Voorlopige indeling jeugd 2024/2025

1 Juni 2024 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2024/2025. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 
Eventuele wijzigingen na publicatie van dit bericht zullen vooralsnog niet verwerkt worden in dit bericht.

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor (toekomstige) leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden. Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Gerrit Hup, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

Dames/MeidenJO19 JO17 JO15 JO14 JO13 JO12 JO11 JO10 JO9 JO8

Meiden

MO17-1

Sara Dib
Annick Dinger
Alieke Heijboer
Evi Hotsma
Noortje Jongemeel
Lieke Kelderman
Jente Lachenal
Luna van de Mheen
Romee Oortgiesen
Romée Pars
Siham Raoudi
Ruby-Joy Schipper
Ayse Willemsen
Lisa Zaar

Begeleiding
Marchel Besselsen (trainer)
Laura Noteboom (assistent-trainer)

JO19

JO19-1
Suleyman Ardag
Yassine Elouali
Farik Faid
Lamin Gassama
Thom Gulden
Lucas Hoen
Jens Hoeve
Keano Hop
Essa Jawo
Kayan Kabukale
Bengt Kooistra
Tijn Meppelink
Quinten Plijter
Milan Reijerse
Roar van Rossem
Ruben Visscher
Harun Eren Yazir

Begeleiding
Twan Epe (trainer)
Manuel Bravo (sr) (assistent-trainer/coach)
Willem Hoeve (teammanager)
JO19-2
Jefta Boer
Sebastian Bosters
Marijn Dooijeweerd
Gerben Hannessen
Matteo Hummelen
Pepijn Jager
Robin van de Kamp
Floris van der Laan
Mees Lammers
Alec Lammerts Van Bueren
Thijs van de Mars
Rick Plakke
Jamie Plet
Xander Samsom
Mike Schaaphok
Joshua van 't Slot
Jan van Straaten
Niek Tigelaar

Begeleiding
Yannick Butoh (trainer/coach)
Alfred Dooijeweerd (teammanager)
 
JO19-3
Khaled Alrashwany
Rutger Hop
Youri Jansen
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Milan Kruidhof
Sander van der Linden
Ruben Martens
Ibrahim Mohammad
Jochem Nauta
Sem Van Noort
Sam van Rijn
Ashton Staaks
Stef Veenendaal
Jochem Verhage
Luca van de Wiel

Begeleiding
Peter Verhage (trainer/coach)
Martin Kluinhaar (teammanager)
Robert van Rijn (teammanager)

JO17

JO17-1
Julian Aartsen
Marouane Achrak
Amine Akachar
Dion de Bock
Jesper Brands
Mohammed El Meloudi
Kayden Klaassen
Valentijn Klarenbeek
Clement Luvumbo
Jasper Oostendorp
Reda Ouchan
Nasreddini Oulhaj
Thomas Ruiter
Rayan van der Sloot
Koen Visser
Sander Vlieg
Joab Vogelaar

Begeleiding
Dada Bugera (trainer/coach)
John van Middendorp (assistent-trainer/coach)
JO17-2
Bram Bijker
Julian Blom
Aaron Bronkhorst
Roan Diertens
Auke van Dijke
Gijs Houtman
Dinand Kockmann
Julian Meerveld
Sam Melgers
Rico Moossdorff
Musab Melih Polat
Kasper Priem
Niels Samsom
Ruben Steenmeyer
Sil Woerdeman

Begeleiding
Ralph Diertens (trainer/coach)
Jeroen Melgers (trainer/coach)
Mark van Wijk (assistent-trainer/coach)
Martijn Bijker (teammanager)
 
JO17-3
Daan van Beem
Daan Beijeman
Elijah Bosgra
Brian Bouwman
Tycho Doornhof
Ilyez Doumaz
Tim Feikens
Rion van den Hoek
Tiede Jacops
Sem Kappers
Stan van de Kuilen
Sem Oosterhof
Jair Poel
Lucas Prinsen
Christiaan Sloot

