Competitiegegevens

0323 Onder 9 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 20

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 EFC '58 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Stroe JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Veluwse Boys JO9-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SDC Putten JO9-5 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Unicum JO9-6 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO9-6JM 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOP JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
8 DVS'33 Ermelo JO9-4 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

10 december 2022
08:30 VVOP JO9-3 Veluwse Boys JO9-1JM
09:00 EFC '58 JO9-1 Stroe JO9-2
09:30 DVS'33 Ermelo JO9-4 Unicum JO9-6
10:30 VVOG JO9-6JM SDC Putten JO9-5
17 december 2022
10:00 EFC '58 JO9-1 VVOG JO9-6JM

Uitslagen

03 december 2022
09:30 SDC Putten JO9-5 VVOP JO9-3
09:00 Veluwse Boys JO9-1JM EFC '58 JO9-1
08:45 Stroe JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-4 Afgelast
08:30 Unicum JO9-6 VVOG JO9-6JM
26 november 2022
09:00 Stroe JO9-2 Veluwse Boys JO9-1JM
08:45 EFC '58 JO9-1 SDC Putten JO9-5
08:30 VVOP JO9-3 Unicum JO9-6
08:30 VVOG JO9-6JM DVS'33 Ermelo JO9-4
19 november 2022
10:00 SDC Putten JO9-5 Stroe JO9-2
09:30 VVOG JO9-6JM VVOP JO9-3
08:45 DVS'33 Ermelo JO9-4 Veluwse Boys JO9-1JM
08:30 Unicum JO9-6 EFC '58 JO9-1
12 november 2022
10:15 Stroe JO9-2 Unicum JO9-6
09:00 Veluwse Boys JO9-1JM SDC Putten JO9-5
08:30 VVOP JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-4
05 november 2022
09:30 DVS'33 Ermelo JO9-4 SDC Putten JO9-5
09:30 VVOG JO9-6JM Stroe JO9-2
08:30 VVOP JO9-3 EFC '58 JO9-1
08:30 Unicum JO9-6 Veluwse Boys JO9-1JM
29 oktober 2022
10:00 SDC Putten JO9-5 Unicum JO9-6
10:00 Stroe JO9-2 VVOP JO9-3
09:00 Veluwse Boys JO9-1JM VVOG JO9-6JM
09:00 EFC '58 JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 06-12-2022 om 08:11.

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 57

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO9-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Sparta Nijkerk JO9-7 0 0 0 0 0 0-0 0
3 VVOG JO9-6JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Veensche Boys JO9-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Zwart Wit '63 JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Zeewolde JO9-5JM 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

08 oktober 2022
11:30 Zeewolde JO9-4 Veensche Boys JO9-3JM
10:30 VVOG JO9-6JM Zeewolde JO9-5JM
09:45 Sparta Nijkerk JO9-7 FC Horst JO9-3
09:00 Hierden JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-2
01 oktober 2022
10:00 Zeewolde JO9-5JM Zeewolde JO9-4
09:00 Hierden JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-7
08:45 Zwart Wit '63 JO9-2 VVOG JO9-6JM
08:30 Veensche Boys JO9-3JM FC Horst JO9-3
24 september 2022
10:30 VVOG JO9-6JM Veensche Boys JO9-3JM
10:00 Zeewolde JO9-4 Hierden JO9-2
09:00 FC Horst JO9-3 Zeewolde JO9-5JM
08:30 Sparta Nijkerk JO9-7 Zwart Wit '63 JO9-2
17 september 2022
10:00 Zeewolde JO9-5JM Hierden JO9-2
09:00 FC Horst JO9-3 VVOG JO9-6JM
08:45 Zwart Wit '63 JO9-2 Zeewolde JO9-4
08:30 Veensche Boys JO9-3JM Sparta Nijkerk JO9-7
10 september 2022
11:30 Zeewolde JO9-5JM Sparta Nijkerk JO9-7
10:00 Zeewolde JO9-4 VVOG JO9-6JM
09:00 Hierden JO9-2 FC Horst JO9-3
08:45 Zwart Wit '63 JO9-2 Veensche Boys JO9-3JM
03 september 2022
09:45 Sparta Nijkerk JO9-7 Zeewolde JO9-4
09:30 VVOG JO9-6JM Hierden JO9-2
08:30 Veensche Boys JO9-3JM Zeewolde JO9-5JM Afgelast
08:30 FC Horst JO9-3 Zwart Wit '63 JO9-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-11-2022 om 08:30.