Competitiegegevens
0290 Onder 10 (4e fase) 1e klasse (4e fase) 19
Stand
Programma
Uitslagen
11 mei 2024 |
10:30 |
Hierden JO10-1 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
20 april 2024 |
10:30 |
Hierden JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
09:30 |
ESC JO10-1 |
Nunspeet JO10-2 |
|
09:00 |
Hulshorst JO10-1JM |
Epe JO10-1 |
|
13 april 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Epe JO10-1 |
|
10:15 |
ESC JO10-1 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-2 |
Hierden JO10-1 |
|
06 april 2024 |
10:30 |
Hierden JO10-1 |
ESC JO10-1 |
|
10:15 |
Epe JO10-1 |
Nunspeet JO10-2 |
|
09:00 |
Hulshorst JO10-1JM |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 11:11.
0266 Onder 10 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 04
Stand
Uitslagen
23 maart 2024 |
10:00 |
Unicum JO10-2 |
VVOP, JO10-2JM |
|
09:00 |
Hierden JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
16 maart 2024 |
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
SDC Putten JO10-1 |
|
09:00 |
FC Horst JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
09:00 |
Hierden JO10-1 |
Unicum JO10-2 |
|
08:30 |
VVOP, JO10-2JM |
Veensche Boys JO10-1 |
|
09 maart 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
VVOP, JO10-2JM |
|
09:30 |
SDC Putten JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
08:30 |
Unicum JO10-2 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
Hierden JO10-1 |
|
02 maart 2024 |
10:15 |
FC Horst JO10-1 |
Unicum JO10-2 |
|
09:00 |
Hierden JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:30 |
VVOP, JO10-2JM |
SDC Putten JO10-1 |
|
10 februari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Hierden JO10-1 |
|
10:00 |
SDC Putten JO10-1 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
FC Horst JO10-1 |
|
03 februari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
SDC Putten JO10-1 |
|
09:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
Unicum JO10-2 |
|
08:30 |
VVOP, JO10-2JM |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
|
27 januari 2024 |
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
09:00 |
FC Horst JO10-1 |
VVOP, JO10-2JM |
|
09:00 |
SDC Putten JO10-1 |
Hierden JO10-1 |
|
08:30 |
Unicum JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
20 januari 2024 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
DVS'33 Ermelo JO10-2 |
Afgelast |
09:30 |
SDC Putten JO10-1 |
Unicum JO10-2 |
Afgelast |
08:30 |
VVOP, JO10-2JM |
Hierden JO10-1 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 11:11.
0273 Onder 10 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 04
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
10:45 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Batavia '90 JO10-1 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-2 |
Lelystad '67 JO10-2 |
|
09:00 |
Hulshorst JO10-1JM |
Hierden JO10-1 |
|
09:00 |
asv Dronten JO10-2 |
Unicum JO10-2 |
|
09 december 2023 |
11:15 |
Nunspeet JO10-2 |
asv Dronten JO10-2 |
|
09:00 |
Hierden JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-2 |
Batavia '90 JO10-1 |
|
08:30 |
Unicum JO10-2 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
06 december 2023 |
18:00 |
Unicum JO10-2 |
Batavia '90 JO10-1 |
|
02 december 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Unicum JO10-2 |
Afgelast |
09:00 |
Hulshorst JO10-1JM |
Nunspeet JO10-2 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-1 |
Hierden JO10-1 |
|
08:30 |
asv Dronten JO10-2 |
Lelystad '67 JO10-2 |
|
25 november 2023 |
09:00 |
Hierden JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-2 |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:30 |
asv Dronten JO10-2 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
18 november 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO10-2 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-1 |
Nunspeet JO10-2 |
|
08:30 |
Hierden JO10-1 |
Unicum JO10-2 |
|
11 november 2023 |
10:00 |
Nunspeet JO10-2 |
Hierden JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-2 |
Batavia '90 JO10-1 |
|
09:00 |
Hulshorst JO10-1JM |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:30 |
Unicum JO10-2 |
Lelystad '67 JO10-2 |
|
04 november 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Afgelast |
10:00 |
Batavia '90 JO10-1 |
Hulshorst JO10-1JM |
|
09:00 |
Hierden JO10-1 |
asv Dronten JO10-2 |
|
08:30 |
Unicum JO10-2 |
Nunspeet JO10-2 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 11:11.
0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
09:30 |
Lunteren JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:45 |
SDV Barneveld JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
10 oktober 2023 |
19:00 |
VVOP JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
07 oktober 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
VVOP JO10-1 |
|
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
Lunteren JO10-1 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-2 |
|
30 september 2023 |
11:00 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
|
10:00 |
VVOP JO10-1 |
Lunteren JO10-1 |
|
08:45 |
SDV Barneveld JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
08:30 |
Veensche Boys JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
23 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
VVOP JO10-1 |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
SDV Barneveld JO10-2 |
|
09:30 |
Lunteren JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
16 september 2023 |
10:45 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
09:30 |
Lunteren JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
|
09:30 |
VVOP JO10-1 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-2 |
|
09 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
|
10:00 |
Veensche Boys JO10-1 |
Lunteren JO10-1 |
|
08:45 |
SDV Barneveld JO10-2 |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
06 september 2023 |
18:30 |
Lunteren JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-2 |
|
02 september 2023 |
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
VVOG Harderwijk JO10-3 |
|
09:45 |
VVOP JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-2 |
Veensche Boys JO10-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 13-05-2024 om 11:11.