Begeleiding
Vacant
 
JO17-4
Bowen Ashtari
Wiljan Bredewold
Nathan Diemel
Rowan Elbers
Shihab Elbouddounti
Daan van der Heide
Jort van Keeken
Julius Kok
Sander Korevaar
Marijn Los
Tim Luijtjes
Bram Martens
Senn Michelsen
Ghassan Mohamad
Hamza Saouiki
Mart Schut
Milan Stevens
Jurre Woortman

Begeleiding
Fouad Dib (trainer)
John van Keeken (teammanager)
 
JO17-5
Ahmed Alkefaji
Seth Boudestein
Roan Deleij
Job Gulden
Nick Lammerts Van Bueren
Ermiyas Redie Tedros
Kherhat Faisal Khadeeda Al Shaheen
Max van Zwieten

Begeleiding
Vacant

JO15

JO15-1
Teun Agterberg
Ilyas Akachar
Mohammed Al Ismael
Jonathan Bakker
Anis Belga
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Shane Bosch
Valerie Douma
Daan Feikens
Nobel Gebrezigi
Liam Klompenhouwer
Niels van der Linden
Maykil al Qas
Amini Runesha

Begeleiding
Mikey Foppen (trainer/coach)
Sander Bos (assistent-trainer/coach)
Gertjan Bokhorst (teammanager)
JO15-2
Ruben Aerts
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Mark Brouwer
Boaz van Drunen
Jonathan Grift
Julian Heldoorn
Bas Houtman
Daniel Kok
Bartosz Kuczmaszewski
Jur Lammers
Thomas Nijmeijer
Joshua van Room
Floris Scheffer
Stef Seijbel
Sander Tel
Lucas Visscher

Begeleiding
Harmen van Drunen (trainer/coach)
Wilco Martijn Reimink (assistent-trainer/coach)
 
JO15-3
Roby van den Bor
Anas El Battioui
Maik Gerards
Lyaad Hamane
Jamian Hofman
Aharon Jansen
Owen De Paauw
Maurits Padding
Simon Palsgraaf
Sverre Pars
Pelle Pelzer
Jesse van Pijkeren
Ghazi Faisal Khadeeda Al Shaheen
Mert Tekin
Liv Torsius

Begeleiding
Patrick van den Bor (trainer)
Ron Jansen (assistent-trainer/coach)
 
JO15-4
Thijm Alberts
Hassan Alshaer
Rifat Efe Avci
Nick Beelen
Mees Eisenberger
Martin Hoolwerf
Max Van der Horn
Garnik Hovakimyan
Sven Kelder
Mirac Safak
Erdem Talayhan
Joas van Thes
Damian Tinge
Awwab Zaree
Meksebe Zeregabr Russom

Begeleiding
Sepehr Ghasemi (trainer)
Khaled Zaree (trainer)

JO14

JO14-1
Rayan Aheddouch
Mohamed Benhammou
Jonah Bronkhorst
Sem Brouwer
Dani Elderman
Abdulkarim Eshak
Philip IJzerman
Zenna Jansen
Levi Mast
Kay Murk
Amouri Sarov
Mats Stoffer
Lars Tibbe
Elin de Weerd
Mohamed Nour Zanhar
Simon de Zwaan

Begeleiding
Niels Ros (trainer/coach)
Mylan Otten (assistent-trainer/coach)
JO14-2
Mees Bijker
Musab Bozkurt
Steffen Deuring
Tom van Elten
Jonan Fredrikze
Jesse Heldoorn
Mick Klompenhouwer
Arnoud Kockmann
Liam de Man
Ruben van der Meulen
Roan van Middendorp
Dani Mons
Thijmen Pfundt
Alper Sahan
Jort van der Vlies
Moos Zoeteweij

Begeleiding
Quinten Pastoor (trainer/coach)
Viggo Kelderman (assistent-trainer/coach)
 
JO14-3
Daan van As
Oualid El Boujdaine
Julian Dercksen
Sem van Dijk
Dean van Hoegee
David Hop
Jesse Jansen
Timo de Keyzer
Tom Koerhuis
Daan van Noort
Tristan Oosting
Mehmet Emre Ozbunar
Atakan Sahinturk
Tim Snijder
Luca Spierings
Derek Westland

