Competitiegegevens
0290 Onder 10 (4e fase) Hoofdklasse (4e fase) 03
Stand
Programma
Uitslagen
24 april 2024 |
19:00 |
Hoevelaken JO10-1JM |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
20 april 2024 |
10:30 |
FC Horst JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
Afgelast |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
13 april 2024 |
09:00 |
FC Horst JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
08:30 |
VVOP JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
06 april 2024 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:11.
0266 Onder 10 (3e fase) Hoofdklasse (3e fase) 06
Stand
Uitslagen
23 maart 2024 |
09:45 |
AGOVV JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
16 maart 2024 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
|
13 maart 2024 |
17:00 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
09 maart 2024 |
11:45 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
|
10:00 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
AGOVV JO10-1 |
|
09:30 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
08:30 |
VVOP JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
02 maart 2024 |
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
09:45 |
AGOVV JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
|
08:30 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
24 februari 2024 |
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
|
10 februari 2024 |
09:30 |
VVOP JO10-1 |
AGOVV JO10-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
03 februari 2024 |
10:00 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
09:45 |
Hoevelaken JO10-1JM |
csv Apeldoorn JO10-1 |
|
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
AGOVV JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
27 januari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
|
08:30 |
VVOP JO10-1 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
|
08:30 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
AGOVV JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
20 januari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
Afgelast |
10:00 |
Robur et Velocitas JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
09:45 |
AGOVV JO10-1 |
Hoevelaken JO10-1JM |
Afgelast |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
csv Apeldoorn JO10-1 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:11.
0273 Onder 10 (2e fase) Hoofdklasse (2e fase) 03
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
asv Dronten JO10-1 |
|
10:30 |
Unicum JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
10:00 |
VVOP JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
09:30 |
Lelystad '67 JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
09 december 2023 |
10:15 |
FC Horst JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
10:00 |
VVOP JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
09:30 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
07 december 2023 |
18:00 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
02 december 2023 |
09:30 |
Unicum JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
08:30 |
Lelystad '67 JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
asv Dronten JO10-1 |
|
25 november 2023 |
10:00 |
Lelystad '67 JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
09:45 |
VVOP JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
18 november 2023 |
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
Unicum JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
11 november 2023 |
10:45 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
10:00 |
VVOP JO10-1 |
asv Dronten JO10-1 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-1 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
|
04 november 2023 |
10:00 |
FC Horst JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
09:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
VVOP JO10-1 |
|
08:30 |
Sparta Nijkerk JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.
0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01
Stand
Uitslagen
28 oktober 2023 |
09:00 |
Lelystad '67 JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
14 oktober 2023 |
10:30 |
Unicum JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
Swift '64 JO10-1JM |
|
07 oktober 2023 |
10:00 |
FC Horst JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
10:00 |
SDV Barneveld JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
08:30 |
Swift '64 JO10-1JM |
asv Dronten JO10-1 |
|
30 september 2023 |
10:00 |
Lelystad '67 JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
asv Dronten JO10-1 |
|
09:30 |
Unicum JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
Swift '64 JO10-1JM |
|
23 september 2023 |
10:00 |
SDV Barneveld JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
09:45 |
FC Horst JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
08:30 |
Swift '64 JO10-1JM |
Unicum JO10-1 |
|
16 september 2023 |
10:45 |
FC Horst JO10-1 |
Swift '64 JO10-1JM |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
SDV Barneveld JO10-1 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
08:45 |
Lelystad '67 JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
12 september 2023 |
18:00 |
Unicum JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
|
09 september 2023 |
12:00 |
Lelystad '67 JO10-1 |
Swift '64 JO10-1JM |
|
10:00 |
SDV Barneveld JO10-1 |
FC Horst JO10-1 |
|
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
asv Dronten JO10-1 |
|
02 september 2023 |
10:00 |
Swift '64 JO10-1JM |
SDV Barneveld JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-1 |
Unicum JO10-1 |
|
09:00 |
FC Horst JO10-1 |
DVS'33 Ermelo JO10-1 |
|
08:30 |
VVOG Harderwijk JO10-1 |
Lelystad '67 JO10-1 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 09-05-2024 om 22:45.