5 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 07:11.