Begeleiding
Cor Oosting-Klock (trainer/coach)
 
JO14-4
Rida Al Ahmar
Joep Bolt
Bastiaan Bommels
Jip Burgstede
Victor Eerman
Julian van der Horst
Joey Ietswaard
Sarah van der Laan
Twan Mons
Reda El Ouaamari
Jack van Renselaar
Hazem Saleh
Loan Tombal
Storm Vreman
Thomas Zijdeman
Lucas Zijlstra

Begeleiding
Vacant
 
JO14-5
Kénai Aarding
Gerlamo (jerlamo) Bauer
Paul Brandt
Bellis Bugera
Yasine El Battioui
Ahmet Emin Fidanci
Mitchell Klinge
Maarten Luijer
Luca Maessen
Basaam Mohammed Hussein
Thijs Raven
Wolf Termaat
Thijmen Torn
Hugo Verhoeve
Bram Vledder
Rob Vledder

Begeleiding
Brett Klinge (trainer)

JO13

JO13-1
Salladhine el Athiaoui
Joel Bankole
Mason Bok
Rodi Brands
Bram Eisen
Jarne Fokkens
Sven Foppen
Björn Hoekert
Lucas Van ‘t Hul
Ryan Klaassen
Luca Lof
Daan Meijer
Niels Petersen
Viggo Poel
Tim Reijerse
Marten Severein
Sven van der Velde

Begeleiding
Manuel Bravo (jr) (trainer/coach)
Nasir Bamouh (assistent-trainer/coach)
Jaap Bok (teammanager)
Wijnand Reijerse (teammanager)
JO13-2
Thijs den Besten
Boas Brauckmann
Levi Broeksema
Sasha-Noël Deneer
Steyn Hoveling
Boaz Huisman
Major Jansen
Luuk van Ommen
Youssra Rahou
Bart Scherff
Lorenzo Sheikmoesti
Mees Smit
Chris Verbeek
Thijs Wallet
Vida van Wincoop

Begeleiding
Tigo Molenberg (trainer/coach)
Bengt Kooistra (assistent-trainer/coach)
Vincent Hoveling (teammanager)
Killian Van Wincoop (teammanager)
 
JO13-3
Lars Brouwer
Sidrit Capari
Ovar Foppen
Omar Ghouzli
Jesse de Haan
Lucas den Herder
Mats Hoekstra
Beer Jansen
Jayson van de Kolk
Rens Luijer
Jozua Theodoor van Olst
Kian Olthof
Jack Schoonhoven
Quinn Smit
Jayden Teunissen
Kyan Zijp

Begeleiding
Martijn Foppen (trainer/coach)
Jurjen de Haan (trainer/coach)
 
JO13-4
Baran Akgul
Jerone de Bock
Aron Boer
Colin Deleij
Corné Doppenberg
Emir Gökhan
Simon Helmers
Runa Rey'anne Heusinkveld
Noya Kersten
Tino Kroes
Jaron Martens
Justin Oortgiesen
James Pul
Safwan Raoudi
Manisha de Vries
Noëlle De Vries

Begeleiding
Amsi Pul (trainer/coach)
 
JO13-5
Manou Alberts
Malik Aloshari
Dani Bontan
Niek Gerards
Arne Heijboer
Merel van den Hoorn
Mohammed Hussein
Mustafa Duran Kalkan
Levi Kelder
Jesse Koning
Timon Pavalas
Kim Raven
Iris Ruiter
Luca Mason Staaks
Finn Stavorinus
Kayn Stefan Westerhof

Begeleiding
Tjeerd Westerhof (trainer)

JO12

JO12-1
Osman Demir
Joah Eestermans
Madyan Hamane
Kawa Hasan
Jelmer Kamphorst
Emrullah Korucu
Julan Lof
Eli Roel Magero
Thom Sluis
Lars Stam

