Competitiegegevens
0519 Mannen Zondag reserve 6e klasse 01
Stand
Programma
Uitslagen
27 maart 2024 |
20:00 |
KCVO 4 |
Alexandria 2 |
|
24 maart 2024 |
10:30 |
De Kieviten 2 |
Victoria Boys 4 |
|
10:00 |
Wissel 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
|
10:00 |
Emst 3 |
Apeldoornse Boys 2 |
|
17 maart 2024 |
12:00 |
De Kieviten 2 |
Emst 3 |
5 - 2 |
12:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
ZVV '56 2 |
9 - 0 |
11:15 |
Alexandria 2 |
Victoria Boys 4 |
4 - 0 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
Wissel 2 |
3 - 0 |
09:30 |
WSV 5 |
KCVO 4 |
1 - 1 |
10 maart 2024 |
10:00 |
Emst 3 |
Alexandria 2 |
2 - 1 |
10:00 |
Wissel 2 |
De Kieviten 2 |
2 - 1 |
10:00 |
ZVV '56 2 |
Apeldoornse Boys 2 |
0 - 6 |
09:30 |
KCVO 4 |
SV Vaassen 3 |
2 - 2 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
WSV 5 |
0 - 3 |
03 maart 2024 |
12:00 |
De Kieviten 2 |
ZVV '56 2 |
5 - 1 |
11:15 |
Alexandria 2 |
Wissel 2 |
4 - 0 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
6 - 2 |
10:00 |
SV Vaassen 3 |
Victoria Boys 4 |
1 - 0 |
09:30 |
WSV 5 |
Emst 3 |
2 - 1 |
25 februari 2024 |
12:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
De Kieviten 2 |
3 - 2 |
10:00 |
Emst 3 |
SV Vaassen 3 |
0 - 1 |
10:00 |
Wissel 2 |
WSV 5 |
3 - 0 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
KCVO 4 |
1 - 4 |
18 februari 2024 |
11:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
SV Vaassen 3 |
|
09:30 |
Victoria Boys 4 |
Emst 3 |
3 - 4 |
11 februari 2024 |
10:00 |
Emst 3 |
Wissel 2 |
0 - 1 |
04 februari 2024 |
12:00 |
De Kieviten 2 |
Apeldoornse Boys 2 |
17 - 0 |
11:30 |
KCVO 4 |
Emst 3 |
3 - 0 |
11:15 |
Alexandria 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
3 - 6 |
10:00 |
SV Vaassen 3 |
Wissel 2 |
2 - 1 |
09:30 |
WSV 5 |
ZVV '56 2 |
6 - 0 |
28 januari 2024 |
11:15 |
Alexandria 2 |
WSV 5 |
4 - 2 |
11:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
Victoria Boys 4 |
4 - 2 |
10:30 |
SV Vaassen 3 |
De Kieviten 2 |
1 - 2 |
10:00 |
ZVV '56 2 |
Emst 3 |
1 - 3 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
KCVO 4 |
0 - 7 |
21 januari 2024 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
WSV 5 |
0 - 4 |
17 december 2023 |
10:00 |
SV Vaassen 3 |
Alexandria 2 |
1 - 5 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
Emst 3 |
3 - 1 |
09:30 |
KCVO 4 |
Victoria Boys 4 |
6 - 0 |
14 december 2023 |
20:00 |
SV Vaassen 3 |
ZVV '56 2 |
6 - 1 |
10 december 2023 |
09:30 |
WSV 5 |
VVOG Harderwijk 3 |
3 - 3 |
26 november 2023 |
10:00 |
SV Vaassen 3 |
Apeldoornse Boys 2 |
2 - 2 |
09:30 |
KCVO 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
6 - 4 |
09:30 |
WSV 5 |
De Kieviten 2 |
0 - 4 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
ZVV '56 2 |
2 - 0 |
23 november 2023 |
19:30 |
Wissel 2 |
ZVV '56 2 |
5 - 2 |
19 november 2023 |
11:30 |
Victoria Boys 4 |
De Kieviten 2 |
1 - 3 |
10:00 |
Wissel 2 |
Apeldoornse Boys 2 |
5 - 3 |
09:30 |
KCVO 4 |
WSV 5 |
6 - 5 |
12 november 2023 |
10:00 |
Emst 3 |
VVOG Harderwijk 3 |
2 - 1 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
Apeldoornse Boys 2 |
3 - 3 |
05 november 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
Wissel 2 |
1 - 0 |
09:30 |
WSV 5 |
SV Vaassen 3 |
1 - 1 |
