10 Mei 2026 / Algemeen
Beste trainers en teamleiders,
We gaan langzaam richting de laatste fase van het voetbalseizoen 2025–2026 en wat zijn we trots op al onze jeugdspelers!
Bij de JO8-, JO9- en JO10-teams staat vooral het plezier in voetbal centraal. Hoewel de KNVB in deze categorieën wel uitslagen registreert, worden er geen officiële standen bijgehouden. Wat ons betreft betekent dat maar één ding: alle spelers in de JO8, JO9 en JO10 zijn kampioen!
Ook de oudere jeugdteams hebben dit seizoen fantastische prestaties geleverd. Daarom nodigen wij alle kampioensteams van seizoen 2025–2026 — van JO8 tot en met JO19 — uit om mee te lopen in de feestelijke kampioensronde tijdens de laatste thuiswedstrijd van VVOG 1 op zaterdag 16 mei 2026.
Praktische informatie
14.30 uur – Verzamelen bij het grote groene hek bij de fietsenstalling
Teamleiders graag iets eerder melden bij het wedstrijdsecretariaat om de medailles op te halen en uit te reiken aan het team.
14.45 uur – Start kampioensronde op veld 1
Alle kampioenen lopen gezamenlijk een ereronde over het hoofdveld.
Let op: tijdens de ronde kunnen de sproeiers aanstaan. Houd er dus rekening mee dat je nat kunt worden
15.00 uur – Aftrap wedstrijd VVOG 1
Natuurlijk is iedereen van harte welkom om daarna bij de wedstrijd te blijven kijken.
Is jouw jeugdteam kampioen geworden?
Of verwachten jullie nog kampioen te worden dit seizoen? Laat het ons weten en loop mee in de kampioensronde!
Aanmelden kan via: jeugdcommissie@vvog.nl. Dan zorgen wij dat er voor iedereen een medaille klaarligt.
We hopen op een geweldige, feestelijke middag met zoveel mogelijk jeugdteams!
Op zaterdag 4 juli levert elk team zijn/haar spullen in. Bekijk het tijdschema in dit nieuwsbericht!
Zoals bekend is de provincialeweg N302 inmiddels op de schop gegaan.
Doe samen met je voetbalvrienden mee in deze WK poule en maak kans op mooie prijzen!