Begeleiding
Jochem Bakker (trainer/coach)
JO12-2
Koen de Boer
Xavi Goosensen
Hille Heeringa
Aras Korucu
Valentino Claudio Mugema
Laurens Padding
Guus Petersen
Sebas Plieger
Dean Veenendaal
Fedde Vos

Begeleiding
Vacant
 
JO12-3
Jayden van Dijk
Luca Guljé
Noah Hobrink
Lukas Hoogezand
Venjamin Kriekjes
Sami Labbari
Mason Muller
Ahmed Mustafa
Roan Rekers
Xavi De Vries
Reinout Westland

Begeleiding
Nico de Vries (teammanager)
 
JO12-4
Silvijn ter Beek
Luuk Brandt
Samuël van den Brink
Benjamin de Bruijne
Amir Hamane
Stijn Kanters
Sven van der Meulen
Dex Nathan Olofsen
Dylan van Rosse
Miasar Faisal Khadeeda Al Shaheen
Rafaël Smits
Kevin West

Begeleiding
Ali Hamane (trainer)
Jelle West (trainer)
Christiaan van den Brink (teammanager)
 
JO12-5
Daan Braams
Tugra Gündogan
Aron de Haan
Tyler Haverkamp
Bram Karssen
Hugo Kloostra
Sven Kok
Jay van Pijkeren
Luuk Raven
Samuel van Room
Levi Ruiter
Nathan Vernhout

Begeleiding
Ronald Kloostra (trainer/coach)
Kees Kok (trainer/coach)
JO12-6
Mohammad Alrashwany
Ibrahim Kayra Avci
Finn Böhne
Niek Gerards
Noah Jagt
Noah Karten
Djeyno van der Linden
Daan Pater
Seth van Thes
Dylan Tomassen
Mik Vink

Begeleiding
Abdo Mustafa (trainer)
 
JO12-7
Herman Beekhuijzen
Veerle Drost
Lenny Fietje
Elsa Hotsma
Ella Jansen
Sharifo Kachar
Simay Karaca
Nikki Pater
Niki Sanami
Simay Tas
Sam de Vries
Lieke Zwart

Begeleiding
Jochem Verhage (trainer)

JO11

JO11-1
Bart den Besten
Rezah Carrera
Kyan Goosensen
Youssef Hammo
Cafer Emin Karaca
Josh Kersten
Maxim Kool
Jasim Mohammad
Jens Poel
Jayden Gerald Proeve

Begeleiding
Kasim Demir (trainer/coach)
JO11-2
Miraç Demir
Senn Hakvoort
Timon Jansen
Tim Kroondijk
Lars Petersen
David van der Plas
Yoaz Redie Tedros
Aron van Rey
Seth Vogelaar
Essey Zeregabr Russom

Begeleiding
Levi Jansen (trainer/coach)
Binc Zwart (trainer/coach)
Martijn Hakvoort (teammanager)
Maikel Jansen (teammanager)
 
JO11-3
Luuk van den Berg
Aiden Dirksma
Zep Groot Jebbink
Owen Man
John Martens
Benjamin Mazier
Jurre Noort
Ali Efe Ozbunar
Jovi Petersen
Nolan Pieper

Begeleiding
Mark Dirksma (trainer/coach)
Sander Noort (trainer/coach)
 
JO11-4
Moos Aikema
Bram van den Dragt
Daan el Gewily
Dien Hamane
Liza Heldoorn
Sem Karten
Melih Kocyigit
Sieme van Minnen
Maksym Moroz
Senn Tombal
Jurre Verdoold

Begeleiding
Henry Heldoorn (trainer)
Evert Brandsen (teammanager)
Esther de Vries (teammanager)
 
JO11-5
Davi Brito Pansani De Araujo
Olwydd Dijkhuis
Chris Dijksterhuis
Bentley Elstrodt
Floris Geusebroek
Jesse van Grootheest
Daniël Koopman
Hamza Taskin
Gijs Tuinenga
Jasper de Vrij

