Competitiegegevens

0304 Onder 8 competitie (voorjaar) 4e klasse 16

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO8-4G 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Veensche Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 VVOG JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Lelystad '67 JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Stroe JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 De Veluwse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Zwart Wit '63 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Unicum JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Hoevelaken JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
10 asv Dronten JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
11 NSC Nijkerk JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Lelystad '67 JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

23 mei 2020
09:00 De Veluwse Boys JO8-1 Veensche Boys JO8-1
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 Lelystad '67 JO8-3
08:30 Hoevelaken JO8-2 NSC Nijkerk JO8-1
08:30 Unicum JO8-3 asv Dronten JO8-3
16 mei 2020
11:15 asv Dronten JO8-3 Hoevelaken JO8-2
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Unicum JO8-3
08:45 Veensche Boys JO8-1 Zwart Wit '63 JO8-2
08:45 Lelystad '67 JO8-3 De Veluwse Boys JO8-1
09 mei 2020
09:00 De Veluwse Boys JO8-1 Unicum JO8-3
08:45 Stroe JO8-1 NSC Nijkerk JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-3 asv Dronten JO8-3
08:30 Hoevelaken JO8-4 Hoevelaken JO8-2
18 april 2020
10:15 Stroe JO8-1 De Veluwse Boys JO8-1
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 asv Dronten JO8-3
08:45 Veensche Boys JO8-1 Lelystad '67 JO8-3
08:30 Unicum JO8-3 Hoevelaken JO8-4
04 april 2020
11:15 asv Dronten JO8-3 Hoevelaken JO8-4
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Zwart Wit '63 JO8-2
08:45 Veensche Boys JO8-1 Stroe JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-3 Hoevelaken JO8-2
28 maart 2020
10:00 Stroe JO8-1 Lelystad '67 JO8-3
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 asv Dronten JO8-3
08:30 Hoevelaken JO8-2 Veensche Boys JO8-1
08:30 Hoevelaken JO8-4 NSC Nijkerk JO8-1
14 maart 2020
11:15 asv Dronten JO8-3 Stroe JO8-1
10:45 VVOG JO8-5 Lelystad '67 JO8-3
09:45 Hoevelaken JO8-2 Unicum JO8-3
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 De Veluwse Boys JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-4 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOG JO8-4G Veensche Boys JO8-1
08:30 Hoevelaken JO8-4 Zwart Wit '63 JO8-2
07 maart 2020
10:00 Stroe JO8-1 Hoevelaken JO8-2
09:00 VVOG JO8-5 NSC Nijkerk JO8-1
09:00 De Veluwse Boys JO8-1 asv Dronten JO8-3
08:45 Lelystad '67 JO8-3 VVOG JO8-4G
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 Unicum JO8-3
08:45 Veensche Boys JO8-1 Hoevelaken JO8-4
15 februari 2020
11:15 asv Dronten JO8-3 Veensche Boys JO8-1
10:00 Unicum JO8-3 Stroe JO8-1
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Lelystad '67 JO8-3
08:30 Hoevelaken JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOG JO8-4G VVOG JO8-5
08:30 Hoevelaken JO8-4 De Veluwse Boys JO8-1
08 februari 2020
09:30 VVOG JO8-5 Hoevelaken JO8-2
09:00 De Veluwse Boys JO8-1 Zwart Wit '63 JO8-2
09:00 Stroe JO8-1 Hoevelaken JO8-4
08:45 Veensche Boys JO8-1 NSC Nijkerk JO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-3 Unicum JO8-3
08:30 VVOG JO8-4G asv Dronten JO8-3
01 februari 2020
11:15 asv Dronten JO8-3 VVOG JO8-5
09:30 Unicum JO8-3 Veensche Boys JO8-1
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 VVOG JO8-4G
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 Stroe JO8-1
08:30 Hoevelaken JO8-2 De Veluwse Boys JO8-1
08:30 Hoevelaken JO8-4 Lelystad '67 JO8-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-05-2020 om 14:11.