29 oktober 2023 |
10:00 |
ZVV '56 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
2 - 8 |
10:00 |
Emst 3 |
De Kieviten 2 |
3 - 5 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
Alexandria 2 |
0 - 7 |
22 oktober 2023 |
10:00 |
Emst 3 |
WSV 5 |
2 - 2 |
19 oktober 2023 |
20:00 |
SV Vaassen 3 |
KCVO 4 |
2 - 1 |
15 oktober 2023 |
15:00 |
Batavia '90 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
|
11:15 |
Alexandria 2 |
Emst 3 |
2 - 0 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
ZVV '56 2 |
2 - 8 |
09:30 |
WSV 5 |
Victoria Boys 4 |
2 - 1 |
08 oktober 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
Apeldoornse Boys 2 |
13 - 0 |
10:00 |
Wissel 2 |
Alexandria 2 |
3 - 5 |
10:00 |
ZVV '56 2 |
De Kieviten 2 |
1 - 3 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
SV Vaassen 3 |
2 - 1 |
01 oktober 2023 |
12:00 |
De Kieviten 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
8 - 2 |
11:15 |
Alexandria 2 |
ZVV '56 2 |
1 - 0 |
10:00 |
SV Vaassen 3 |
Emst 3 |
1 - 0 |
09:30 |
WSV 5 |
Wissel 2 |
0 - 2 |
24 september 2023 |
12:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
Alexandria 2 |
6 - 1 |
10:00 |
Apeldoornse Boys 2 |
De Kieviten 2 |
0 - 7 |
10:00 |
ZVV '56 2 |
WSV 5 |
1 - 3 |
10:00 |
Wissel 2 |
SV Vaassen 3 |
4 - 2 |
10:00 |
Emst 3 |
KCVO 4 |
1 - 5 |
09:30 |
Victoria Boys 4 |
Batavia '90 4 |
20 - 0 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:41.
Mannen beker reserve zondag 1e ronde Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde
Uitslagen
19 november 2023 |
11:30 |
Gendringen 3 |
Warnsveldse Boys 4 |
5 - 2 |
22 oktober 2023 |
14:30 |
Trekvogels 6 |
Brakkenstein 5 |
3 - 4 |
13:00 |
FC Ulu Spor 4 |
VVOG Harderwijk 3 |
5 - 3 |
12:15 |
Heeten 4 |
Go Ahead Deventer 2 |
2 - 1 |
12:00 |
Woezik 6 |
Nijmegen 3 |
4 - 7 |
12:00 |
Vorden 3 |
Alexandria 2 |
6 - 1 |
11:30 |
Varsseveld 6 |
Ruurlo 4 |
3 - 1 |
11:30 |
Quick 1888 2 |
Niftrik 3 |
4 - 1 |
11:00 |
DAVO 2 |
Heino 8 |
3 - 2 |
11:00 |
Eendracht Arnhem 3 |
OBW 5 |
6 - 3 |
10:30 |
Colmschate '33 3 |
v.v. Hellendoorn 2 |
2 - 5 |
10:30 |
SCP 4 |
Spero 7 |
4 - 2 |
10:30 |
WVV'34 4 |
UD W. 4 |
1 - 3 |
10:00 |
KOSC 3 |
DTC '07 3 |
5 - 0 |
10:00 |
Angeren 3 |
Eldenia 3 |
3 - 3 |
10:00 |
vv Ewijk 4 |
HAVO 2 |
3 - 10 |
10:00 |
FC Winterswijk 9 |
HSC '21 3 |
3 - 3 (6 - 5) |
10:00 |
Orion 10 |
Blauw Wit 5 |
2 - 1 |
10:00 |
SP Lochem 4 |
SDOUC 3 |
1 - 1 (1 - 3) |
10:00 |
ABS 4 |
Rood Zwart 4 |
1 - 1 (9 - 8) |
10:00 |
avc Heracles 2 |
KOSC 5 |
3 - 3 (4 - 2) |
09:30 |
Varsseveld 5 |
Sp. Neede 4 |
Afgelast |
09:00 |
Rood Zwart 5 |
NEO 4 |
2 - 3 |
21 oktober 2023 |
13:00 |
FC Suryoye-Mediterraneo 3 |
SV De Lutte 4 |
2 - 4 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:41.
Mannen beker reserve zondag poulefase Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 47
Stand
Uitslagen
17 september 2023 |
10:00 |
SV Twello 3 |
VVOG Harderwijk 3 |
1 - 1 |
10:00 |
Helios 2 |
De Kieviten 2 |
4 - 3 |
10 september 2023 |
12:00 |
De Kieviten 2 |
VVOG Harderwijk 3 |
2 - 5 |
10:00 |
Helios 2 |
SV Twello 3 |
6 - 3 |
03 september 2023 |
11:00 |
VVOG Harderwijk 3 |
Helios 2 |
6 - 2 |
10:00 |
SV Twello 3 |
De Kieviten 2 |
3 - 2 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 28-03-2024 om 22:41.