Begeleiding
Joost Geusebroek (trainer/coach)
Jorik Dijksterhuis (teammanager)
JO11-6
Benjamin Belserang
Luuk Foppen
Halit Gul
Lucas Nollen
Timur Fahri Ozdemir
Ahmet Yigit Pinarci
Nathan Polinder
Mayson Steen
Ayoub Talhi
Sean Tode
Fedde Van der Worp

Begeleiding
Fred van der Worp (trainer)
 
JO11-7
Ahmed Alhussein
Jay Brouwer
Aiden Jay Gielen
Xavi Klatt
Floris Kloostra
Fabian Koning
Vinn Michelsen
Yafet Teum
Ali Yildirim

Begeleiding
Vacant

JO10

JO10-1
Tim Bottger
Eray Erikci
Lars Hoekert
Dex de Jong
Sam Kuijpers
Bram Kuyt
Bram Kuyt
Eden van Moerkerk
Finn Schaftenaar

Begeleiding
Thijs Eggink (trainer)
Chris Hoekert (teammanager)
Daan Kuijpers (teammanager)
JO10-2
Ayaz Celen
Florian Egberink
Tygo Guljé
Daan den Herder
Joey Hoeve
Brayn Jacquard
Noud Kattestaart
Hugo Melissen
Noah River Staaks

Begeleiding
Johan Guljé (trainer)
 
JO10-3
Mustafa Emir Aslan
James Kamerbeek
Marc van Kleeff
Lennox Kok
Murad Pinarbasi
Stijn Stavorinus
Niek Stronkhorst
Tyler Van der Worp

Begeleiding
Ramazan Pinarbasi (trainer)
Sebastian Stavorinus (trainer)
Andre Stronkhorst (trainer)
Robert van der Worp (trainer)
Alain Kok (teammanager)
 
JO10-4
Bram Boonen
Leon Hoveling
Roan Kanters
Jax Koch
Bram van 't Slot
Tigo Smalbrugge
Colin Smith
Sam Teunissen

Begeleiding
Frank Smith (trainer)
 
JO10-5
Lev Van Dijk
Tedd Duijster
Talha Gündogan
Jesper de Jong
Nika Kozijn
Quinn Kozijn
Sam Petersen
Hugo Waal

Begeleiding
Edwin de Jong (trainer)
Kristian Kozijn (trainer)
Chris Petersen (trainer)
JO10-6
Chris van den Brink
Jurre Drost
Tobias Hartog
Timo Jagersma
Oliver Kok
Cayn Lennox Smit
Luke Verhappen
Caleb Zabala

Begeleiding
Vacant
 
JO10-7
Sion Bronkhorst
Brett Cuntz
Tygo Huisman
Oliver Immerzeel
Thijs Karssen
Robin Schalk
Liam van 't Veld
Mees De Weerd

Begeleiding
Jacco Bronkhorst (trainer)
Ruud Cuntz (trainer)
Marthijn Huisman (trainer)
Sander Karssen (trainer)
JO10-8
Estin Douma
Niek Hummel
Vince van Loenen
Anne Meijer
Luuk Stade
Maurits Tel
Space Walker

Begeleiding
Pieter Stade (trainer)
JO10-9
Jax van Bijsteren
Senn Griebling
Feline Groot
Stijn Kleyberg
Loran Kus
Vince Robbertsen
Lieve Schmidt

Begeleiding
Ilona Geurtsen (trainer)
JO10-10
Eslina Duruca
Melisa Gökhan
Efe Karadavut
Matthis Lemckert
Thomas Mol
Sepp van der Velde

Begeleiding
Cem Karadavut (trainer)
Peter Lemckert (trainer)
JO10-11
Mohamed Alsayed
Eyup Esad Avci
Nikki de Bruin
Noah Guven
Mick Hertsenberg
Jozua Rekers
Hugo Schaëfer
Mert Tuncer

Begeleiding
Vacant

JO9

JO9-1
Ferron Brands
Milan Buis
Davi van Gilst
Jason Krause
Sasha Marinussen
Jayden Mons
Eymen Pinarbasi
Tobias van de Pol

