Competitiegegevens
0336 Onder 12 (4e fase) 1e klasse (4e fase) 04
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
10:30 |
FC Horst JO12-1 |
Hulshorst JO12-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Veensche Boys JO12-1 |
3 - 4 |
22 april 2024 |
18:30 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
EFC '58 JO12-1 |
5 - 5 |
20 april 2024 |
09:30 |
FC Horst JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
2 - 5 |
13 april 2024 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Hulshorst JO12-1 |
11 - 3 |
09:00 |
EFC '58 JO12-1 |
FC Horst JO12-1 |
2 - 4 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Veensche Boys JO12-1 |
8 - 3 |
06 april 2024 |
10:30 |
FC Horst JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
8 - 1 |
10:00 |
Veensche Boys JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
3 - 2 |
10:00 |
Hulshorst JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
2 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 13:11.
0332 Onder 12 (3e fase) Hoofdklasse (3e fase) 5
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
10:00 |
Batavia '90 JO12-1 |
Nunspeet JO12-1 |
7 - 0 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
4 - 2 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Hoevelaken JO12-1 |
4 - 6 |
08:30 |
Unicum JO12-1 |
VVOP JO12-1 |
0 - 3 |
14 maart 2024 |
19:00 |
Unicum JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
3 - 2 |
09 maart 2024 |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
2 - 2 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Batavia '90 JO12-1 |
3 - 4 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
2 - 4 |
09:45 |
VVOP JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
8 - 2 |
02 maart 2024 |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
3 - 1 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
VVOP JO12-1 |
2 - 0 |
09:40 |
Batavia '90 JO12-1 |
Hoevelaken JO12-1 |
8 - 1 |
08:30 |
Unicum JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
6 - 1 |
24 februari 2024 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
1 - 6 |
13 februari 2024 |
19:00 |
Hoevelaken JO12-1 |
VVOP JO12-1 |
11 - 3 |
10 februari 2024 |
10:00 |
VVOP JO12-1 |
Batavia '90 JO12-1 |
1 - 12 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Unicum JO12-1 |
0 - 6 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
Nunspeet JO12-1 |
7 - 2 |
03 februari 2024 |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
VVOP JO12-1 |
5 - 1 |
09:45 |
Batavia '90 JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
4 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Hoevelaken JO12-1 |
1 - 8 |
27 januari 2024 |
10:15 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
Batavia '90 JO12-1 |
2 - 3 |
09:45 |
Hoevelaken JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
1 - 6 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Nunspeet JO12-1 |
3 - 4 |
08:30 |
VVOP JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
7 - 3 |
20 januari 2024 |
12:30 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Afgelast |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
DVS'33 Ermelo JO12-2 |
3 - 4 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-1 |
Unicum JO12-1 |
2 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 13:20.
0331 Onder 12 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 01
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
12:15 |
Urk JO12-3 |
ESC JO12-1 |
2 - 6 |
11:30 |
asv Dronten JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
1 - 3 |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
Urk JO12-2 |
4 - 4 |
08:30 |
Unicum JO12-2 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
5 - 7 |
11 december 2023 |
18:00 |
Urk JO12-2 |
Urk JO12-3 |
8 - 0 |
09 december 2023 |
11:45 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
2 - 2 |
10:00 |
asv Dronten JO12-2 |
Urk JO12-3 |
5 - 3 |
09:45 |
Urk JO12-2 |
Unicum JO12-2 |
4 - 2 |
06 december 2023 |
18:30 |
ESC JO12-1 |
Nunspeet JO12-1 |
2 - 1 |
02 december 2023 |
10:30 |
Unicum JO12-2 |
ESC JO12-1 |
Afgelast |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
asv Dronten JO12-2 |
Afgelast |
09:45 |
Urk JO12-3 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
1 - 6 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Urk JO12-2 |
8 - 0 |
25 november 2023 |
11:15 |
asv Dronten JO12-2 |
Unicum JO12-2 |
1 - 5 |
10:15 |
ESC JO12-1 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
1 - 0 |
09:45 |
Urk JO12-3 |
Nunspeet JO12-1 |
3 - 11 |
09:45 |
Urk JO12-2 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
2 - 5 |
18 november 2023 |
09:45 |
Urk JO12-2 |
ESC JO12-1 |
1 - 1 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
asv Dronten JO12-2 |
11 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Nunspeet JO12-1 |
5 - 3 |
08:30 |
Unicum JO12-2 |
Urk JO12-3 |
6 - 1 |
11 november 2023 |
10:15 |
Nunspeet JO12-1 |
Unicum JO12-2 |
6 - 4 |
10:15 |
ESC JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
4 - 6 |
09:45 |
asv Dronten JO12-2 |
Urk JO12-2 |
0 - 4 |
09:45 |
Urk JO12-3 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
0 - 13 |
04 november 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Unicum JO12-2 |
6 - 5 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO12-1 |
Nunspeet JO12-1 |
8 - 3 |
08:30 |
ESC JO12-1 |
asv Dronten JO12-2 |
3 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 13:20.
0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
10:00 |
Swift '64, JO12-1JM |
Batavia '90 JO12-2 |
12 - 0 |
10:00 |
Hulshorst JO12-1 |
KHC JO12-1JM |
11 - 7 |
10 oktober 2023 |
18:30 |
Elspeet JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
2 - 10 |
07 oktober 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Hulshorst JO12-1 |
11 - 3 |
09:30 |
Batavia '90 JO12-2 |
Elspeet JO12-1 |
1 - 7 |
04 oktober 2023 |
18:30 |
KHC JO12-1JM |
EFC '58 JO12-1 |
1 - 6 |
30 september 2023 |
09:30 |
Swift '64, JO12-1JM |
KHC JO12-1JM |
9 - 3 |
09:30 |
EFC '58 JO12-1 |
Batavia '90 JO12-2 |
12 - 0 |
09:00 |
Elspeet JO12-1 |
Hulshorst JO12-1 |
7 - 5 |
23 september 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Swift '64, JO12-1JM |
7 - 0 |
10:00 |
Hulshorst JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
3 - 8 |
09:30 |
KHC JO12-1JM |
Elspeet JO12-1 |
0 - 3 |
16 september 2023 |
10:00 |
KHC JO12-1JM |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
3 - 4 |
10:00 |
Hulshorst JO12-1 |
Batavia '90 JO12-2 |
13 - 0 |
08:30 |
EFC '58 JO12-1 |
Swift '64, JO12-1JM |
1 - 1 |
09 september 2023 |
10:00 |
EFC '58 JO12-1 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
5 - 4 |
10:00 |
Swift '64, JO12-1JM |
Elspeet JO12-1 |
7 - 0 |
08:30 |
Batavia '90 JO12-2 |
KHC JO12-1JM |
3 - 7 |
02 september 2023 |
10:00 |
Hulshorst JO12-1 |
Swift '64, JO12-1JM |
2 - 1 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO12-2JM |
Batavia '90 JO12-2 |
8 - 3 |
09:00 |
Elspeet JO12-1 |
EFC '58 JO12-1 |
3 - 13 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 11-05-2024 om 13:11.