Competitiegegevens

0273 Onder 10 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 KHC JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Unicum JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 IJVV JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dos Kampen JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 VVOG JO10-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
6 asv Dronten JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Nunspeet JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Batavia '90 JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

03 december 2022
08:30 IJVV JO10-2 KHC JO10-1
08:30 Unicum JO10-3 Batavia '90 JO10-1
08:30 Dos Kampen JO10-3 Nunspeet JO10-2
09:30 VVOG JO10-3JM asv Dronten JO10-2
10 december 2022
08:30 Batavia '90 JO10-1 VVOG JO10-3JM
08:30 KHC JO10-1 Unicum JO10-3
08:30 asv Dronten JO10-2 Dos Kampen JO10-3
10:00 Nunspeet JO10-2 IJVV JO10-2
17 december 2022
09:30 Unicum JO10-3 VVOG JO10-3JM

Uitslagen

26 november 2022
10:00 Nunspeet JO10-2 VVOG JO10-3JM
09:45 asv Dronten JO10-2 Batavia '90 JO10-1
09:30 Unicum JO10-3 IJVV JO10-2
08:30 KHC JO10-1 Dos Kampen JO10-3
19 november 2022
09:30 VVOG JO10-3JM KHC JO10-1
08:30 asv Dronten JO10-2 Nunspeet JO10-2
08:30 Batavia '90 JO10-1 IJVV JO10-2
08:30 Dos Kampen JO10-3 Unicum JO10-3
12 november 2022
10:00 Nunspeet JO10-2 Batavia '90 JO10-1
08:30 KHC JO10-1 asv Dronten JO10-2
08:30 IJVV JO10-2 Dos Kampen JO10-3
05 november 2022
10:00 Nunspeet JO10-2 KHC JO10-1
09:30 VVOG JO10-3JM IJVV JO10-2
08:30 asv Dronten JO10-2 Unicum JO10-3
08:30 Batavia '90 JO10-1 Dos Kampen JO10-3
29 oktober 2022
11:00 IJVV JO10-2 asv Dronten JO10-2
10:30 Unicum JO10-3 Nunspeet JO10-2
08:30 KHC JO10-1 Batavia '90 JO10-1
08:30 Dos Kampen JO10-3 VVOG JO10-3JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-11-2022 om 22:45.

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO10-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hulshorst JO10-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
3 SDC Putten JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Nunspeet JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sparta Nijkerk JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Rood-Wit '58 JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hoevelaken JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

08 oktober 2022
10:30 VVOG JO10-3JM Sparta Nijkerk JO10-3
09:45 Rood-Wit '58 JO10-1 VVOG JO10-4
09:30 SDC Putten JO10-1 Hoevelaken JO10-2
09:00 Hulshorst JO10-1JM Nunspeet JO10-2
01 oktober 2022
10:00 Rood-Wit '58 JO10-1 Hulshorst JO10-1JM
09:45 Sparta Nijkerk JO10-3 Nunspeet JO10-2
09:30 VVOG JO10-4 SDC Putten JO10-1
08:30 Hoevelaken JO10-2 VVOG JO10-3JM
24 september 2022
10:15 SDC Putten JO10-1 Sparta Nijkerk JO10-3
10:00 Nunspeet JO10-2 Hoevelaken JO10-2
09:30 VVOG JO10-3JM Rood-Wit '58 JO10-1
09:00 Hulshorst JO10-1JM VVOG JO10-4
17 september 2022
10:00 Nunspeet JO10-2 SDC Putten JO10-1
09:45 Sparta Nijkerk JO10-3 Hulshorst JO10-1JM
08:30 Hoevelaken JO10-2 Rood-Wit '58 JO10-1
08:30 VVOG JO10-4 VVOG JO10-3JM
10 september 2022
10:45 VVOG JO10-3JM SDC Putten JO10-1
10:45 VVOG JO10-4 Sparta Nijkerk JO10-3
10:00 Rood-Wit '58 JO10-1 Nunspeet JO10-2
08:30 Hoevelaken JO10-2 Hulshorst JO10-1JM
03 september 2022
10:30 SDC Putten JO10-1 Rood-Wit '58 JO10-1
10:00 Nunspeet JO10-2 VVOG JO10-4
09:45 Sparta Nijkerk JO10-3 Hoevelaken JO10-2
08:45 Hulshorst JO10-1JM VVOG JO10-3JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-11-2022 om 08:30.