0276 Onder 8 competitie (najaar) 4e klasse 05

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Hulshorst JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Rood-Wit '58 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sparta Nijkerk JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO8-4G 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Horst FC JO8-3G 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Nunspeet JO8-2G 0 0 0 0 0 0-0 0
9 NSC Nijkerk JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Hierden JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
11 Elspeet JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 december 2019
10:30 Horst FC JO8-3G Elspeet JO8-1
07 december 2019
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Horst FC JO8-3G
09:00 Hulshorst JO8-1 Elspeet JO8-1 Afgelast
09:00 VVOG JO8-5 Nunspeet JO8-2G
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Hierden JO8-2
08:30 VVOG JO8-4G Sparta Nijkerk JO8-5
30 november 2019
10:30 Horst FC JO8-3G Hierden JO8-2
10:30 Elspeet JO8-1 NSC Nijkerk JO8-1
08:45 Nunspeet JO8-2G Rood-Wit '58 JO8-2
08:30 VVOG JO8-4G DVS'33 Ermelo JO8-3
08:30 Sparta Nijkerk JO8-5 VVOG JO8-5
23 november 2019
10:30 Hierden JO8-2 Elspeet JO8-1
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Hulshorst JO8-1
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Horst FC JO8-3G
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Sparta Nijkerk JO8-5
09:00 VVOG JO8-5 VVOG JO8-4G
16 november 2019
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Hierden JO8-2
09:00 Hulshorst JO8-1 Horst FC JO8-3G
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Nunspeet JO8-2G
08:30 VVOG JO8-4G Elspeet JO8-1
08:30 VVOG JO8-5 NSC Nijkerk JO8-1
09 november 2019
10:30 Elspeet JO8-1 VVOG JO8-5
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Horst FC JO8-3G
08:45 Nunspeet JO8-2G NSC Nijkerk JO8-1
08:30 VVOG JO8-4G Rood-Wit '58 JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-5 Hulshorst JO8-1
02 november 2019
10:45 Horst FC JO8-3G VVOG JO8-4G
10:30 Elspeet JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-5
10:30 Hierden JO8-2 VVOG JO8-5
09:45 EFC '58 JO8-1 Rood-Wit '58 JO8-2
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-3
08:45 Nunspeet JO8-2G Hulshorst JO8-1
26 oktober 2019
11:00 Hierden JO8-2 Nunspeet JO8-2G
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-5
09:00 VVOG JO8-5 DVS'33 Ermelo JO8-3
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 EFC '58 JO8-1
08:30 Hulshorst JO8-1 VVOG JO8-4G
12 oktober 2019
10:30 Hierden JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-5
10:30 Elspeet JO8-1 EFC '58 JO8-1
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 VVOG JO8-5
09:45 Horst FC JO8-3G Nunspeet JO8-2G
09:00 Hulshorst JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-3
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 VVOG JO8-4G
05 oktober 2019
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Rood-Wit '58 JO8-2
09:00 VVOG JO8-5 Hulshorst JO8-1
08:45 EFC '58 JO8-1 Horst FC JO8-3G
08:45 Nunspeet JO8-2G Elspeet JO8-1
08:30 VVOG JO8-4G Hierden JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-5 NSC Nijkerk JO8-1
28 september 2019
10:30 Hierden JO8-2 Hulshorst JO8-1
10:30 Elspeet JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-3
09:00 Horst FC JO8-3G VVOG JO8-5
09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Rood-Wit '58 JO8-2
08:45 EFC '58 JO8-1 VVOG JO8-4G
08:45 Nunspeet JO8-2G Sparta Nijkerk JO8-5
21 september 2019
10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Elspeet JO8-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Hierden JO8-2
09:00 Hulshorst JO8-1 NSC Nijkerk JO8-1
08:30 VVOG JO8-4G Nunspeet JO8-2G
08:30 Sparta Nijkerk JO8-5 Horst FC JO8-3G
08:30 VVOG JO8-5 EFC '58 JO8-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Groep 4 57

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Rood-Wit '58 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Elspeet JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Hierden JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO8-4G 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 september 2019
10:30 Hierden JO8-2 VVOG JO8-4G
09:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Elspeet JO8-1
07 september 2019
10:30 Hierden JO8-2 Rood-Wit '58 JO8-2
08:30 VVOG JO8-4G Elspeet JO8-1
31 augustus 2019
10:30 Elspeet JO8-1 Hierden JO8-2
10:15 Rood-Wit '58 JO8-2 VVOG JO8-4G

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.