Het uitslagenoverzicht wordt verzorgd door het wedstrijdsecretariaat. Voor vragen en/of opmerkingen betreffende dit overzicht neem contact op met het wedstrijdsecretariaat via het contactformulier.
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
12:30 | VVOG Harderwijk 2 (Zondag) | Voorwaarts T 5 | 4 - 1 | |
10:00 | VVOG Harderwijk 4 (Zondag) | Voorwaarts T 7 | 1 - 1 |
Tijd | Thuis | Gasten | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
13:30 | AZSV 2 | VVOG Harderwijk 2 | ||
14:30 | VVOG Harderwijk 3 | SDV Barneveld 5 | 6 - 1 | |
14:30 | VVOG Harderwijk 4 | DVS'33 Ermelo 3 | 3 - 2 | |
14:30 | FC Horst 5 | VVOG Harderwijk 5 | 2 - 1 | |
16:15 | WSV 2 | VVOG Harderwijk 6 | 8 - 1 | |
14:30 | DVS'33 Ermelo 9 | VVOG Harderwijk 7 | 1 - 1 | |
11:30 | VVOG Harderwijk G1 | 't Harde G2 | 2 - 8 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-1 | FC Oudewater JO19-1 | 5 - 0 | |
15:00 | Sparta Nijkerk JO19-4 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 2 - 2 | |
14:30 | VVOG Harderwijk JO19-3 | VVOP JO19-2 | 1 - 3 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO17-1JM | Batavia '90 JO17-1 | 1 - 2 | |
11:00 | Sparta Nijkerk JO17-3 | VVOG Harderwijk JO17-2 | 1 - 2 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO17-3 | SV Otterlo JO17-1 | 3 - 1 | |
12:15 | VVOG Harderwijk JO15-1JM | Zeewolde JO15-1JM | 2 - 2 | |
11:00 | WSV JO15-2 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 0 - 0 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO15-4JM | Hoevelaken JO15-2 | 2 - 3 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO14-1JM | FC Groningen JO14-1 | 2 - 4 | |
10:00 | NSC Nijkerk JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-2 | 4 - 4 | |
11:15 | KCVO JO14-1 | VVOG Harderwijk JO14-3JM | 3 - 3 | |
08:30 | ESC JO14-2 | VVOG Harderwijk JO14-4JM | 1 - 0 | |
10:00 | IJsselmeervogels JO13-1 | VVOG Harderwijk JO13-1 | 1 - 4 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-2 | Go Ahead Kampen JO13-1JM | 1 - 3 | |
11:15 | Batavia '90 JO13-2 | VVOG Harderwijk JO13-3 | 3 - 3 | |
12:30 | VVOG Harderwijk JO13-4JM | Go Ahead Kampen JO13-2 | 3 - 2 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO13-5JM | Hierden JO13-2 | 1 - 2 | |
11:15 | Lelystad '67 JO13-3 | VVOG Harderwijk JO13-6JM | 2 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO12-1JM | FC Horst JO12-1 | 6 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO12-2JM | Batavia '90 JO12-1 | 3 - 4 | |
09:00 | Elspeet JO12-1 | VVOG Harderwijk JO12-3 | 2 - 0 | |
11:00 | Unicum JO12-4 | VVOG Harderwijk JO12-5JM | 2 - 3 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-1 | SDC Putten JO11-1 | 2 - 0 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-2 | SDC Putten JO11-2 | 2 - 3 | |
08:45 | DVS'33 Ermelo JO11-3 | VVOG Harderwijk JO11-3 | 2 - 7 | |
08:30 | VVOG Harderwijk JO11-5 | asv Dronten MO11-1 | 9 - 3 | |
08:30 | Sparta Nijkerk JO11-3 | VVOG Harderwijk JO11-6JM | 9 - 2 | |
10:00 | VVOG Harderwijk JO11-7JM | VVOP JO11-3JM | 4 - 1 | |
11:45 | VVOG Harderwijk JO10-1 | csv Apeldoorn JO10-1 | 9 - 4 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-2 | VVOP, JO10-2JM | 1 - 4 | |
10:00 | Reaal Dronten JO10-1JM | VVOG Harderwijk JO10-3 | ||
11:30 | VVOG Harderwijk JO10-4JM | Nunspeet JO10-5 | 4 - 6 | |
09:45 | Sparta Nijkerk JO10-6 | VVOG Harderwijk JO10-5JM | ||
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-6 | Unicum JO10-4 | 2 - 7 | |
10:30 | VVOG Harderwijk JO10-7 | asv Dronten JO10-5JM | 3 - 9 | |
10:00 | Nunspeet JO10-6JM | VVOG Harderwijk JO10-8 | ||
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-1 | Nunspeet JO9-1 | 3 - 1 | |
09:30 | VVOG Harderwijk JO9-2 | Zeewolde JO9-2 | 6 - 4 | |
10:30 | Unicum JO9-4 | VVOG Harderwijk JO9-4 | ||
10:30 | Unicum JO9-5 | VVOG Harderwijk JO9-5JM |