Begeleiding
Jeroen Brands (trainer)
Maarten van Gilst (trainer)
Ender Pinarbasi (trainer)
JO9-2
Mace Brouwer
Max Commandeur
Chris Dorland
Kees van den Eijnden
Sam Petersen
Ties Petersen
Ben van der Plas
Aron van Uhm

Begeleiding
Gerco Petersen (trainer)
Robin van Uhm (trainer)
 
JO9-3
Skye Bijlsma
Mathies Brands
Xavi Bremer
Ryan van Leeuwen
Jax Nijssen
Duuk Jaap Praamstra
Tom van Ravenswaaij
Matthias Schaftenaar

Begeleiding
Micha Nijssen (trainer)
Richard van Ravenswaaij (trainer)
 
JO9-4
Sven van Dijk
Elsa Fani
Bram Grit
Yassin Hamane
Serena van Hoegee
Bas 't Jong
Imran Vejselovic
Joris Van Vilsteren

Begeleiding
Arthur Grit (trainer)
Ali Hamane (trainer)
 
JO9-5
Luca Fasen
Omer Gorgen
Lucas de Groote
Seth Stavorinus
AL.aser Tamim
Stijn Toussaint
Yusuf Emir Yazici
Yigit Murtaza Yazir

Begeleiding
Jeroen Fasen (trainer)
Yilmaz Gorgen (trainer)
JO9-6
Mick Braams
Melle Daamen
Devran Koc
Sam Mons
Jillis Pieper
Lynn Stoffer
James Tadixz
Samara Vrijhof

Begeleiding
Marc Tadixz (trainer)
 
JO9-7
Ali Musa Al-awwadi
Timur Argun
Jerom van As
Yoshua Van den Bergh
Noah van Buren
Dylano Ligt
Ferran Pierik
Stijn Tuinenga

Begeleiding
Vacant
JO9-8
Michael Abbasian Arehjan
Xavi Hahmann
Ziyad Idrissi
Quinn Klaassen
Chris Koopman
Tijn van Ree
Lisa Reijerse
Renze van der Worp

Begeleiding
Karst Koopman (trainer)
Wouter Van Ree (trainer)

JO8

JO8-1
Riff Groos
Mees Hoffmann
Levy Kersten
Julian Loor
Mason Mesrits
Charly Strijk
Faas van der Velde
Thijs van der Velde
Mason de Vente

Begeleiding
Ralf Strijk (trainer)
Marius de Vente (teammanager)
JO8-2
Adam Kawa Abdulaziz
Halil Taha Alic
Siem Bolt
Liam Hartlief
Lev Mike Junior Hoffmann
Naud Kouwenhoven
Finn Mulder
Delano Van Panhuis

Begeleiding
Vacant
 
JO8-3
Bram van Hoorn
Yusuf Ramazan Karaaslan
Mert Berat Karayilmaz
Bryan Rademaker
Roan Reyneke
Conor Smith
Finn Stam
Dex de Vries

Begeleiding
Roy van Hoorn (teammanager)
 
JO8-4
Roan van Ark
Dani De Bruin
Sepp Foeke
Alec Hoving
Noud Hoving
Joas Lammerts Van Bueren
Thijs Stade
Beau van der Werff

Begeleiding
Vacant
 
JO8-5
Owen Bouma
Olivier Hoeve
Bram Karssen
Luca Konink
Joël Pleijsier
Jack Van de Ridder
Abiel Solomun
Yared Teum
Luca James Timmer

Begeleiding
Vacant
Lees bericht

Terugblik KNVB event

18-06-2024

Afgelopen april kwam de MO14 van de KNVB op sportpark De Strokel om het op te nemen tegen onze JO14-1.

Lees bericht

Inleveren kleding

09-06-2024

Het seizoen is bijna ten einde. Graag alle materialen inleveren op: zaterdag 29 juni 2024.

Lees bericht

Veld 5 wordt kunstgrasveld.

08-06-2024

Zoals jullie wellicht allemaal al weten gaat 5 veld voorzien worden van een kunstgrasveld.

Nieuwsoverzicht Archief